Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Langtur'n 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Langtur'n 2019
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: søndag 27 oktober 2019

Brandval/Kongsvinger OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vibeke JullumKort D 3,6 km (1)1.14.2820.41
1Jo Christer FrysjøendenMellom H 7,5 km (6)1.22.0310.47
2Ole Inge RismoenMellom H 7,5 km (6)1.22.14+0.1110.49
3Anders HaugerMellom H 7,5 km (6)1.24.37+2.3411.08
4Roar LøvtjernetMellom H 7,5 km (6)1.27.00+4.5711.26

Eidskog OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ragnar LandeKort H 3,6 km (6)50.5614.08
2Haakon StolpeRekrutt 2,4 km (10)39.48+4.5117.18
2Eivind LandeLang H 11,4 km (4)1.56.26+14.3810.02
2Aleksander Tangen HoltetKort H 3,6 km (6)51.04+0.0814.11
3Asbjørn LandeKort H 3,6 km (6)54.25+3.2915.06
5Arne SørliMellom H 7,5 km (6)1.41.43+19.4013.23
6Thilie BergersenRekrutt 2,4 km (10)1.21.14+46.1735.19
6Lauritz Palmstrøm-StolpeKort H 3,6 km (6)1.33.02+42.0625.50
7Kai Jostein BergersenRekrutt 2,4 km (10)1.21.17+46.2035.20
8Bård BergersenRekrutt 2,4 km (10)1.21.21+46.2435.22
Andréa Tangen HoltetRekrutt 2,4 km (10)ikke godkjent
Sebastian Tangen HoltetRekrutt 2,4 km (10)ikke godkjent

Grue IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Svein ThorsbergLang H 11,4 km (4)3.26.01+1.44.1317.45
Tormod BorgLang H 11,4 km (4)brutt

Indre Østfold OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Dag Arne LierMellom H 7,5 km (6)ikke startet
Theodor LierKort H 3,6 km (6)ikke startet

Lunderseter IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Roar SætabergetKort H 3,6 km (6)1.09.05+18.0919.11
5Berit DalheimRekrutt 2,4 km (10)48.54+13.5721.15

OK Hierne

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Oddvar GravingenKort H 3,6 km (6)1.23.38+32.4223.13

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Linda FredhMellom D 7,5 km (2)2.19.4318.23
3Morten FredhLang H 11,4 km (4)2.18.05+36.1711.54

OK Øst

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tor SimonsenRekrutt 2,4 km (10)34.5715.11
3Sara-Sofie Larsen SimonsenRekrutt 2,4 km (10)48.19+13.2221.00
4Liv SimonsenRekrutt 2,4 km (10)48.50+13.5321.13
6Jens-Henrik SimonsenMellom H 7,5 km (6)2.02.43+40.4016.08

Raumar Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ida EngenMellom D 7,5 km (2)ikke godkjent

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per Henning BjervaLang H 11,4 km (4)1.41.488.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor