Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 4 Free Challenge

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 4 Free Challenge
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 28 januar 2020

Klasser: Visa alla | H17- | D17- | H-16 | D-16 | H40 | D40 | H60 | D60 | HN | DN

H17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ruairi LongVaregg Fleridrett29.14
2Niklas ProforsVaregg Fleridrett34.08+4.54
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett37.41+8.27
4Kim Andre Kjenes HauglandVaregg Fleridrett40.59+11.45
5Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett41.25+12.11
6Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett49.17+20.03
7Sondre BataldenFana IL53.59+24.45

D17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett32.57
2Oda J SikkelandTyrving IL38.51+5.54
3Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett39.00+6.03
4Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett40.37+7.40
5Kristine Bog VikaneFana IL42.12+9.15
6Randi HoleBergens TF43.07+10.10
7Christiane TrösseVaregg Fleridrett51.56+18.59
Ina Hopland SkageGneist, ILdiskvalifisert
Gunhild Forland SlungårdAskøy OLdiskvalifisert

H-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL35.48
2Oskar HeksemFana IL45.32+9.44
3Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett1.05.02+29.14

D-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Judit M. MøllerFana IL46.30
2Tonje RykkjeVaregg Fleridrett49.54+3.24
3Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.21.43+35.13
Marie ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne AadlandSamnanger IL33.44
2Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett37.26+3.42
3Tore NymarkVaregg Fleridrett39.19+5.35
4Pål ThomassenVaregg Fleridrett43.27+9.43
5Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett43.33+9.49
6Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett45.03+11.19
Bjørn-Inge SkageGneist, ILdiskvalifisert
Geir HeksemFana ILdiskvalifisert

D40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF44.21
2Rannveig NordhagenFana IL46.15+1.54
3Linda RykkjeVaregg Fleridrett47.35+3.14
4Beda M JohansenFana IL49.48+5.27
5Lise ChristensenTIF Viking49.49+5.28
5Ute KesslerHSI49.49+5.28
7Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.03.26+19.05

H60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian Hj. FalchIL Gular1.06.49
2Jan Olav OrmbergFana IL1.18.21+11.32
3Axel IngvaldsenTIF Viking1.23.08+16.19
Jan H. H. PedersenTIF Vikingdiskvalifisert

D60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert

HN

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sturle NordeideGneist, IL25.25
2Håkon SolvikGneist, IL29.19+3.54
3Eirik Helleve HauglandGneist, IL35.00+9.35
3Harald August GullaksenGneist, IL35.00+9.35

DN

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie SolvikGneist, IL26.33
2Maria ChristenssonGneist, IL33.29+6.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor