Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell EOK 3 Husabø

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell EOK 3 Husabø
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 25 januar 2020

Damer - mellomlang løype

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Skeie PettersonEgersund OK20.038.01
2Monica HorpestadEgersund OK21.08+1.058.27
3Ida KolstøEgersund OK21.42+1.398.40
4Julie Mydland HellandEgersund OK22.21+2.188.56
5Ingunn VoilåsEgersund OK25.20+5.1710.08
6Hilde HetlandEgersund OK28.34+8.3111.25
Randi L.H. BirkelandEgersund OKdiskvalifisert

Damer - lang løype

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jane Mydland HellandEgersund OK20.197.00
2Julie PuntervoldEgersund OK25.20+5.018.44

Herrer - mellomlang løype

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK22.208.56
2Steinar HorpestadEgersund OK23.46+1.269.30
3Raymond B PettersenÅlgård Orientering26.16+3.5610.30
4Odin HorpestadEgersund OK29.59+7.3911.59
Ole Andre BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert
Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OKdiskvalifisert
Olav HellandEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - lang løype

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK17.256.00
2Trond Sigurd FotlandEgersund OK19.59+2.346.53
3Nils Tore PuntervoldEgersund OK20.44+3.197.08
4Kenneth MydlandEgersund OK21.04+3.397.15
Geir FrøytlogEgersund OKdiskvalifisert
Arvid MydlandEgersund OKdiskvalifisert
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben Mydland HellandEgersund OK12.599.16
2Jørgen Kyllingstad TønnesenEgersund OK13.24+0.259.34
3Emil Fotland KolstøEgersund OK17.21+4.2212.23
4William RavnEgersund OK19.24+6.2513.51
5Troels RavnEgersund OK19.32+6.3313.57
6Marius B. LeidlandEgersund OK19.48+6.4914.08
7Andreas B LeidlandEgersund OK19.51+6.5214.10

Herrer kort

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne BrandsbergEgersund OK21.2713.24

Damer kort

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK19.5912.29
2Vilde PuntervoldEgersund OK26.12+6.1316.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor