Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 1
Arrangørorganisasjoner: IL Hauken / Porsgrunn OL
Dato: onsdag 30 oktober 2019

A-kort

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode RobertsenStokke IL49.46
2Brage EikåsSandefjord OK58.09+8.23
3Martin AusenPorsgrunn OL58.20+8.34
4Dag AusenPorsgrunn OL58.34+8.48
5Harald OmlandSkien OK1.03.18+13.32
6Hilde VassendPorsgrunn OL1.03.21+13.35
7Per Henrik ZagarLarvik OK1.03.48+14.02
8Wenche EikåsSandefjord OK1.05.22+15.36
9Ole JohanssonPorsgrunn OL1.05.30+15.44
10Hanne HerumOK Skeidi1.05.48+16.02
11Elling AakreAndebu IL1.05.52+16.06
12Eli Marie WiigPorsgrunn OL1.05.54+16.08
13Henrik Kaupang LyeLarvik OK1.07.33+17.47
14Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.08.56+19.10
15Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.12.08+22.22
16Bjørn LiePorsgrunn OL1.24.02+34.16
17Per Einar StrømHedrum OL1.38.15+48.29
18Kay JørgensenPorsgrunn OL1.42.10+52.24
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKdiskvalifisert
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Morten AndresenOK Skeidibrutt
Odd AureDrangedal OLbrutt
Jørgen FrøydLarvik OKbrutt

A-lang

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre R HoltHedrum OL51.21
2Halvard KornmoPorsgrunn OL53.53+2.32
3Erling GrammeltvedtOK Skeidi58.15+6.54
4Thore KornmoPorsgrunn OL58.42+7.21
5Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL58.55+7.34
6Elin BjervaLarvik OK1.06.18+14.57
7Une HoltermannPorsgrunn OL1.08.05+16.44
8Jan GatevoldPorsgrunn OL1.09.24+18.03
9Kjell WestinPorsgrunn OL1.12.36+21.15
10Knut Ivar JohansenSandefjord OK1.14.06+22.45
11Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.19.43+28.22
12Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.20.34+29.13
13Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.21.15+29.54
14Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.22.39+31.18
15Emilie WestinNydalens SK1.22.54+31.33
16Tom KristensenLarvik OK1.23.01+31.40
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLdiskvalifisert
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jo Børre EikåsSandefjord OKbrutt

C-nivå

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid Bakken HamreLarvik OK37.48
1Malin Sjøvold JohnsenLarvik OK37.48
3Vigdis Bakken HamreLarvik OK38.17+0.29
4Kristine Sjøvold JohnsenLarvik OK38.53+1.05
5Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi51.08+13.20
6Rolf LyePorsgrunn OL51.10+13.22
Astrid LundeDrangedal OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor