Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 2
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 6 november 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (var først til å svare)

A-lang

5 440 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK54.2710.00
2Halvard KornmoPorsgrunn OL54.34+0.0710.01
3Une HoltermannPorsgrunn OL54.47+0.2010.04
4Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL54.59+0.3210.06
5Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.03.38+9.1111.41
6Benjamin GjoneSandefjord OK1.04.03+9.3611.46
7Gabriel GjoneSandefjord OK1.06.35+12.0812.14
8Jan GatevoldPorsgrunn OL1.06.45+12.1812.16
9Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn1.09.30+15.0312.46
10Kristin Melby JacobsenLardal OL1.09.53+15.2612.50
11Eirik RavnanTyrving IL1.13.07+18.4013.26
12Arne DirdalLarvik OK1.17.00+22.3314.09
13Tom KristensenLarvik OK1.17.17+22.5014.12
14Jo Børre EikåsSandefjord OK1.17.27+23.0014.14
15Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.20.39+26.1214.49
Dag AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Maria GrovanOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert
Per Olav GulbrandsenLarvik OKikke startet
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet

A-kort

2 910 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro VassendPorsgrunn OL32.5511.18
2Jonas EikåsSandefjord OK36.17+3.2212.28
3Jørgen FrøydLarvik OK37.03+4.0812.43
4Peder RauanLarvik OK40.03+7.0813.45
5Kjell WestinPorsgrunn OL40.37+7.4213.57
6Frode RobertsenStokke IL40.39+7.4413.58
7Espen RaastadSkien OK40.40+7.4513.58
8Per Henrik ZagarLarvik OK41.16+8.2114.10
9Ludvig JohnsenHedrum OL42.56+10.0114.45
10Harald OmlandSkien OK42.57+10.0214.45
11Henrik Repstad StoremyrIL Hauken44.48+11.5315.23
12Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL44.49+11.5415.24
13Agathe BrathagenLarvik OK44.50+11.5515.24
14Bjørn LiePorsgrunn OL44.56+12.0115.26
15Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL45.08+12.1315.30
16Elise AusenPorsgrunn OL46.18+13.2315.54
17Hilde VassendPorsgrunn OL46.29+13.3415.58
18Hasse BergstrømTyrving IL47.29+14.3416.19
19Espen JohnsenHedrum OL47.48+14.5316.25
20Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn47.50+14.5516.26
21Trond EvensenOL Tønsberg og omegn47.51+14.5616.26
22Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL47.55+15.0016.27
23Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss48.04+15.0916.31
24Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK48.51+15.5616.47
25Dagfinn TorpePorsgrunn OL50.00+17.0517.10
26Hanne HerumOK Skeidi50.12+17.1717.15
27Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL50.14+17.1917.15
28Henrik Kaupang LyeLarvik OK53.55+21.0018.31
29Pernille ZagarLarvik OK56.12+23.1719.18
30Ole Edvard HjortlandLarvik OK56.21+23.2619.21
31Helge FossheimHedrum OL57.08+24.1319.38
32Tom SagaSkien OK58.53+25.5820.14
33Elling AakreAndebu IL59.04+26.0920.17
34Ole JohanssonPorsgrunn OL59.14+26.1920.21
35Jan BøhleOL Trollo1.12.48+39.5325.01
36Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.15.24+42.2925.54
37Elin BordøyHedrum OL1.21.27+48.3227.59
37Tone Sølie LysnesHedrum OL1.21.27+48.3227.59
39Kjell MeenPorsgrunn OL1.37.45+1.04.5033.35
Morten AndresenOK Skeididiskvalifisert
Linda BrathagenLarvik OKdiskvalifisert
Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OKdiskvalifisert
Brage EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Jan GlittumOK Skeididiskvalifisert
Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Per Einar StrømHedrum OLdiskvalifisert
Knut GjoneSandefjord OKikke startet
Tone StoklandSandefjord OKikke startet

C-løype

1 780 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Kaupang LyeLarvik OK28.0815.48
2Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn28.12+0.0415.50
3Torstein LyeLarvik OK28.16+0.0815.52
4Per Øystein AndersenLarvik OK35.05+6.5719.42
5Kristine S. JohnsenLarvik OK36.27+8.1920.28
6Even Tore SteinsholtLardal OL40.35+12.2722.47
7Ragnar HillestadLardal OL41.36+13.2823.22
8Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi47.07+18.5926.28
8Rolf LyePorsgrunn OL47.07+18.5926.28
10Tor Eivind EdvardsenLarvik OK47.22+19.1426.36
11Rita RaastadSkien OK48.47+20.3927.24
12Jorunn Brun SagaSkien OK48.53+20.4527.27
13Sigrid Bakken HamreLarvik OK51.56+23.4829.10
13Malin Sjøvold JohnsenLarvik OK51.56+23.4829.10
15Vigdis Bakken HamreLarvik OK52.34+24.2629.31
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor