Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap mellom
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 26 oktober 2019

N-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inga MoxnessByåsen IL14.23
2Sverre Nordgård LeirenByåsen IL30.27+16.04

Foreldre B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari Solem AuneByåsen IL32.10
2Randi HegstadByåsen IL33.49+1.39
3Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL33.50+1.40

Foreldre C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anni Partanen MoxnessByåsen IL24.28

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Nordgård LeirenByåsen IL24.19
2Sigrid HægstadByåsen IL35.39+11.20

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malin Nordgård LeirenByåsen IL25.35
2Hannah TyvoldByåsen IL25.45+0.10
3Marie Wollan BenumByåsen IL33.55+8.20
4Ingrid Wollan BenumByåsen IL33.56+8.21

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene Berg HanssenByåsen IL41.48
2Gøril EideByåsen IL44.08+2.20
Helen PalmerByåsen ILikke startet
Kristin Høydalsvik WellsByåsen ILikke startet

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rine HanssenByåsen IL29.16
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL40.01+10.45
3Sissel RavensborgByåsen hangaround59.12+29.56
4Gro RypdalByåsen IL1.01.20+32.04

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn StenvikByåsen IL15.51
2Vegard SundalByåsen IL34.30+18.39
Johannes StordalByåsen ILikke startet

H 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen AuneByåsen IL25.04
2Herman Bruchmüller SundtByåsen IL25.20+0.16
3Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL25.40+0.36
4Sindre TrønsdalByåsen IL25.59+0.55
5Aslak MoxnessByåsen IL27.11+2.07
6Ådne StordalByåsen IL29.47+4.43
7Ivar FlatvadByåsen IL58.01+32.57

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend AuneByåsen IL41.04

H 17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter Liabakk EriksenByåsen IL31.21
2Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL31.24+0.03
3Ola StensethByåsen hangaround33.53+2.32
4Skjalg StordalByåsen IL35.50+4.29
5Torgeir AuneByåsen IL35.52+4.31
6Sigurd StenvikByåsen IL35.55+4.34
7Vegard HansenByåsen IL39.30+8.09
8Marcus BullByåsen IL52.32+21.11
Harald StorrønningByåsen ILdiskvalifisert

H 50-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind SchjelderupWing OK39.10
2Trond BenumByåsen IL39.43+0.33
3Snorre SæternesByåsen IL40.13+1.03
4Øystein WiggenByåsen IL47.26+8.16
5Bjørn JohnsenByåsen IL54.35+15.25
6Øivind Magne RogndalenByåsen IL54.52+15.42
7Geir PaulsenOL Trollelg1.01.25+22.15
8Geir Arne LodgaardByåsen IL1.03.50+24.40
9Helge EriksenByåsen IL1.05.41+26.31
10Svein Endre HoveByåsen IL1.06.24+27.14
Kjell-Arne HenninenByåsen ILdiskvalifisert

H10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre StensethByåsen IL23.25
2Torvin Bergh-HansenByåsen IL24.25+1.00
3Olav MoxnessByåsen IL24.26+1.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor