Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola #9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola #9
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 8 januar 2020

A-lang

4 750 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL47.4910.04
2Halvard KornmoPorsgrunn OL54.54+7.0511.33
3Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL56.18+8.2911.51
4Erling GrammeltvedtOK Skeidi57.47+9.5812.09
5Trond StrandbergLarvik OK57.50+10.0112.10
6Gabriel GjoneSandefjord OK58.10+10.2112.14
7Per Olav GulbrandsenLarvik OK58.14+10.2512.15
8Kine GulliksenBækkelagets SK58.57+11.0812.24
9Benjamin GjoneSandefjord OK59.30+11.4112.31
10Elin BjervaLarvik OK1.00.44+12.5512.47
11Helge GisholtOK Skeidi1.01.02+13.1312.50
12Lars FremstadLarvik OK1.01.51+14.0213.01
13Marius MartinsenSandefjord OK1.04.09+16.2013.30
14Arne DirdalLarvik OK1.04.57+17.0813.40
15Une HoltermannPorsgrunn OL1.05.43+17.5413.50
16Kristin Melby JacobsenLardal OL1.06.30+18.4114.00
17Jan GatevoldPorsgrunn OL1.11.35+23.4615.04
18Stein MartinsenSandefjord OK1.11.50+24.0115.07
19Anders Kristian HoltHedrum OL1.11.55+24.0615.08
20Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL1.12.12+24.2315.12

A-kort

3 190 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig JohnsenHedrum OL37.3211.45
2Roger LysnesHedrum OL37.46+0.1411.50
3Frode RobertsenStokke IL38.07+0.3511.56
4Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL38.20+0.4812.01
5Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL39.16+1.4412.18
6Jørgen FrøydLarvik OK39.42+2.1012.26
7Hanne HerumOK Skeidi40.23+2.5112.39
8Hilde VassendPorsgrunn OL43.44+6.1213.42
9Jo Børre EikåsSandefjord OK44.04+6.3213.48
10Jørn MyrlandNotodden OL44.24+6.5213.55
11Henrik Kaupang LyeLarvik OK45.09+7.3714.09
12Tom AasrumHedrum OL46.05+8.3314.26
13Elling AakreAndebu IL54.05+16.3316.57
14Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK55.35+18.0317.25
15Agathe BrathagenLarvik OK55.50+18.1817.30
16Maren Sofie FremstadLarvik OK55.51+18.1917.30
17Henrik Repstad StoremyrIL Hauken56.19+18.4717.39
18Pernille ZagarLarvik OK56.33+19.0117.43
19Helge FossheimHedrum OL56.54+19.2217.50
20Hasse BergstrømTyrving IL57.02+19.3017.52
21Knut GjoneSandefjord OK57.06+19.3417.53
22Ole JohanssonPorsgrunn OL58.25+20.5318.18
23Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK59.21+21.4918.36
24Bjørn Richard KirsteSkien OK1.00.50+23.1819.04
25Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.02.54+25.2219.43
26Espen JohnsenHedrum OL1.06.04+28.3220.42
27Kay JørgensenPorsgrunn OL1.08.03+30.3121.19
28Wenche EikåsSandefjord OK1.11.00+33.2822.15
29Brage EikåsSandefjord OK1.11.07+33.3522.17
30Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.14.22+36.5023.18
31Per Øystein AndersenLarvik OK1.20.43+43.1125.18
32Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.27.49+50.1727.31
33Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.35.58+58.2630.05
34Kjell MeenPorsgrunn OL1.38.25+1.00.5330.51
35Per Einar StrømHedrum OL1.39.05+1.01.3331.03
36Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.51.25+1.13.5334.55
Sigrid Bakken HamreLarvik OKdiskvalifisert
Vigdis Bakken HamreLarvik OKdiskvalifisert
Malin Sjøvold JohnsenLarvik OKdiskvalifisert
Bjørn Helge CeebergHedrum OLbrutt
Tone StoklandSandefjord OKbrutt
Bjørn LiePorsgrunn OLikke startet

C

2 290 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Henrik Langseth ZagarLarvik OK40.2917.40
2Mie ZagarLarvik OK44.12+3.4319.18
3Ragnar HillestadLardal OL51.47+11.1822.36
4Even Tore SteinsholtLardal OL54.24+13.5523.45
5Inger MørkSandefjord OK54.50+14.2123.56
6Kåre NilsenSandefjord TIF1.02.16+21.4727.11
7Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi1.03.22+22.5327.40
8Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK1.09.12+28.4330.13
9Eli KlovningPorsgrunn OL1.11.00+30.3131.00
10Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.11.01+30.3231.00
11Elin BordøyHedrum OL1.12.14+31.4531.32
11Tone Sølie LysnesHedrum OL1.12.14+31.4531.32
13Arvid WennerstrandPorsgrunn OL1.17.32+37.0333.51
13Henrik WennerstrandPorsgrunn OL1.17.32+37.0333.51
13Vidar WennerstrandPorsgrunn OL1.17.32+37.0333.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor