Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 21 juni 2020

Klasser: Visa alla | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 17-AK | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | D 15-16 | H 15-16 | H 17-AK | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | N-åpen

C-åpen 10-16

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)58.1919.26
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)1.29.0429.41

C-åpen 17-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.00.2420.08
2Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)1.29.02+28.3829.40

B-åpen 17-

4 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)51.3812.52
2Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.00.13+8.3515.00
3Kristin BreivoldGanddal IL1.01.42+10.0415.23
4Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)1.06.56+15.1816.41
5Tore RøddeGanddal IL2.02.43+1.11.0530.36
6Maria Nilsson RøddeGanddal IL2.08.42+1.17.0432.05
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Jørgen WesterheimStord Orienteringikke startet

AK-åpen

3 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul Terje HaarrGanddal IL38.0311.13
2Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering48.13+10.1014.13
3Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.06.13+28.1019.31
4Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1.47.41+1.09.3831.45

AL-åpen

6 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.56.1416.44
Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 9-10

2 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering43.1321.30
Lea StokkelandÅlgård Orientering29.3014.40
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 11-12

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)38.1612.45
2Maren OftedalÅlgård Orientering52.21+14.0517.27
3Hanna in't VeldGanddal IL56.36+18.2018.52
4Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering1.07.49+29.3322.36

D 13-14

4 010 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie Mydland HellandEgersund OK46.1811.32
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)50.04+3.4612.29
3Miriam SveenHaugesund IL Orientering51.10+4.5212.45
4Ada C StokkelandÅlgård Orientering1.15.13+28.5518.45
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-A kort

5 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann SveinsvollGanddal IL1.59.1821.43
Madli HjermannHaugesund IL Orienteringikke startet

D 17-20

6 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.25.4912.21
2Ingrid LamarkGanddal IL1.46.06+20.1715.17
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 21-

10 030 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.42.2710.12
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.44.43+2.1610.26
3Jorunn HadlandEgersund OK1.49.24+6.5710.54
4Furland Marie LineSandnes IL (Rogaland)2.06.31+24.0412.36
5Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb2.26.16+43.4914.34
Franziska BlystadStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 40-

6 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.40.3714.29
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 50-

5 490 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.07.1612.15
2Inger Tone NygårdEgersund OK1.10.49+3.3312.53
3Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb1.19.37+12.2114.30
4Vibeke LamarkGanddal IL1.23.35+16.1915.13
5Ann Karin TjørhomGanddal IL1.30.24+23.0816.27

D 60-

3 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv-Grete ObrestadStavanger Orienteringsklubb55.5416.29

D 70-

3 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Skretting OpstadEgersund OK1.01.4618.13
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.03.45+1.5918.48
3Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.10.58+9.1220.56
Helga KlausenÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 9-10

2 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering41.2720.37
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering40.0219.55
Ingird  SveenSandnes IL (Rogaland)utenfor konkurranse

H 11-12

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Filip SveenHaugesund IL Orientering43.3414.31

H 13-14

4 010 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)37.429.24
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb41.08+3.2610.15
3Livar OftedalÅlgård Orientering58.29+20.4714.35
4Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)1.36.45+59.0324.07
5Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.41.26+1.03.4425.17

D 15-16

5 490 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL58.1310.36
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)1.00.51+2.3811.05
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)1.08.10+9.5712.24
4Sara HetlandHaugesund IL Orientering1.19.40+21.2714.30
5Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering1.22.04+23.5114.56
6Alida OftedalÅlgård Orientering1.22.38+24.2515.03

H 15-16

6 940 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1.16.1110.58
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering1.24.27+8.1612.10
3Edvin AakreEgersund OK1.26.13+10.0212.25
4Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.29.40+13.2912.55
5Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)1.34.22+18.1113.35
6Øyvind LamarkGanddal IL1.36.00+19.4913.49
7Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)2.04.40+48.2917.57
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-A kort

6 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ole Kristian TaksdalGanddal ILdiskvalifisert

H 17-20

10 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias RøddeGanddal IL1.37.179.41
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL2.00.27+23.1012.00
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL2.25.27+48.1014.30

H 21-

13 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.45.177.44
2Johan Christie ØrkeNTNUI1.47.19+2.027.53
3Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.50.01+4.448.05
4Bjarthe WesterheimStord Orientering1.59.51+14.348.48
5Morten Bjerga SundliGanddal IL2.04.00+18.439.07
6Fredrik OmdalGanddal IL2.09.10+23.539.29
7Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb3.47.04+2.01.4716.41
Fredrik SandalGanddal ILdiskvalifisert
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Erik LimaGanddal ILdiskvalifisert

H 40-

10 030 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.29.248.54
2Kenneth WesterheimStord Orientering1.30.41+1.179.02
3Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.37.31+8.079.43
4Sigurd OftedalSandnes IL (Rogaland)1.39.18+9.549.54
5Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)1.41.21+11.5710.06
6Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1.43.37+14.1310.19
7Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.46.30+17.0610.37
8Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.49.19+19.5510.53
9Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1.49.48+20.2410.56
10Aart Joakim in't VeldGanddal IL1.51.16+21.5211.05
11Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.52.06+22.4211.10
12Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1.55.05+25.4111.28
13Jørgen BreivoldGanddal IL2.03.34+34.1012.19
14Henning SundbyGanddal IL2.04.26+35.0212.24
15Sturla StokkelandÅlgård Orientering2.27.32+58.0814.42
16Oddmund NordgårdGanddal IL2.28.31+59.0714.48
Ørjan RavndalÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 50-

6 940 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild AasheimGanddal IL1.13.4610.37
2Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering1.15.15+1.2910.50
3Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb1.21.12+7.2611.42
4Trond LamarkGanddal IL1.24.14+10.2812.08
5Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb1.25.06+11.2012.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1.25.56+12.1012.22
7Geir FrøytlogEgersund OK1.31.10+17.2413.08
8Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.33.56+20.1013.32
9Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.35.45+21.5913.47
10Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.38.22+24.3614.10
11Harald KlippenbergEgersund OK1.43.49+30.0314.57
12Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb1.44.34+30.4815.04
13Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.48.07+34.2115.34
14Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb2.16.06+1.02.2019.36
15Jakob KarlsenGanddal IL2.34.06+1.20.2022.12
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 60-

5 490 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)57.4910.31
2Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb1.01.56+4.0711.16
3Otte OmdalGanddal IL1.05.20+7.3111.54
4Terje StokkelandÅlgård Orientering1.16.25+18.3613.55
5Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.20.26+22.3714.39
6Ove OalandGanddal IL1.44.42+46.5319.04
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 70-

3 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harry BreilandÅlgård Orientering34.0310.02
2Kjell SvihusGanddal IL47.01+12.5813.52
3Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb57.20+23.1716.54
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57.52+23.4917.04
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubbikke startet

N-åpen

1 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tea StokkelandÅlgård Orientering25.0415.51
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor