Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Torsdagsløp Januar

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torsdagsløp Januar
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 30 januar 2020

Lang

6 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering45.347.20
2Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett46.07+0.337.26
3Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb46.09+0.357.26
4Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb46.20+0.467.28
5Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb49.58+4.248.03
6Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb51.36+6.028.19
7Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb52.32+6.588.28
Marius SteneConocoPhillips BILikke startet

Mellom

4 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb30.257.36
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb31.04+0.397.46
3Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb31.21+0.567.50
4Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb37.48+7.239.27
5Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb39.20+8.559.50
6Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb43.33+13.0810.53
7Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb44.22+13.5711.05
8Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb48.51+18.2612.12
9Raymond B PettersenÅlgård Orientering49.05+18.4012.16
10Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb51.27+21.0212.51
11Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb59.16+28.5114.49
Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubbikke startet

Kort-lett

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb37.5518.57
1Leif Kjetil GauselStavanger Orienteringsklubb37.5518.57
3Audun SkartveitStavanger Orienteringsklubb41.53+3.5820.56
4Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb45.00+7.0522.30

Nybegynner

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes Jacobsen FenneStavanger Orienteringsklubb30.0018.45
1Mia Husøy BjordalStavanger Orienteringsklubb30.0018.45
1Vetle Solbakken SlettebøStavanger Orienteringsklubb30.0018.45
1Emilie Rosengren SmithStavanger Orienteringsklubb30.0018.45
1Thea Rosengren SmithStavanger Orienteringsklubb30.0018.45
1Benjamin WaalerStavanger Orienteringsklubb30.0018.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor