Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Publikumsløp NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM stafett
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 16 februar 2020

N-åpen

1 870 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Imre Holen BekkelundOL Toten-Trollfullført
Odin Holen BekkelundOL Toten-Trollfullført
Sondre Holen BekkelundOL Toten-Trollfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Maren Bleken RudVang OLfullført
Mats KarlsenOL Toten-Trollfullført
Pål Solli KvikstadOL Toten-Trollfullført
Stian LillegårdLillomarka OLfullført
Arild NorbergIF Marin Västfullført
Tiril ReksnesHadeland OLfullført
Julie Gjessing SkjesetVang OLfullført
Håkon SkjesethVang OLfullført
Emine Slapgard SlåtsveenOL Toten-Trollfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Julie WoldSturla, IFfullført
Petter ErlandssonSundsvalls OKdiskvalifisert
Vide Zetterberg ViklundÖset SkidOikke startet

D 11-12

1 870 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK11.236.05
2Eline KravdalGjø-Vard OL15.39+4.168.22
3Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll17.16+5.539.14

D 40-

4 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll35.217.07
Atanaska BedelevaNydalens SKikke startet

D 50-

3 950 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid KvistadKongsberg OL25.196.24
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering26.51+1.326.47
3Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK30.13+4.547.38
4Helga HaverstadLierbygda OL30.29+5.107.43
5Hege SolerødGjø-Vard OL30.33+5.147.44
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering31.28+6.097.57
7Arnhild KroghOppsal Orientering31.50+6.318.03
8Vanja StaffOL Toten-Troll39.00+13.419.52
9Mette SpangbergKonnerud IL40.12+14.5310.10
10Randi Fallbakken BergeLøten o-lag43.34+18.1511.01
11Hege HeibergHadeland OL49.03+23.4412.25
Kari MadslienNydalens SKikke startet
Isa HeggedalKonnerud ILikke startet
Tove HeimdalKonnerud ILikke startet

H 11-12

1 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll12.246.37
2Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK12.31+0.076.41
3Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL13.02+0.386.58
4Lars FlaskerudOL Toten-Troll19.19+6.5510.19

H 40-

6 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter FredricsonIFK Mora OK40.285.57
2Anders SollienOL Toten-Troll52.43+12.157.45
3William RexOK Landehof55.02+14.348.05
4Øystein RognebakkeSturla, IF57.16+16.488.25
5Øyvind LienGjø-Vard OL58.59+18.318.40
6Stig InstanesSturla, IF1.00.10+19.428.50
7Even ErlienGjø-Vard OL1.02.21+21.539.10
8Morten Herman VogtKonnerud IL1.17.29+37.0111.23

H 50-

4 960 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Iver BakkenNydalens SK29.215.55
2Christian GrotnesTyrving IL31.13+1.526.17
3Kim Farnes HansenLierbygda OL32.56+3.356.38
4Lasse ArnesenHeming Orientering33.32+4.116.45
5Rune EngehultNotodden OL38.14+8.537.42
6Harald BergeLøten o-lag42.41+13.208.36
7Nils Harald StaffOL Toten-Troll44.24+15.038.57
8Håvard KvammeOL Toten-Troll44.48+15.279.01
9Øystein WiggenByåsen IL45.10+15.499.06
10Jon Erik KvarmeSturla, IF46.43+17.229.25
11Geir Holm GundersenKonnerud IL49.16+19.559.55
12Heikki FrilanderOK Trian53.02+23.4110.41

H 60-

3 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olle AdolfssonLerums SOK29.157.24
2Erik NæssØstmarka OK31.06+1.517.52
3Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL32.13+2.588.09
4Lars-Åke SjökvistVärend GN OL43.58+14.4311.07
Bjørnar TollefsenOK Østikke startet

H 70-

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MalmHamar OK44.5212.27
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet

Direkte kort

3 600 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Zsuzsa FeyTyrving IL21.456.02
2Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK25.26+3.417.03
3Jan Olav BerganKongsberg OL26.43+4.587.25
4Asbjørn KvåleHadeland OL28.50+7.058.00
5Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering30.02+8.178.20
6Kyrre SataøenRond OL30.03+8.188.20
7Anders GauslaaRond OL30.46+9.018.32
8Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK34.06+12.219.28
9Erik HaugenRingsaker OK34.18+12.339.31
10Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK35.13+13.289.46
11Syver NarumOL Toten-Troll35.34+13.499.52
12Per Ivar BekkelundOL Toten-Troll38.18+16.3310.38
13Kristin HolenOL Toten-Troll38.20+16.3510.38
14Karianne Engh SagvoldOL Toten-Troll39.57+18.1211.05
15Jo Randar HolmøyHadeland OL45.41+23.5612.41
16Mina Bleken RudVang OL46.22+24.3712.52
17Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll46.43+24.5812.58
18Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll47.25+25.4013.10
19Markus KvammeOL Toten-Troll1.03.29+41.4417.38
Mikkel Dystebakken AndersenOL Toten-Trolldiskvalifisert
Albert NorbergIF Marin Västdiskvalifisert
Helena NorbergIF Marin Västdiskvalifisert
Marte Madslien BakkenNydalens SKikke startet

Direkte lang

6 800 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik RostAlfta-Ösa OK27.113.59
2Magdalena OlssonIFK Mora OK34.00+6.495.00
3Hanna ErikssonIFK Mora OK35.14+8.035.10
4Lisa LarsenAlfta-Ösa OK35.15+8.045.11
5Albin GezeliusIFK Mora OK35.46+8.355.15
6Albin NyqvistOK Landehof38.32+11.215.40
7Atle Nikolai WølloKongsberg OL39.09+11.585.45
8Hanna RostAlfta-Ösa OK40.15+13.045.55
9Lovisa MoqvistLerums SOK40.28+13.175.57
10Antonia ErhartOLC Graz42.24+15.136.14
11Trond GjelstadSandefjord OK47.45+20.347.01
12Markus GladEmblem IL50.21+23.107.24
13Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn51.34+24.237.35
14Asbjørn BygglandHøydalsmo IL52.24+25.137.42
15Fanni MarkussenNTNUI55.36+28.258.10
16Julia BosellOk Kåre56.16+29.058.16
17Terje BlindheimLillomarka OL57.47+30.368.29
18Linus RappIFK Mora OK1.01.05+33.548.58
19Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.06.22+39.119.45
20Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.08.29+41.1810.04
21Peter NorbergIF Marin Väst1.32.03+1.04.5213.32
Fredrik GogstadNOTEAMdiskvalifisert
Jorunn BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Vegar Hagen TorpNOTEAMdiskvalifisert
Gustav RexOK Landehofdiskvalifisert
Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidOikke startet
Erik BrandtDomnarvets GoIFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor