Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SI klubbmesterskap, SI hytta Melshei

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SI klubbmesterskap, SI hytta Melshei
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 30 november 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (1 svar)

H 17

5 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)49.329.42
2Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)49.50+0.189.46
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)51.47+2.1510.09
4Kim RichterSandnes IL (Rogaland)53.03+3.3110.24
5Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)54.55+5.2310.46
6Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)59.20+9.4811.38
7Aart Joakim in't VeldGanddal IL1.03.28+13.5612.26
8Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.15.02+25.3014.42
9Øystein DahleSandnes IL (Rogaland)1.19.03+29.3115.30
Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17

5 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.09.1813.35
2Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.10.14+0.5613.46
3Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)2.06.19+57.0124.46
Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)brutt

H 60

3 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb44.3212.43
2Geir HusdalTIF Viking54.04+9.3215.26
3Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)1.04.22+19.5018.23
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.06.59+22.2719.08
5Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)2.38.04+1.53.3245.09

D 60

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.14.3721.19
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.22.30+7.5323.34
Inger Tone NygårdEgersund OKikke startet

H 13-16

3 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)28.508.14
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)33.06+4.169.27
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)35.59+7.0910.16
4Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)36.59+8.0910.34
5Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)41.14+12.2411.46
6Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)55.51+27.0115.57
7Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)58.43+29.5316.46
8Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.07.49+38.5919.22
9Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)1.07.55+39.0519.24

D 13-16

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)46.3013.17
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)1.02.07+15.3717.44

Åpen C

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove MæstadGanddal IL35.0612.32
2Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)43.22+8.1615.29
3Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)51.05+15.5918.14
4Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)51.44+16.3818.28
Eldar  AustevollUiSdiskvalifisert
Unni Byberg MæstadGanddal ILdiskvalifisert
Silje BergeSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 11-12

2 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)22.578.11
2Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)24.47+1.508.51
3Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)26.57+4.009.37
4Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)29.39+6.4210.35
5Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)32.36+9.3911.38
6William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)35.05+12.0812.31
7Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)35.19+12.2212.36
8Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)53.52+30.5519.14

D 11-12

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari RichterSandnes IL (Rogaland)24.168.40
2Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)31.18+7.0211.10
3Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)32.06+7.5011.27

H10

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)24.2811.39
0Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)19.209.12
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)27.4613.13
0Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)27.4613.13
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D10

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanna in't VeldGanddal IL30.1614.24

N-Åpen

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Helene Alsaker BalleStavanger Orienteringsklubb24.3411.41
0Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)24.2711.38
0Emilie EskelandSandnes IL (Rogaland)40.1419.09
0Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)34.0016.11
0Filippa Høyvik LindalSandnes IL (Rogaland)26.2912.36
0Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)40.3619.20
0Ylva MalmoNOTEAM24.2711.38
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)25.0111.54
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)34.0316.12
0Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)21.5210.24
0Berge van ZantenSandnes IL (Rogaland)36.3217.23
Liva WathneSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor