Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkøpp 2: Friluftslivets hus i Djupadalen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkøpp 2: Friluftslivets hus i Djupadalen
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: søndag 20 oktober 2019

H Lang

4 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Fridtjof RachorHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H Mellom

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering28.0310.47
2Ivar KvaleHaugesund IL Orientering30.07+2.0411.35
3Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering34.33+6.3013.17
4Erik Utne VieHaugesund IL Orientering36.06+8.0313.53
5Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering40.46+12.4315.40
6Sigved GramstadHaugesund IL Orientering41.00+12.5715.46
7Frode NystedHaugesund IL Orientering48.49+20.4618.46
Ingolf DybvikStord Orienteringbrutt

D Mellom

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid EggenHaugesund IL Orientering33.3212.53
2Randi EngløkkHaugesund IL Orientering36.47+3.1514.08
3Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering40.43+7.1115.39
4Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering46.58+13.2618.03
5Madli HjermannHaugesund IL Orientering50.59+17.2719.36
6Miriam SveenHaugesund IL Orientering52.37+19.0520.14

H Kort

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering21.0812.25
2Peder Svein GrønåsHaugesund IL Orientering35.56+14.4821.08
3Filip SveenHaugesund IL Orientering1.10.43+49.3541.35
4Markus AmdalHaugesund IL Orientering1.10.51+49.4341.40
Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringbrutt

D Kort

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H Ny

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orienteringfullført

D Ny

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Klara Synnøve GrindeHaugesund IL Orienteringfullført
Ingrid SveenHaugesund IL Orienteringfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor