Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tøffen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tøffen
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 29 desember 2019

Damer - Tøfflus

3 230 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rita RaastadSkien OK50.0815.31
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK50.09+0.0115.31
3Tone Sølie LysnesHedrum OL52.00+1.5216.05
4Rikke Kristin GåsholtHedrum OL52.54+2.4616.22
5Randi Kristin NærumLarvik OK53.07+2.5916.26
6Margareta BrynhildsenStokke IL56.19+6.1117.26
7Else StordalOL Tønsberg og omegn1.02.11+12.0319.15
8Gerd LangsethLarvik OK1.02.16+12.0819.16
9Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.06.12+16.0420.29
10Elisabeth RøedAndebu IL1.06.45+16.3720.39
11Mie ZagarLarvik OK1.07.53+17.4521.00
12Elin BordøyHedrum OL1.07.57+17.4921.02
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

Damer - Tøffeln

5 020 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenSandefjord OK1.09.1113.46
2Grete HoviSkien OK1.18.03+8.5215.32
3Wenche EikåsSandefjord OK1.39.40+30.2919.51
4Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL2.14.05+1.04.5426.42
5Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL2.14.11+1.05.0026.43
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLikke startet

Damer - Tøffen

9 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK1.35.2510.26

Herrer - Tøfflus

3 230 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK29.439.12
2Kristian Kaupang LyeLarvik OK43.25+13.4213.26
3Per Øystein AndersenLarvik OK47.43+18.0014.46
4Rolf GjølbergLarvik OK51.16+21.3315.52
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK52.48+23.0516.20
6Tor Eivind EdvardsenLarvik OK53.43+24.0016.37
7Bjørn Helge CeebergHedrum OL55.55+26.1217.18
8Magne KlovningPorsgrunn OL57.58+28.1517.56
9Niclas GunnerødStokke IL1.00.29+30.4618.43
10Oddvar GjelstadSandefjord OK1.01.37+31.5419.04
11Morten AndresenOK Skeidi1.06.24+36.4120.33
12Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.17.57+48.1424.07
Einar DrengLarvik OKbrutt

Herrer - Tøffeln

5 020 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FrøydLarvik OK53.3110.39
2Lars FremstadLarvik OK54.01+0.3010.45
3Anders Kristian HoltHedrum OL54.06+0.3510.46
4Helge GisholtOK Skeidi54.16+0.4510.48
5Tom AasrumHedrum OL1.05.09+11.3812.58
6Per Henrik ZagarLarvik OK1.06.07+12.3613.10
7Frode RobertsenStokke IL1.06.22+12.5113.13
8Espen RaastadSkien OK1.09.40+16.0913.52
9Espen JohnsenHedrum OL1.09.59+16.2813.56
10Jens Didrik BergLarvik OK1.12.05+18.3414.21
11Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss1.12.54+19.2314.31
12Brage EikåsSandefjord OK1.13.22+19.5114.36
13Kjell Einar AadnevikTIF Viking1.13.39+20.0814.40
14Helge FossheimHedrum OL1.13.49+20.1814.42
15Roger LysnesHedrum OL1.13.51+20.2014.42
16Bjørn  LiePorsgrunn OL1.17.43+24.1215.28
17Ludvig JohnsenHedrum OL1.25.35+32.0417.02
18Jo Børre EikåsSandefjord OK1.26.21+32.5017.12
19Lars Erik GjeinFossum IF1.26.54+33.2317.18
20Jens G. DybvikStokke IL1.26.56+33.2517.19
21Ingar HåkonsenKongsberg OL1.27.01+33.3017.20
22Elling AakreAndebu IL1.28.41+35.1017.39
23Ole JohanssonPorsgrunn OL1.29.11+35.4017.45
24Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.46.29+52.5821.12
25Ingvar BraatenModum OL1.57.10+1.03.3923.20
26Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn2.02.21+1.08.5024.22
27Oskar KaaløySandefjord OK2.06.11+1.12.4025.08
Harald HoviSkien OKdiskvalifisert

Herrer - Tøffen

9 140 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL1.09.147.34
2Tobias KristensenNTNUI1.21.03+11.498.52
3Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL1.21.28+12.148.54
4Eirik RavnanStokke IL1.27.02+17.489.31
5Frode NysæterSkien OK1.27.16+18.029.32
6Georg EllilaStokke IL1.34.58+25.4410.23
7Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK1.36.20+27.0610.32
8Øyvind HyllesethSkien OK1.42.11+32.5711.10
9Tom KristensenLarvik OK1.44.42+35.2811.27
10Stein BlomsethLillomarka OL1.45.42+36.2811.33
11Tor RingstadHedrum OL1.56.20+47.0612.43
12Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL1.56.27+47.1312.44
13Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1.58.57+49.4313.00
14Jonas EikåsSandefjord OK2.01.46+52.3213.19

Tøffer'n(N)

1 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Melsom BjerkeStokke IL29.4917.44
2Laure DallongevilleStokke IL29.54+0.0517.47
3Magnus FrøydLarvik OK52.35+22.4631.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor