Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tøffen og tøffelen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tøffen og tøffelen
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 30 november 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (var først til å svare)

D-Tøffen

6 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vanja StaffOL Toten-Troll1.10.3311.27
2Maren HenriksenVang OL1.16.04+5.3112.20
3Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.16.13+5.4012.22
June Rogstad BekkevoldLøten o-lagdiskvalifisert
Linda EngenRaumar Orienteringikke startet

H-Tøffen

6 160 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth BilstadVang OL39.336.25
2Even LindaasVang OL45.00+5.277.18
3Mats LindaasElverum OK49.15+9.427.59
4Sigurd DæhliLøten o-lag50.15+10.428.09
5Nils Harald StaffOL Toten-Troll50.52+11.198.15
6Pål StenbergVang OL53.21+13.488.39
7Sture OttesenIndre Østfold OK55.42+16.099.02
8Terje GudbrandsenHamar OK55.53+16.209.04
9Geir Myhr ØienRingsaker OK57.32+17.599.20
10Stein Arne NegårdVang OL59.19+19.469.37
11Kjetil LivenLøten o-lag1.10.58+31.2511.31
12Per Olav AndersenVang OL1.15.12+35.3912.12
Knut EngenRaumar Orienteringikke startet
Ove Antvord HaugereidVang OLikke startet

D-Tøffelen

4 360 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrete JørandliGjø-Vard OL55.4912.48
2Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.12.29+16.4016.37
3Anne SørumIndre Østfold OK1.13.46+17.5716.55
Liv FeiringHamar OKdiskvalifisert

H-Tøffelen

4 360 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore Borchgrevink AluHamar OK43.319.58
2Knut WikstrømRingsaker OK47.00+3.2910.46
3Leif BillingsøEidskog OL48.35+5.0411.08
4Erik GrøndalenHamar OK52.47+9.1612.06
5Trond FeiringHamar OK53.44+10.1312.19
6Terje MalmHamar OK55.26+11.5512.42
7Ludvig Bjerke-NarudHamar OK57.36+14.0513.12
8Lars SkramstadLøten o-lag1.08.51+25.2015.47
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Knut SkjesetVang OLdiskvalifisert
Arne ArnesenHamar OKikke startet
Erik HaugenRingsaker OKikke startet
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor