Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 3 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 3 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 14 januar 2020

Klasser: Visa alla | H17- | D17- | H-16 | D-16 | H40 | D40 | H60 | D60 | HN | DN

H17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett19.09
2Knut UtneFana IL20.44+1.35
3Lars RøttingenFana IL24.58+5.49

D17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett18.29
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett19.28+0.59
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular20.32+2.03
4Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett20.47+2.18
5Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett21.04+2.35
6Kristine Bog VikaneFana IL22.59+4.30
7Gunhild Forland SlungårdAskøy OL27.29+9.00

H-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL23.43
2Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett27.03+3.20
3Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett27.29+3.46
4Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett39.07+15.24
Brage Bell LysakerFana ILbrutt

D-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Judit M. MøllerFana IL25.43
Tonje RykkjeVaregg Fleridrettbrutt

H40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrett25.04
2Helge EmhjellenIL Gular26.59+1.55
3Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett27.07+2.03
4Lars FjellangerFana IL31.15+6.11
5Ketil NummedalFana IL49.22+24.18
Geir HeksemFana ILdiskvalifisert
Pål ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D40-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF23.26
2Rannveig NordhagenFana IL25.10+1.44
3Tove AasheimVaregg Fleridrett27.09+3.43
4Linda RykkjeVaregg Fleridrett28.15+4.49
5Ute KesslerHSI29.17+5.51
6Wenche GjesdalVaregg Fleridrett30.03+6.37
7Ragnhild BalsvikVaregg Fleridrett30.07+6.41
8Liv OrmbergGneist, IL30.35+7.09
9Lise ChristensenTIF Viking30.53+7.27
10Beda Maria JohansonFana IL35.48+12.22
Hege FjellbirkelandIL Gulardiskvalifisert

H60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Egil EnganVaregg Fleridrett37.55
2Kristian Hj. FalchIL Gular41.04+3.09
3Jan Olav OrmbergFana IL48.36+10.41

D60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karen Clementsen KayserFana IL45.04

HN

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil HeksemFana IL13.48

DN

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofiya MukhidinovVaregg Fleridrett21.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor