Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nyttårsløpet, SI hytta Melshei

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nyttårsløpet, SI hytta Melshei
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 31 desember 2019

Damer - kort løype

2 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isabelle Morstøl ØvremoNOTEAM24.5211.50
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK25.14+0.2212.00
3Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)26.10+1.1812.27
3Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)26.10+1.1812.27
5Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)27.19+2.2713.00
6Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)28.38+3.4613.38
7Helga KlausenÅlgård Orientering31.19+6.2714.54
8Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering31.30+6.3815.00
9Karin BøhnGanddal IL33.11+8.1915.48
10Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)33.15+8.2315.50
11Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)34.08+9.1616.15
12Hanna in't VeldGanddal IL35.50+10.5817.03
13Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb36.51+11.5917.32
14Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)38.06+13.1418.08
15Veslemøy Frid Elesir FarsetSandnes IL (Rogaland)44.54+20.0221.22
16Marit  BrautSandnes kommune45.06+20.1421.28
Veronica Sunisa LundÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Ella Aase AnkerNOTEAMikke startet
Elin NorveelSUS BILikke startet
Veronica OlsenNOTEAMikke startet
Grete Stokke SeljeskogGanddal ILikke startet

Damer - mellomlang løype

3 700 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb38.1610.20
2Hilde OhrGanddal IL40.52+2.3611.02
3Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb42.07+3.5111.22
4Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering42.31+4.1511.29
5Tove BjerkreimFrøyland IL43.22+5.0611.43
6Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb43.49+5.3311.50
6Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)43.49+5.3311.50
8Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb45.57+7.4112.25
9Mariann SveinsvollGanddal IL47.13+8.5712.45
10Ann Karin TjørhomGanddal IL48.21+10.0513.04
11Ida MonsenEgersund OK48.46+10.3013.10
12Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)50.58+12.4213.46
13Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)51.37+13.2113.57
14Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb52.49+14.3314.16
15Linn H DahleNOTEAM53.24+15.0814.25
16Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb54.17+16.0114.40
17Anne Marie GauselGanddal IL55.45+17.2915.04
18Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb56.30+18.1415.16
19Kristin HarboSandnes kommune1.06.25+28.0917.57
Vibeke LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Julie PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
Marit Karin Skretting NygårdSandnes kommunediskvalifisert

Damer - lang løype

4 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Line FurlandNTNUI39.458.16 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL40.07+0.228.21
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL42.48+3.038.55
4Anna TaksdalGanddal IL45.54+6.099.33
5Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb50.29+10.4410.31
6Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb51.41+11.5610.46
7Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb51.56+12.1110.49
8Marthe SvihusNTNUI52.18+12.3310.53
9Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb54.19+14.3411.18
10Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)57.38+17.5312.00
11Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)58.49+19.0412.15
12Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.03.45+24.0013.16
13May MelingStavanger Orienteringsklubb1.12.08+32.2315.01

Herrer - kort løype

2 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)16.317.51
2Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)17.19+0.488.14
3Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)19.30+2.599.17
4Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering24.36+8.0511.42
5Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)26.29+9.5812.36
6Rolf Øystein KlugeAker Solutions27.17+10.4612.59
7Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)34.34+18.0316.27
8Sverre WathneSandnes IL (Rogaland)34.44+18.1316.32
9Peter FrafjordEquinor BIL35.28+18.5716.53
10Øystein NilsenStavanger Orienteringsklubb36.06+19.3517.11
11Frode Halvor LundÅlgård Orientering36.28+19.5717.21
12Jørgen TerkelsenNOTEAM39.21+22.5018.44
13Johannes NordgårdNOTEAM39.27+22.5618.47
14Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)48.11+31.4022.56
Kjetil AksnesNOTEAMikke startet
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Odd Krister MehusNOTEAMikke startet

Herrer - mellomlang løype

3 700 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb32.068.40
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb32.55+0.498.53
3Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)34.39+2.339.21
4Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb35.38+3.329.37
5Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)36.05+3.599.45
6Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)36.27+4.219.51
7Kristian OhrGanddal IL37.28+5.2210.07
8Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)38.58+6.5210.31
9Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)39.02+6.5610.32
10Per Ingar HadlandGanddal IL39.14+7.0810.36
11Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering39.16+7.1010.36
12Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb39.29+7.2310.40
13Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb40.00+7.5410.48
14Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb40.29+8.2310.56
15Torbjørn EvensenStavanger Orienteringsklubb41.37+9.3111.14
16Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb41.55+9.4911.19
17Bjarne GimreGanddal IL42.27+10.2111.28
18Henrik SivertsgårdNOTEAM42.38+10.3211.31
19Tor Geir EspedalGanddal IL42.44+10.3811.32
20Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb43.42+11.3611.48
21Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)44.01+11.5511.53
22Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44.44+12.3812.05
23Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb44.56+12.5012.08
23Knut SkjævelandGanddal IL44.56+12.5012.08
25Daniel Egeland JarstøNOTEAM45.03+12.5712.10
26Jo Henrik Egeland JarstøNOTEAM45.21+13.1512.15
27Jan Inge LundeGanddal IL46.29+14.2312.33
28Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb46.40+14.3412.36
29Trygve MichaelsenStavanger kommune BIL46.45+14.3912.38
30Arne NygaardLyse BIL46.55+14.4912.40
31Agnar Antzée LienGanddal IL47.52+15.4612.56
32Raymond B PettersenÅlgård Orientering48.02+15.5612.58
33Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb49.14+17.0813.18
34Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)52.14+20.0814.07
35Roger Endre NysethSandnes IL (Rogaland)52.43+20.3714.14
36Leif Gunnar WikeneStavanger Orienteringsklubb53.22+21.1614.25
37Terje BrautSandnes kommune54.48+22.4214.48
38Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)54.51+22.4514.49
39Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb55.20+23.1414.57
40Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb56.12+24.0615.11
41Jan BekkeheienSandnes kommune59.26+27.2016.03
42Charles-Francois FarbosJWC BIL59.52+27.4616.10
43Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.01.01+28.5516.29
44Victor FarbosJWC BIL1.25.07+53.0123.00
45Filip HagaSandnes IL (Rogaland)1.26.35+54.2923.24
Lars PrimstadKlepp Kommune BILdiskvalifisert
Geir HusdalTIF Vikingikke startet
Øyvind LamarkGanddal ILikke startet
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Herrer - lang løype

4 800 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeNTNUI32.166.43
2Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)35.34+3.187.24
2Aart Joakim in't VeldGanddal IL35.34+3.187.24
4Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)36.02+3.467.30
5Markus RichterSandnes IL (Rogaland)37.45+5.297.51
6Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)38.03+5.477.55
7Tobias RøddeGanddal IL38.52+6.368.05
8Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)39.11+6.558.09
9Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)39.54+7.388.18
10Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb40.06+7.508.21
11Arild AasheimGanddal IL40.42+8.268.28
12Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb40.52+8.368.30
13Joar EilevstjønnGanddal IL42.04+9.488.45
14Otte OmdalGanddal IL42.29+10.138.51
15Per Olav HaarrGanddal IL42.35+10.198.52
16Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb42.45+10.298.54
17Odd FuglestadÅlgård Orientering42.59+10.438.57
18Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb43.51+11.359.08
19Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)44.00+11.449.10
20Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett44.23+12.079.14
21Terje MichaelsenÅlgård Orientering44.26+12.109.15
22Lars HelgelandGanddal IL44.59+12.439.22
23Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)45.08+12.529.24
24Marius SteneConocoPhillips BIL45.33+13.179.29
25Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)45.37+13.219.30
26Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering46.56+14.409.46
27Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb47.05+14.499.48
28Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb47.17+15.019.51
29Trond LamarkGanddal IL49.04+16.4810.13
30Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)49.06+16.5010.13
31Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)49.15+16.5910.15
32Oddmund NordgårdSUS BIL51.45+19.2910.46
33Trond BreilandNOTEAM52.20+20.0410.54
34Tor BrekkenGanddal IL53.37+21.2111.10
35Fredrik JomaasNOTEAM53.38+21.2211.10
36Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)55.15+22.5911.30
37Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb55.28+23.1211.33
38John BreilandKlepp IL56.27+24.1111.45
39Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb56.32+24.1611.46
40Rune HatleAvinor Sola BIL57.32+25.1611.59
41Harald JansenStavanger Orienteringsklubb58.14+25.5812.07
42Torbjørn DahleSandnes kommune59.41+27.2512.26
43Ove OalandGanddal IL1.00.00+27.4412.30
44Jakob KarlsenGanddal IL1.10.22+38.0614.39
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Damer-Ny

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Helene Alsaker BalleStavanger Orienteringsklubb15.3110.20
0Ida Marie BøhnGanddal IL26.4217.48
0Karen Martine BøhnGanddal IL25.1316.48
0Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering16.4411.09
Siv Hilde BergStavanger Orienteringsklubbikke startet

Herrer-Ny

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)17.1811.32
0Aksel Johannes MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.0812.05
0Audun SkartveitNOTEAM16.3311.02
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor