Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Vaulen badeplass

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Vaulen badeplass
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 4 mars 2020

Klasser: Visa alla | DK | DM | DL | HK | HM | HL | HXL | DXL

Damer - kort løype

2 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK41.0114.38
2Astri SandangerNOTEAM44.49+3.4816.00
3Ingrid E. I. ØxnevadGanddal IL50.17+9.1617.57
4Siv Hilde BergStavanger Orienteringsklubb56.41+15.4020.14
5Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)1.07.27+26.2624.05
6Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)1.07.34+26.3324.07
Margot AsheimSUS BILdiskvalifisert
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

3 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb44.5812.50
2Hilde HetlandEgersund OK47.27+2.2913.33
3Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb48.44+3.4613.55
4Kristin SkadsemGanddal IL51.04+6.0614.35
5Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb52.15+7.1714.55
6Trine Bolstad ScheieGanddal IL54.07+9.0915.27
7Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb54.29+9.3115.34
8Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb1.21.34+36.3623.18
Julie PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
Mariann SveinsvollGanddal ILdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb44.4510.39
2Vibeke LamarkGanddal IL49.14+4.2911.43
3Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)50.39+5.5412.03
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb32.199.14
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32.41+0.229.20
3Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb35.50+3.3110.14
4Lars BergersenEquinor BIL40.03+7.4411.26
5Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb40.04+7.4511.26
6Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb40.42+8.2311.37
7Raymond B PettersenÅlgård Orientering41.50+9.3111.57
8Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb41.55+9.3611.58
9Jan Inge LundeGanddal IL46.39+14.2013.19
10Charles-Francois FarbosJWC BIL53.48+21.2915.22
11Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)55.34+23.1515.52
12Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)1.02.33+30.1417.52
13Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.07.36+35.1719.18
Matt CowingJWC BILdiskvalifisert
Bjarne GimreGanddal ILdiskvalifisert
Svein  MæleNOTEAMdiskvalifisert
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet

Herrer - lang løype

4 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb36.308.41
2Gunnar PettersonEgersund OK37.20+0.508.53
3Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering37.33+1.038.56
4Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb39.01+2.319.17
5Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)40.25+3.559.37
6Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb42.30+6.0010.07
7Henning SundbyGanddal IL44.07+7.3710.30
8Per Ingar HadlandGanddal IL44.57+8.2710.42
9Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb47.41+11.1111.21
10Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb47.51+11.2111.23
Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
Lars PrimstadKlepp kommune BILdiskvalifisert
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Rune HatleAvinor Sola BILikke startet

Herrer - XLang

4 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)38.358.23
2Edvin AakreEgersund OK39.26+0.518.34
3Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb44.44+6.099.43
4Svein-Erik KvameGanddal IL47.12+8.3710.15
5Marius SteneConocoPhillips BIL47.14+8.3910.16
6Øyvind LamarkGanddal IL47.30+8.5510.19
7Håkon EggebøStavanger Orienteringsklubb53.32+14.5711.38
Trond LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILdiskvalifisert
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILikke startet
Ørjan RavndalÅlgård Orienteringikke startet

Damer- XLang

4 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb43.559.32
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL44.39+0.449.42
Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor