Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ivar-o-løpet med Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ivar-o-løpet med Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: lørdag 22 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 21- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 21- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 80- | 10-16 N | 10-16 C | 10-16 B | 17- N | 17- C | 17- B | AK | AL | Skygger | Leder

N-åpen

2 240 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Amalie BirkelundAsker Skiklubbfullført
Carl-Emil Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsøfullført
Falk Gustavsen KallåkTyrving ILfullført
Sebastian Kiær LignerTyrving ILfullført
Henni Meland-TangenBækkelagets SKfullført
Ola MyklatunTyrving ILfullført
Sigrid Hausken NordbergNydalens SKfullført
Esten Valentin NybråtenTyrving ILfullført
Maja Katinka NybråtenTyrving ILfullført
Simon Toftøy RinghTyrving ILfullført
Leon SennTyrving ILfullført
Johanne Ragvin RystadNydalens SKikke startet
Simon Ragvin RystadNydalens SKikke startet
Silje Gleditsch SpjelkavikTyrving ILikke startet

D 9-10

2 210 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet

D 11-12

2 930 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Merete JebsenHeming Orientering44.0815.03
2Eline KravdalGjø-Vard OL50.05+5.5717.05
3Tiril MyklatunTyrving IL50.18+6.1017.10
4Andrea Haugmoen MoHeming Orientering52.45+8.3718.00
5Vilde HøyerFossum IF1.01.16+17.0820.54
6Tilde Gustavsen KallåkTyrving IL1.09.05+24.5723.34
Hermine Haugmoen MoHeming Orienteringikke startet

D 13-14

3 200 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK30.589.40
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb34.50+3.5210.53
3Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering35.59+5.0111.14
4Sofia ØhlckersTyrving IL36.48+5.5011.30
5Jenny DanevadFredrikstad SK38.13+7.1511.56
6Mari KallesonOppsal Orientering40.41+9.4312.42
7Minna Sofie WingstedtHalden SK42.32+11.3413.17
8Synne Syversen GihleOppsal Orientering48.21+17.2315.06
9Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering48.35+17.3715.10
10Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering48.46+17.4815.14
11Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK50.26+19.2815.45
12Martine Arntzen HaugØstmarka OK55.27+24.2917.19
13Oline Soma SlåstadRaumar Orientering55.44+24.4617.25
14Hanne Wærp HaugeNydalens SK56.50+25.5217.45
15Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering57.35+26.3717.59
16Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering58.43+27.4518.20
17Iben Johansen-BarliOppsal Orientering59.08+28.1018.28
18Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering1.59.55+1.28.5737.28
Una NastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SKikke startet

D 15-16

3 630 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maja Mo HjelsethNydalens SK34.439.33
2Kaja PeikliTyrving IL38.48+4.0510.41
3Vida Helland-HansenTyrving IL40.10+5.2711.03
4Marie KravdalGjø-Vard OL40.23+5.4011.07
5Marie SaugestadNydalens SK40.36+5.5311.11
6Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering40.56+6.1311.16
7Ane HustvedtOppsal Orientering42.27+7.4411.41
8Linnea HolstTyrving IL42.47+8.0411.47
9Kajsa Meyer LarssonTyrving IL43.13+8.3011.54
10Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF43.49+9.0612.04
11Marie ScheeleNydalens SK44.52+10.0912.21
12Inga Skaarer WiklundNydalens SK45.25+10.4212.30
13Gunde TumelionisFossum IF47.51+13.0813.10
14Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb49.01+14.1813.30
15Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb51.20+16.3714.08
16Anne ØstvoldHeming Orientering56.04+21.2115.26
17Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering57.48+23.0515.55
18Mari AarsethNydalens SK58.15+23.3216.02
19Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering1.02.20+27.3717.10
20Pauline MyklebustIL Koll1.05.30+30.4718.02
21Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering1.07.21+32.3818.33
22Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.07.48+33.0518.40
23Eileen BjanesTyrving IL1.13.45+39.0220.19
24Karoline JebsenHeming Orientering1.16.52+42.0921.10
25Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.18.21+43.3821.35
26Tuva HøyerFossum IF1.24.16+49.3323.12
Kathinka Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Elise ThorsengFossum IFdiskvalifisert
Sara MartiniAsker Skiklubbikke startet
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubbikke startet

D 17-20

5 030 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alva Marika NiklassonNydalens SK48.319.38
2Tina KallesonOppsal Orientering53.14+4.4310.34
3Netta Bar-NathanLillomarka OL56.23+7.5211.12
4Amélie AamodtOppsal Orientering56.27+7.5611.13
5Mina JørgensenTyrving IL57.29+8.5811.25
6Malene Teresia JebsenHeming Orientering57.38+9.0711.27
7Linda GammelsæterNordre Follo Orientering1.04.19+15.4812.47
8Emma Meyer LarssonTyrving IL1.05.47+17.1613.04
9Live ØstvoldHeming Orientering1.06.51+18.2013.17
10Ingrid Lund HovdenTyrving IL1.10.00+21.2913.54
11Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.14.25+25.5414.47
12Johanne Rognerud BøeFossum IF1.14.47+26.1614.52
13Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.15.29+26.5815.00
14Elise Wærp HaugeNydalens SK1.17.58+29.2715.30
15Iris HolstTyrving IL1.22.54+34.2316.28
Ingrid BlindheimLillomarka OLikke startet

D 21-

6 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.18.1011.53
Tone Bergerud LyeNydalens SKikke startet

D 40-

4 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering57.3812.15
2Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb57.54+0.1612.19
3Siri StørmerNydalens SK59.03+1.2512.33
4Randi HøilundFet OL1.02.01+4.2313.11
5Silje SyversenOppsal Orientering1.14.19+16.4115.48
6Marit InngjerdingenHeming Orientering1.14.48+17.1015.54
7Kristin Nergaard BergFossum IF1.21.33+23.5517.21
8Jenny-Ann MalmbergTyrving IL1.24.17+26.3917.55
9Line Bar-NathanLillomarka OL1.54.45+57.0724.24
10Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering2.23.23+1.25.4530.30
Rikke NørgaardIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbikke startet

D 50-

4 150 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb52.3412.39
2Jorun RuudAsker Skiklubb53.45+1.1112.57
3Kjersti HovFossum IF54.08+1.3413.02
4Tove StrandMåren OK57.50+5.1613.56
5Anne DahlNydalens SK1.13.08+20.3417.37
6Trude FixdalIL Koll1.20.31+27.5719.24
7Sigrun NygårdAsker Skiklubb1.25.01+32.2720.29
8Sharon BroadwellIL GeoForm1.39.15+46.4123.54
Lucie StørmerFossum IFdiskvalifisert

D 60-

3 320 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grethe Lill RyengSturla, IF1.25.1925.41
2Anne SørumIndre Østfold OK1.32.45+7.2627.56
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OLdiskvalifisert

D 70-

2 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF52.4917.50

H 9-10

2 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Håkon BryggenHalden SK30.5513.59
Sebastian MalmbergTyrving IL52.5323.55
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK24.1810.59
Max Alexander NybråtenTyrving IL32.2514.40
Magnus Syversen GihleOppsal Orienteringdiskvalifisert
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringikke startet
Nils NikolaisenOppsal Orienteringikke startet

H 11-12

2 930 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb32.0810.58
2Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering40.15+8.0713.44
3Ville Emil WingstedtHalden SK42.10+10.0214.23
4Olav GrevstadFossum IF51.04+18.5617.25
5Ole Jacob MyklebustIL Koll52.45+20.3718.00
6Åsmund Larsen HirschTyrving IL58.12+26.0419.51
7Håkon Juell LarsenTyrving IL1.05.29+33.2122.20
8Simen ÅnensenOppsal Orientering1.30.00+57.5230.43
Eskil OlaussenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringikke startet

H 13-14

3 200 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK28.108.48
2Sondre OlaussenOppsal Orientering28.22+0.128.51
3Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK30.22+2.129.29
4Erlend SommerheinFossum IF30.41+2.319.35
5Christoffer ÅnensenOppsal Orientering32.19+4.0910.05
6Mathias LinløkkenØstmarka OK33.37+5.2710.30
7Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK34.02+5.5210.38
8Sigmund ØlstadFet OL36.54+8.4411.31
9Peter Telle-HansenTyrving IL38.43+10.3312.05
10Erlend Luis OtterleiØstmarka OK39.46+11.3612.25
11Per Noah SommerheinNydalens SK40.03+11.5312.30
12Marius Juell LarsenTyrving IL44.30+16.2013.54
13Mons Sætre-LorentzenFet OL44.34+16.2413.55
14Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK45.02+16.5214.04
15Jacob Finstad LandTyrving IL46.45+18.3514.36
16Viktor Meland-TangenBækkelagets SK48.27+20.1715.08
17Nov Bar-NathanLillomarka OL48.49+20.3915.15
18Felix Fabricius ByeNydalens SK50.31+22.2115.47
19Aksel EideBækkelagets SK51.15+23.0516.00
20Sivert Høilund DragsethFet OL51.27+23.1716.04
21Mathias BirkelundAsker Skiklubb51.43+23.3316.09
22Henrik HarstadNordre Follo Orientering51.51+23.4116.12
23Ask Felland SætnanFossum IF53.38+25.2816.45
24Martin BryggenHalden SK56.33+28.2317.40
25Gaute SkjønhaugFet OL56.51+28.4117.45
26Max Skjerpen HusebyNydalens SK58.31+30.2118.17
27Lavrans Larsen HirschTyrving IL1.09.24+41.1421.41
Mikkel RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jørgen LerFet OLdiskvalifisert
Henrik NybergAsker Skiklubbikke startet
Benjamin BuhlerMåren OKikke startet

H 15-16

5 030 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Philip Lehmann RomørenFossum IF39.577.56
2Mikael BirkelundAsker Skiklubb41.01+1.048.09
3Nils Anders NiklassonNydalens SK43.37+3.408.40
4Eirik Vie StrislandFossum IF43.51+3.548.43
5Christian Fredrik BorgIL Koll44.51+4.548.54
6Axel AaldeNydalens SK45.31+5.349.02
7Sindre Vie StrislandFossum IF45.35+5.389.03
8Alfred BjørnerødOK Moss46.52+6.559.19
9Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss47.31+7.349.26
10Ask OlaussenOppsal Orientering49.07+9.109.45
11Sigurd RødnesOppsal Orientering49.12+9.159.46
12Marius E. AamodtOppsal Orientering49.43+9.469.53
13Martin Størmer-AntonsenNydalens SK50.18+10.2110.00
14Kevin RommetvedtRaumar Orientering51.19+11.2210.12
15Tobias Tronbøl LiumIL Koll55.50+15.5311.06
16Rasmus D. EastwoodLillomarka OL55.54+15.5711.06
17Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL55.55+15.5811.06
18Torbjørn LundebyLillomarka OL56.55+16.5811.18
19Håkon BogasonLillomarka OL1.01.43+21.4612.16
20Peder BryggenHalden SK1.03.00+23.0312.31
21Eskil BrændenLillomarka OL1.03.33+23.3612.38
22Bjørnar PeikliTyrving IL1.04.55+24.5812.54
23Vilmer NybergAsker Skiklubb1.06.01+26.0413.07
24Børge Nilsen BergFossum IF1.06.29+26.3213.13
25Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL1.07.42+27.4513.27
26Jonathan WoodhouseLillomarka OL1.07.43+27.4613.27
27Johannes Salvesen-LundeIL Koll1.11.54+31.5714.17
28Elias AndenæsAsker Skiklubb1.25.39+45.4217.01
29Jakob A. GjedeboOppsal Orientering1.28.30+48.3317.35
30Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.39.04+59.0719.41
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert
Jonas HickenIL Kolldiskvalifisert
Anders Næss-UlsethIL Kolldiskvalifisert

H 17-20

6 570 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.03.509.42
2Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.06.57+3.0710.11
3Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering1.07.23+3.3310.15
4Nils TveiteÅs-NMBU Orientering1.07.42+3.5210.18
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.09.18+5.2810.32
6Anselm ReichenbachOppsal Orientering1.13.52+10.0211.14
7Gaute BerganNydalens SK1.19.09+15.1912.02
8Birk Felland SætnanFossum IF1.23.15+19.2512.40
9Anders Håvard LarsenNydalens SK1.26.22+22.3213.08
10Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.30.13+26.2313.43
11Rolf Andreas BergNydalens SK1.31.42+27.5213.57
12Kristian Juell LarsenTyrving IL1.37.37+33.4714.51
13August Syrdal ØenHeming Orientering1.37.52+34.0214.53
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenFossum IFikke startet
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet

H 21-

8 530 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK1.03.307.26
2Audun WeltzienHeming Orientering1.08.07+4.377.59
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1.08.53+5.238.04
4Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.12.22+8.528.29
5Isak JonssonNydalens SK1.15.44+12.148.52
6Håvard MyhreBækkelagets SK1.15.56+12.268.54
7Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.19.14+15.449.17
8Trond KortnerØstmarka OK1.23.28+19.589.47
9Stein H. HagenFossum IF1.52.32+49.0213.11
Callum SmithVind ILdiskvalifisert
Alan CherryNydalens SKdiskvalifisert
Steinar KollerudLillomarka OLdiskvalifisert
Ivar LundanesTyrving ILikke startet

H 40-

6 570 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen DanevadFredrikstad SK1.04.259.48
2Rune RystadNydalens SK1.07.48+3.2310.19
3Kristoffer JacobsenTyrving IL1.08.25+4.0010.24
4Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.11.07+6.4210.49
5Torbjørn Blom-hagenFossum IF1.11.47+7.2210.55
6Olav EideBækkelagets SK1.13.43+9.1811.13
7Øystein RastadAsker Skiklubb1.16.25+12.0011.37
8Florian BochudAsker Skiklubb1.16.57+12.3211.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Asgeir LiumFet OL1.17.43+13.1811.49
10Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1.18.32+14.0711.57
11Pål Christian IngierdBækkelagets SK1.20.25+16.0012.14
12Roger Telle-HansenTyrving IL1.21.37+17.1212.25
13Torstein HoleNydalens SK1.25.10+20.4512.57
13Nils-Erik HirschTyrving IL1.25.10+20.4512.57
15Steinar EastwoodLillomarka OL1.25.25+21.0013.00
16Knut Jostein SætnanFossum IF1.29.47+25.2213.39
17Bjørn HaugeNydalens SK1.30.28+26.0313.46
18Håkon Meland-TangenBækkelagets SK1.30.50+26.2513.49
19Karl-Johan MalmbergTyrving IL1.33.39+29.1414.15
20Preben H. MoHeming Orientering1.33.41+29.1614.15
21Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.40.42+36.1715.19
22Atle PedersenFossum IF1.49.00+44.3516.35
23Per Ole DahlsrudNydalens SK2.17.34+1.13.0920.56
Kyrre GranFet OLikke startet
Anders BrynildsenFredrikstad SKikke startet
Vegard PeikliTyrving ILikke startet

H 50-

4 700 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein NygårdLillomarka OL44.249.26
2Leif StørmerFossum IF44.44+0.209.31
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering45.13+0.499.37
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb47.18+2.5410.03
5Jan Sverre EdstrømBækkelagets SK49.40+5.1610.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Frode StrislandFossum IF51.07+6.4310.52
7Odd Arne LianIL Koll51.10+6.4610.53
8Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering53.08+8.4411.18
9Jan Tore HenriksenNydalens SK53.27+9.0311.22
10Tommy JauhojärviAsker Skiklubb53.45+9.2111.26
11Christian JomaasFossum IF54.55+10.3111.41
12Johan JebsenHeming Orientering55.54+11.3011.53
13Vidar BenjaminsenLillomarka OL56.46+12.2212.04
14Arne DybdahlLillomarka OL57.48+13.2412.17
15Håkon JendalFossum IF59.21+14.5712.37
16Vidar GjelstadOppsal Orientering59.43+15.1912.42
17Knut Erling ØenHeming Orientering59.50+15.2612.43
18Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.01.58+17.3413.11
19Lars-Ivar AarsethNydalens SK1.02.51+18.2713.22
20Tore Voss FagervoldBærums Skiklub1.04.50+20.2613.47
21Hans JevanordFossum IF1.05.51+21.2714.00
22Jarand RystadHeming Orientering1.09.00+24.3614.40
23Olav HasaasFossum IF1.09.31+25.0714.47
24Fredrik HøyerFossum IF1.09.48+25.2414.51
25Tellef Juell LarsenTyrving IL1.11.24+27.0015.11
26Lars Audun VoldLillomarka OL1.11.33+27.0915.13
27Paul WadeFossum IF1.27.28+43.0418.36
Arne FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Arild AndersenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Bjørn MartiniAsker Skiklubbikke startet
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orienteringikke startet

H 60-

4 150 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sören JonssonNydalens SK43.4010.31
2Eirik Næss-UlsethHeming Orientering43.59+0.1910.35
3Nils HæstadFossum IF46.01+2.2111.05
4Torgeir StrandhagenRøyken OL46.16+2.3611.08
5Yngvar ChristiansenBækkelagets SK48.26+4.4611.40
6Tore KjølsethNydalens SK50.29+6.4912.09
7Sture OttesenIndre Østfold OK50.51+7.1112.15
8Are EriksenOslostudentenes IK54.07+10.2713.02
9Erik NæssØstmarka OK56.18+12.3813.33
10Per Arne AndresenNordre Follo Orientering58.49+15.0914.10
11Martin GranlyLillomarka OL1.00.53+17.1314.40
12Magne VollenOslostudentenes IK1.04.18+20.3815.29
13Pål Woldstad HanssenEiker OL1.06.55+23.1516.07
Morten JohannessenRøyken OLdiskvalifisert

H 70-

3 320 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm39.3111.54
2Peter KlavenessMåren OK42.46+3.1512.52
3Helge RevhaugRingerike OL44.13+4.4213.19
4Hasse BergstrømTyrving IL49.27+9.5614.53
5Øyvind SteneAsker Skiklubb52.53+13.2215.55
6Kjell StenstadvoldTyrving IL56.24+16.5316.59
7Roar BjordalOppsal Orientering1.03.22+23.5119.05
8Per ØhlckersTyrving IL1.03.36+24.0519.09
9Kjell Gorm RøkkeTyrving IL1.04.22+24.5119.23

H 80-

2 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Bjørn EgnerHeming Orienteringdiskvalifisert
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKikke startet

Åpen N 10-16

2 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Julia Meland-TangenBækkelagets SK49.2620.00
0Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orientering41.5816.59

Åpen C 10-16

2 930 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering1.09.1823.39
0Vilma DanevadFredrikstad SK52.3517.56
0Erlend MyhreTyrving IL1.05.2122.18
0Brage Wergeland BiemLillomarka OL1.15.0425.37
0Herman Finstad LandTyrving IL52.0717.47

Åpen B 10-16

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingrid KjerkreitHeming Orientering59.1318.30
0Kristine SolbakkenTyrving IL1.13.1022.51
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke startet

Åpen N 17-

2 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL33.4113.38

Åpen C 17-

2 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torun Larsen HirschTyrving IL1.16.0525.58

Åpen B 17-

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald AulieIL Koll43.4313.39
2Haakon DolvenAsker Skiklubb49.55+6.1215.35
3Arild NyhaugAsker Skiklubb58.27+14.4418.15
4Randi BudahlFet OL58.42+14.5918.20
5John Harald JohansenOppsal Orientering1.02.05+18.2219.24
6Frøydis OlaussenOppsal Orientering1.05.22+21.3920.25
7Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.17.53+34.1024.20
8Audun HvenekildeOppsal Orientering1.59.05+1.15.2237.12
Torleif GaltelandAsker Skiklubbdiskvalifisert
Sofie GammelsæterNordre Follo Orienteringikke startet

Åpen AK

4 150 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK40.119.40
2Anja WingstedtHalden SK49.44+9.3311.59
3Knut AaldeNydalens SK54.19+14.0813.05
4Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.11.43+31.3217.16
5Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering1.12.21+32.1017.26
6Elin KallesonOppsal Orientering1.13.13+33.0217.38
7Aksel OlsenAsker Skiklubb1.15.57+35.4618.18
8Didrik BredesenLillomarka OL1.17.15+37.0418.36
9Roger ØstvoldHeming Orientering1.23.47+43.3620.11
10Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL1.26.19+46.0820.47
11Ola NilsenOppsal Orientering1.28.47+48.3621.23
12Erik BorgIL Koll1.38.12+58.0123.39
13Solveig BerganNydalens SK2.11.24+1.31.1331.39
Ingrid SkaarerNydalens SKbrutt
Pål MyklebustIL Kollikke startet

Åpen AL

6 570 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil WingstedtHalden SK1.01.389.22
2Erling SommerfeldtAsker Skiklubb1.06.06+4.2810.03
3Pål SommerheinFossum IF1.24.57+23.1912.55
4Hans Olav HygenØstmarka OK2.06.35+1.04.5719.16
5Siggen YtrehusBø OL2.44.43+1.43.0525.04

Skygger

2 000 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marius GihleOppsal Orienteringdiskvalifisert
Niclas LignerNOTEAMdiskvalifisert
Carl Henrik BjørsethIL BUL-Tromsøutenfor konkurranse
Fredrik  BryggenHalden SKutenfor konkurranse
Guro BryggenHalden SKutenfor konkurranse
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SKutenfor konkurranse
Anne Margrete HauskenNydalens SKutenfor konkurranse
Tonje Søndrol KallåkTyrving ILutenfor konkurranse
Ole Petter  KjerkreitHeming Orienteringutenfor konkurranse
Katrine Finstad LandTyrving ILutenfor konkurranse
Liv LefstadTyrving ILutenfor konkurranse
Lindis Meland-TangenBækkelagets SKutenfor konkurranse
Elisabeth MyhreTyrving ILutenfor konkurranse
Øystein MyrvoldHeming Orienteringutenfor konkurranse
Jim Øystein NybråtenTyrving ILutenfor konkurranse
Nicole RagvinNydalens SKutenfor konkurranse
Percy RinghTyrving ILutenfor konkurranse
Nils Ragvin RystadNydalens SKutenfor konkurranse
Daniel SennTyrving ILutenfor konkurranse
Ivar SlåstadRaumar Orienteringutenfor konkurranse
Siri SpjelkavikTyrving ILutenfor konkurranse
Kathrine StoksetOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Cassie TrewinTyrving ILutenfor konkurranse

Leder/Trener

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Bent Olav AamodtFredrikstad SKutenfor konkurranse
Håvard HarstadNordre Follo Orienteringutenfor konkurranse
Mone NastadNotodden OLutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor