Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Furugampen 2020

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Furugampen 2020
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 26 september 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 35- | D 45- | D 55- | D 65- | D 75- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 35- | H 45- | H 55- | H 65- | H 75- | Ledsager

N-åpen

2 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Rasmus Ekeberg HallerbyOL Vallset/Stangefullført
Maja HaugereidVang OLfullført
Minna HaugereidVang OLfullført
Simen Lian MortensenIL Kollfullført
Eirin Melgalvis BilstadVang OLfullført
Peder Melgalvis BilstadVang OLfullført
Erik OskalHamar OKfullført
Andreas SkistadGjø-Vard OLfullført
Daniel SkistadGjø-Vard OLfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Martin Lien StøenLillehammer OKfullført
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

N2-åpen 10-16

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sindre DalGrue IL36.2614.00

N2-åpen 17-

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL36.1810.40

C-åpen 10-16

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Margit Norunn BrøndmoLillehammer OK52.3921.03
Sunniva Breiby HjellesetØstmarka OK38.1515.18
Mina Hagen ReidLillehammer OK52.4121.04

C-åpen 17-

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Robert ReidLillehammer OK42.4912.14
2Anita DalGrue IL1.06.18+23.2918.56
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Kristin MortensenIL Kollikke startet
Camilla SvensvikØstmarka OKikke startet

B-åpen 17-

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine VistedGjø-Vard OL1.33.5520.52
Kristin Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

AK-åpen

4 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen OskalHamar OK40.3310.08
2Lene OskalHamar OK44.55+4.2211.13
3Jan Åsmund SætabergetVang OL47.01+6.2811.45
4Joanna SzlendakNOTEAM50.12+9.3912.33
5Hildegunn LindstadOL Toten-Troll56.06+15.3314.01
6Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL58.57+18.2414.44
7Jens-Henrik SimonsenOK Øst59.37+19.0414.54
Bjørnar ØdegårdstuenAlta OLikke startet

D 9-10

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maren Bleken RudVang OL40.1813.26
Mari StenbergVang OL44.5214.57
Mari Børke SætabergetVang OL38.5212.57
Eline KjøsLillehammer OKikke startet

D 11-12

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tuva Fosser LundsrudOK Moss24.408.13
2Sofie Holm NedrebøOK Moss33.36+8.5611.12
3Leonie SvensvikØstmarka OK49.40+25.0016.33
Eline KravdalGjø-Vard OLikke startet

D 13-14

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Minna Sofie WingstedtHalden SK35.3310.27
2Mina Bleken RudVang OL41.09+5.3612.06
3Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK52.22+16.4915.24
4Ida Øverli StøenLillehammer OK58.06+22.3317.05
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLikke startet

D 15-16

4 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL36.238.52
2Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL45.07+8.4411.00
3Emma Visted-HansenGjø-Vard OL46.20+9.5711.18
4Anne FrøislandVang OL49.31+13.0812.04
5June Rogstad BekkevoldLøten o-lag51.01+14.3812.26
6Maren HenriksenVang OL52.53+16.3012.53
7Mari Ovidia RanestadHamar OK58.58+22.3514.22
8Ruth Malin DalGrue IL1.16.34+40.1118.40

D 17-

5 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie JohanssonVang OL37.197.19
2Heidi Therese WiestVang OL42.53+5.348.24
3Nina SmestadLøten o-lag51.01+13.4210.00

D 35-

4 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL40.018.53
2Anja WingstedtHalden SK41.09+1.089.08
3Inga Ekeberg SchjerveOL Vallset/Stange41.43+1.429.16
4Guri Stenseth KjøsLillehammer OK42.53+2.529.31
5Tone Bleken RudVang OL45.48+5.4710.10
6Line Merete LibakVang OL55.48+15.4712.24
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OLikke startet

D 45-

4 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marit BordalRingsaker OK36.008.46
2Hege SolerødGjø-Vard OL40.37+4.379.54
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL43.16+7.1610.33
4Lisbeth GråvVang OL47.58+11.5811.41
5Audrun UtskarpenIL GeoForm50.00+14.0012.11
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering52.10+16.1012.43
7Gunn Elin RudiHadeland OL58.08+22.0814.10
8Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.11.15+35.1517.22
Berit BergsetGjø-Vard OLikke startet

D 55-

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vanja StaffOL Toten-Troll34.2310.06
2Ingrid RavnanOL Toten-Troll34.28+0.0510.08
3Wenche BjørnstadRingsaker OK36.26+2.0310.42
4Anne SørumIndre Østfold OK40.13+5.5011.49
5Ida EngenRaumar Orientering42.22+7.5912.27
6Guri LarssenLillehammer OK48.35+14.1214.17

D 65-

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL44.1713.01
2Lis DæhliLøten o-lag47.07+2.5013.51
3Gro SolnørdalRudsbygd IL50.39+6.2214.53
4Bente Tangen WikstrømRingsaker OK51.42+7.2515.12
5Elisabet Høgset RiseRingsaker OK56.38+12.2116.39
6Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering1.13.04+28.4721.29
Elle M. MelbyeHeming Orienteringikke startet
Sidsel StorihleRingsaker OKikke startet
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKikke startet

D 75-

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tea ForbergRond OL54.5216.08

H 11-12

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ville Emil WingstedtHalden SK23.297.49
2Nikolai TesloHadeland OL30.50+7.2110.16
3Magnus MolundTyrving IL33.52+10.2311.17
Sondre HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert

H 13-14

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL25.117.24
2Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL33.20+8.099.48
3Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll41.01+15.5012.03
4Mikkel AasnessOdal OL - Orientering44.00+18.4912.56
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangediskvalifisert
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lagdiskvalifisert
Eskil HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Ask Felland SætnanFossum IFikke startet

H 15-16

4 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL36.468.10
2Tobias Tronbøl LiumIL Koll48.19+11.3310.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Andreas KvammeOL Toten-Troll54.02+17.1612.00
4Kristoffer Børke SætabergetVang OL1.07.27+30.4114.59

H 17-

6 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil WingstedtHalden SK39.195.57
2Kenneth BilstadVang OL42.49+3.306.29
3Ove Antvord HaugereidVang OL44.25+5.066.43
4Simen BallangrudOL Toten-Troll45.02+5.436.49
5Agnar RenolenWing OK57.55+18.368.46
6Simen SmestadLøten o-lag58.29+19.108.51
7Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.02.12+22.539.25

H 35-

5 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Egon LundsrudOK Moss45.478.58
2Petter HallerbyOL Vallset/Stange48.12+2.259.27
3Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering49.43+3.569.44
4Kjetil HolmenSnertingdal IF Orientering1.07.15+21.2813.11

H 45-

4 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen RøsteKongsberg OL36.098.02
2Øyvind LienGjø-Vard OL38.29+2.208.33
3Asgeir LiumFet OL40.41+4.329.02
4Per Olav AndersenVang OL42.21+6.129.24
5Håvard KvammeOL Toten-Troll45.50+9.4110.11
6Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering46.44+10.3510.23
7Runar HafskjoldNydalens SK46.48+10.3910.24
8Kjetil MolundTyrving IL50.03+13.5411.07
9Hans Olav HygenØstmarka OK1.03.59+27.5014.13
10Stig WiestVang OL1.09.26+33.1715.25
Jostein HaugOL Vallset/Stangediskvalifisert
Odd Arne LianIL Kollikke startet

H 55-

4 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Onno VerberneOL Toten-Troll33.378.11
2Sture OttesenIndre Østfold OK35.03+1.268.32
3Stein Arne NegårdVang OL35.43+2.068.42
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll39.05+5.289.31
5Guttorm EggeIL GeoForm39.49+6.129.42
6Knut EngenRaumar Orientering40.17+6.409.49
7Erik SlettumGjø-Vard OL42.49+9.1210.26
8Tore JørgensenHamar OK44.46+11.0910.55
9Morten StenbergVang OL46.14+12.3711.16
10Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering47.02+13.2511.28
11Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL51.49+18.1212.38
12Svein ThorsbergGrue IL53.23+19.4613.01
13Erik HaugenRingsaker OK54.50+21.1313.22
14John HofossHadeland OL59.08+25.3114.25
Steinar BakkenLillehammer OKdiskvalifisert
Harald ØstbyeElverum OKdiskvalifisert
Frode HaugHamar OKdiskvalifisert
Tore StensethLøten o-lagikke startet
Roy GjerdingOK Mossikke startet

H 65-

3 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK29.318.40
2Terje TangenRingsaker OK29.37+0.068.42
3Are EriksenOslostudentenes IK30.28+0.578.57
4Ola BroxOL Toten-Troll33.35+4.049.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Asbjørn SchjerveLøten o-lag33.46+4.159.55
6Einar LienLøten o-lag35.07+5.3610.19
7Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering40.53+11.2212.01
8Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering41.35+12.0412.13
9Knut WikstrømRingsaker OK44.07+14.3612.58
10Knut MalmoRingsaker OK49.06+19.3514.26
11Terje MalmHamar OK49.31+20.0014.33
12Jan Otto SætabergetLunderseter IL1.12.42+43.1121.22
13Roar SætabergetLunderseter IL1.35.57+1.06.2628.13
Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet
Sigurd DæhliLøten o-lagikke startet
Paul Martin BergRudsbygd ILikke startet
Øystein SkappelLillehammer OKikke startet

H 75-

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir TrøanNordre Follo Orientering43.3312.48
2Magne SmelandVang OL49.06+5.3314.26
3Helge BjaalandHeming Orientering51.02+7.2915.00
4Klaus EngenEidskog OL1.05.56+22.2319.23
5Hans Petter JevanordRingsaker OK1.15.00+31.2722.03
Jon Vegard LundeLillehammer OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor