Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NATTJAKTA #5 - 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NATTJAKTA #5 - 2019
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: onsdag 30 oktober 2019

Herrer Långa Natten

4 730 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grunde IsaksætreGrue IL38.228.06
2Andreas BlomgrenOK Hierne41.15+2.538.43
3Eivind LandeEidskog OL41.30+3.088.46
4Anders JohanssonVästvärmlands OK45.45+7.239.40
5Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK48.22+10.0010.13
6Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK51.53+13.3110.58
7Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK52.03+13.4111.00
8Jon Ivar BergersenEidskog OL56.05+17.4311.51
9Philip FøyenEidskog OL1.05.19+26.5713.48
Jonas BacklundVästvärmlands OKdiskvalifisert
Olof SkoglundKils OKdiskvalifisert

Damer Långa Natten

4 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin JohanssonVästvärmlands OK58.1912.19

Herrer Korta Natten

3 120 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian OlssonVästvärmlands OK29.479.32
2Peter CarlmanVästvärmlands OK30.05+0.189.38
3Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK30.26+0.399.45
3Ole Petter VibekkenBrandval/Kongsvinger OK30.26+0.399.45
5Terje GudbrandsenHamar OK31.18+1.3110.01
6Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK31.39+1.5210.08
7Fredrik KarlssonVästvärmlands OK31.54+2.0710.13
8Ulf SkoglundKils OK32.09+2.2210.18
9Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK33.11+3.2410.38
10Martin NorlanderOK Mangen33.24+3.3710.42
11Kurt NilssonOK Hierne33.53+4.0610.51
12Stein Arne NegårdVang OL35.19+5.3211.19
13Harald ØstbyeElverum OK35.26+5.3911.21
14Arne SørliEidskog OL36.14+6.2711.36
15Thomas ÖstlundVästvärmlands OK38.26+8.3912.19
16Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK39.00+9.1312.30
17Svein ThorsbergGrue IL39.41+9.5412.43
18Niklas StolpeEidskog OL39.44+9.5712.44
19Martin SkytterenOdal OL - Orientering40.26+10.3912.57
20Jens-Henrik SimonsenOK Øst43.01+13.1413.47
21Kjetil StrengelsrudBrandval/Kongsvinger OK50.49+21.0216.17
22Jan-Olov NewborgVästvärmlands OK52.41+22.5416.53
23Herman BakkeLøten o-lag59.12+29.2518.58
24Kai Jostein BergersenEidskog OL1.00.42+30.5519.27
Thord JanssonVästvärmlands OKdiskvalifisert

Damer Korta Natten

3 120 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mirja BacklundVästvärmlands OK32.3710.27
2Ida EngenRaumar Orientering45.09+12.3214.28
3Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK50.19+17.4216.07
4Anne Hauger BrufladtBrandval/Kongsvinger OK51.38+19.0116.32
5Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.01.56+29.1919.51

Herrer Letta Banan

2 430 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sven-Arne NilssonVästvärmlands OK31.5013.06
2Oddvar GravingenOK Hierne32.51+1.0113.31
3Elias CaidellVästvärmlands OK33.00+1.1013.34
4Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL38.51+7.0115.59
5Egil SolbergseterAustmarka IL41.44+9.5417.10
6Bent-Jøran SlettbakkenOdal OL - Orientering47.17+15.2719.27
Malte BlomgrenOK Hierneikke startet
Oddbjørn BergersenEidskog OLikke startet

Damer Letta Banan

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siv SlettbakkenOdal OL - Orientering50.4720.53

Korta Banan

1 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander Tangen HoltetEidskog OL18.4610.39
2Sebastian Tangen HoltetEidskog OL22.44+3.5812.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor