Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-jukola løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-jukola løp 4
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 20 november 2019

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Elling AakreKort A (30)50.47+12.4517.09

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kine GulliksenLang A (24)44.12+6.229.14

Hedrum OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sindre R HoltLang A (24)37.507.54
6Roger LysnesKort A (30)38.51+0.4913.07
12Anders Kristian HoltLang A (24)48.55+11.0510.14
15Espen JohnsenKort A (30)44.51+6.4915.09
17Ludvig JohnsenKort A (30)45.28+7.2615.21
17Bjørn Helge CeebergC-løypa (20)49.37+29.5023.11
27Per Einar StrømKort A (30)1.18.26+40.2426.29
28Elin BordøyKort A (30)1.35.28+57.2632.15
28Tone Sølie LysnesKort A (30)1.35.28+57.2632.15

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Morten HamreLang A (24)1.12.57+35.0715.15
Henrik Repstad StoremyrKort A (30)brutt

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Anders Bjørningstad KristoffersenLang A (24)54.16+16.2611.21

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ragnar HillestadC-løypa (20)34.50+15.0316.16
15Kristin Melby JacobsenLang A (24)49.48+11.5810.25
15Even Tore SteinsholtC-løypa (20)39.20+19.3318.22

Larvik OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ida Sofie HjortlandKort A (30)38.0212.50
2Pernille ZagarKort A (30)38.05+0.0312.51
6Ole Edvard HjortlandKort A (30)38.51+0.4913.07
6Kåre ThorbjørnsenC-løypa (20)30.36+10.4914.17
8Per Øystein AndersenC-løypa (20)33.57+14.1015.51
10Tor Eivind EdvardsenC-løypa (20)34.50+15.0316.16
11Tom KristensenLang A (24)48.54+11.0410.13
13Per Henrik ZagarKort A (30)42.44+4.4214.26
17Per Olav GulbrandsenLang A (24)53.05+15.1511.06
19Ida Vår Kierulf MeyerKort A (30)50.27+12.2517.02
20Elin BjervaLang A (24)57.03+19.1311.56
Arne DirdalLang A (24)diskvalifisert
Peder RauanKort A (30)ikke startet

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Bjørn Arnfinn PaulsenKort A (30)42.56+4.5414.30

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Anne Marie Koren HalvorsenC-løypa (20)1.04.44+44.5730.14
25Morten AndresenKort A (30)1.01.07+23.0520.38

OL Tønsberg og omegn

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Vetle MathisenLang A (24)44.07+6.179.13
7Jakob HjelsethLang A (24)45.42+7.529.33
10Wilma EvensenKort A (30)41.00+2.5813.51
11Trond EvensenKort A (30)41.03+3.0113.52

Porsgrunn OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Oscar Wiersdalen ThunoldKort A (30)38.33+0.3113.01
9Alexander StoremyrLang A (24)48.46+10.5610.12
10Dag AusenLang A (24)48.53+11.0310.13
12Eli Marie WiigKort A (30)42.10+4.0814.14
13Håvard SkriubakkenLang A (24)49.13+11.2310.17
16Lars Ole ThunoldKort A (30)44.52+6.5015.09
16Kerstin Elisabeth AasC-løypa (20)46.20+26.3321.39
18Rolf LyeC-løypa (20)1.04.44+44.5730.14
21Jan GatevoldLang A (24)58.50+21.0012.18
22Kay JørgensenKort A (30)55.51+17.4918.52
Anders L. RosenvoldLang A (24)ikke startet
Hilde Kristine RosenvoldKort A (30)ikke startet

Sandefjord OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sindre FurlandC-løypa (20)19.479.14
2Anna Strøm JuliussenC-løypa (20)19.53+0.069.17
3Daniella GjoneC-løypa (20)20.02+0.159.21
5Trond GjelstadLang A (24)45.34+7.449.31
6Sturle FurlandLang A (24)45.36+7.469.32
8Jonas EikåsLang A (24)45.44+7.549.34
9Brage EikåsKort A (30)40.26+2.2413.39
12Inger MørkC-løypa (20)36.15+16.2816.56
14Benjamin GjoneLang A (24)49.21+11.3110.19
16Knut Ivar JohansenLang A (24)51.03+13.1310.40
20William Douglas HillgaarC-løypa (20)1.35.06+1.15.1944.26
23Wenche EikåsKort A (30)57.51+19.4919.32
24Anne Lise AndreassenKort A (30)1.00.42+22.4020.30
26Hilde KløvstadKort A (30)1.05.15+27.1322.02
Mariann Øren ArvesenKort A (30)diskvalifisert
Jo Børre EikåsLang A (24)brutt
Tone StoklandLang A (24)ikke startet

Sandefjord TIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kåre NilsenC-løypa (20)34.18+14.3116.01

Skien OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tom SagaKort A (30)38.49+0.4713.06
8Espen RaastadKort A (30)39.54+1.5213.28
13Rita RaastadC-løypa (20)36.52+17.0517.13
14Jorunn Brun SagaC-løypa (20)36.54+17.0717.14
20Harald OmlandKort A (30)50.36+12.3417.05Last ned GPS-spor i gpx-format

Stokke IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sigurdur Freyr SigurdssonKort A (30)38.39+0.3713.03
4Magnus SigurdssonC-løypa (20)27.13+7.2612.43
5Niclas GunnerødC-løypa (20)27.16+7.2912.44
7Jens G. DybvikC-løypa (20)32.40+12.5315.15
19Frode RobertsenLang A (24)54.22+16.3211.22
22Georg EllilaLang A (24)1.11.23+33.3314.56
Alexander DybvikC-løypa (20)brutt
Anikken Gjein DybvikC-løypa (20)brutt

Tyrving IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eirik RavnanLang A (24)44.01+6.119.12
18Hasse BergstrømKort A (30)49.31+11.2916.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor