Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 10
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: onsdag 15 januar 2020

Lang A

4 160 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Felde OlaussenNTNUI33.598.10
2Halvard KornmoPorsgrunn OL34.23+0.248.15
3Gisle NysæterSkien OK36.01+2.028.39
4Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL36.39+2.408.48
5Erling GrammeltvedtOK Skeidi38.53+4.549.20
6Une HoltermannPorsgrunn OL38.55+4.569.21
7Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL39.02+5.039.22
8Helge GisholtOK Skeidi41.38+7.3910.00
9Petter LøeNotodden OL41.42+7.4310.01
10Kjetil DahlSkien OK41.51+7.5210.03
11Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL42.05+8.0610.06
12Steinar LandeBø OL42.11+8.1210.08
13Dag AusenPorsgrunn OL42.22+8.2310.11
14Per Olav GulbrandsenLarvik OK43.48+9.4910.31
15Jan GatevoldPorsgrunn OL44.51+10.5210.46
16Dag Steinar RagvinBø OL47.31+13.3211.25
17Morten HamreIL Hauken48.50+14.5111.44
18Aurora FossøyNTNUI54.20+20.2113.03
19Kjersti WestinPorsgrunn OL54.25+20.2613.04
Thomas FruheimSkien OKdiskvalifisert

Kort A

3 130 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK30.299.44
2Ludvig JohnsenHedrum OL31.47+1.1810.09
3Jørn MyrlandNotodden OL32.19+1.5010.19
4Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL32.56+2.2710.31
5Per Henrik ZagarLarvik OK33.16+2.4710.37
6Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL33.51+3.2210.48
7Ida Sofie HjortlandLarvik OK33.56+3.2710.50
8Ole Edvard HjortlandLarvik OK33.58+3.2910.51
9Roger LysnesHedrum OL34.10+3.4110.54
10Espen JohnsenHedrum OL34.12+3.4310.55
11Gry AakreSkien OK38.25+7.5612.16
12Hilde VassendPorsgrunn OL38.29+8.0012.17
13Sveinung RekaaNotodden OL38.36+8.0712.19
14Hanne HerumOK Skeidi38.55+8.2612.26
15Ole JohanssonPorsgrunn OL40.10+9.4112.49
16Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL42.01+11.3213.25
17Bjørn Richard KirsteSkien OK44.45+14.1614.17
18Vilde Aakre LeistadSkien OK45.52+15.2314.39
19Henrik StoremyrIL Hauken47.29+17.0015.10
20Kåre ThorbjørnsenLarvik OK52.06+21.3716.38
21Harald OmlandSkien OK53.14+22.4517.00
22Jiri UrvalekPorsgrunn OL59.03+28.3418.51
23Hugo A. ChristensenNotodden OL1.02.10+31.4119.51
24Per Einar StrømHedrum OL1.02.20+31.5119.54
25Morten AndresenOK Skeidi1.03.01+32.3220.07
26Tone Sølie LysnesHedrum OL1.08.15+37.4621.48
27Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.23.00+52.3126.31
Helge FossheimHedrum OLdiskvalifisert
Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Lenka WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Pernille ZagarLarvik OKdiskvalifisert

C-løype

2 310 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even Tore SteinsholtLardal OL34.0914.47
2Ragnar HillestadLardal OL34.31+0.2214.56
3Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi35.47+1.3815.29
4Jorunn Brun SagaSkien OK36.00+1.5115.35
5Siv WiersdalenPorsgrunn OL36.36+2.2715.50
6Rolf LyePorsgrunn OL40.21+6.1217.28
7Magne KlovningPorsgrunn OL43.06+8.5718.39
8Tonny LindquistOK Skeidi45.10+11.0119.33
9Inger MørkSandefjord OK45.50+11.4119.50
10Eli KlovningPorsgrunn OL1.01.47+27.3826.44
11Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.01.51+27.4226.46
Gro HerumOK Skeididiskvalifisert
Mie ZagarLarvik OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor