Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Langtur'n 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Langtur'n 2019
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: søndag 27 oktober 2019

Klasser: Visa alla | Lang D | Mellom D | Kort D | Rekrutt | Lang H | Mellom H | Kort H

Mellom D 7,5 km

7 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda FredhOK Moss2.19.4318.23
Ida EngenRaumar Orienteringikke godkjent

Kort D 3,6 km

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK1.14.2820.41

Rekrutt 2,4 km

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SimonsenOK Øst34.5715.11
2Haakon StolpeEidskog OL39.48+4.5117.18
3Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst48.19+13.2221.00
4Liv SimonsenOK Øst48.50+13.5321.13
5Berit DalheimLunderseter IL48.54+13.5721.15
6Thilie BergersenEidskog OL1.21.14+46.1735.19
7Kai Jostein BergersenEidskog OL1.21.17+46.2035.20
8Bård BergersenEidskog OL1.21.21+46.2435.22
Andréa Tangen HoltetEidskog OLikke godkjent
Sebastian Tangen HoltetEidskog OLikke godkjent

Lang H 11,4 km

11 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering1.41.488.46
2Eivind LandeEidskog OL1.56.26+14.3810.02
3Morten FredhOK Moss2.18.05+36.1711.54
4Svein ThorsbergGrue IL3.26.01+1.44.1317.45
Tormod BorgGrue ILbrutt

Mellom H 7,5 km

7 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK1.22.0310.47
2Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK1.22.14+0.1110.49
3Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK1.24.37+2.3411.08
4Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1.27.00+4.5711.26
5Arne SørliEidskog OL1.41.43+19.4013.23
6Jens-Henrik SimonsenOK Øst2.02.43+40.4016.08
Dag Arne LierIndre Østfold OKikke startet

Kort H 3,6 km

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar LandeEidskog OL50.5614.08
2Aleksander Tangen HoltetEidskog OL51.04+0.0814.11
3Asbjørn LandeEidskog OL54.25+3.2915.06
4Roar SætabergetLunderseter IL1.09.05+18.0919.11
5Oddvar GravingenOK Hierne1.23.38+32.4223.13
6Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL1.33.02+42.0625.50
Theodor LierIndre Østfold OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor