Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusellen 2019 - Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2019 - Løp 3
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 7 desember 2019

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype | Nybegynnerløype | Lang-Åpen | Mellom-Åpen | Kort-Åpern

Damer - kort løype

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne SteinkopfAftenbladet BIL35.2413.06
2Ingrid O. FossStavanger kommune BIL35.48+0.2413.15
3Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb38.48+3.2414.22
4Grethe BreivikAftenbladet BIL43.29+8.0516.06
5Unni Byberg MæstadGanddal IL1.02.30+27.0623.08
Aase SveinsvollGanddal ILdiskvalifisert
Synnøve LangvikNOTEAMikke startet

Damer - mellomlang løype

4 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK41.5810.29
2Trude HermanrudStavanger kommune BIL57.31+15.3314.22
3Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.01.50+19.5215.27
4Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.04.29+22.3116.07
5Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.07.38+25.4016.54
6Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.07.49+25.5116.57
7Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb1.16.46+34.4819.11
Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Siv Hilde BergSUS BILikke startet

Damer - lang løype

5 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann SveinsvollGanddal IL1.23.3615.12
2May MelingStavanger Orienteringsklubb1.30.40+7.0416.29
Vibeke LamarkGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ove MæstadGanddal IL38.2214.12
Pilt -NOTEAMdiskvalifisert
Pompel -NOTEAMdiskvalifisert
216768 U1 Ukjent løper216768NOTEAMdiskvalifisert
245183 U1 Ukjent løper245183NOTEAMutenfor konkurranse
39208 U1 Ukjent løper39208NOTEAMutenfor konkurranse
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubbikke startet

Herrer - mellomlang løype

4 000 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb41.2010.20
2Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb43.02+1.4210.45 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb43.48+2.2810.57
4Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb45.09+3.4911.17
5Per Ingar HadlandGanddal IL45.48+4.2811.27
6Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb49.24+8.0412.21
7Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb50.20+9.0012.35
8Agnar Antzée LienGanddal IL52.08+10.4813.02
9Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb52.24+11.0413.06
10Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb52.42+11.2213.10
11Bjarne GimreGanddal IL53.00+11.4013.15
12Arne Magne HandelandSandnes kommune BIL58.05+16.4514.31
13Geir HusdalTIF Viking58.31+17.1114.37
14Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb59.10+17.5014.47
15Knut SkjævelandGanddal IL1.00.16+18.5615.04
16Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.00.27+19.0715.06
17Arne NygaardNOTEAM1.01.14+19.5415.18
18Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)1.02.13+20.5315.33
19Frode FølgesvoldAftenbladet BIL1.02.22+21.0215.35
20Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb1.05.38+24.1816.24
21Per Marthon MælandAftenbladet BIL1.06.56+25.3616.44
22Leif Gunnar WikeneStavanger Orienteringsklubb1.09.09+27.4917.17
23Jan ArendalEquinor BIL1.14.50+33.3018.42
24Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb1.15.22+34.0218.50
Jan VærpSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Thorbjørn VærpKristiansand OKikke startet

Herrer - lang løype

5 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb49.359.00
2Joar EilevstjønnGanddal IL50.14+0.399.08
3Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb51.09+1.349.18
4Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb52.10+2.359.29
5Marius SteneConocoPhillips BIL53.01+3.269.38
6Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb55.41+6.0610.07
7Andreas  TerjesenUIS1.01.07+11.3211.06
8David WadeStatoil BIL1.01.16+11.4111.08
9Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb1.02.13+12.3811.18
10Trond LamarkGanddal IL1.02.37+13.0211.23
11Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.04.16+14.4111.41
12Tor BrekkenGanddal IL1.08.41+19.0612.29
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
Helge RisaStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Håkon EggebøStavanger Orienteringsklubbikke startet

Nybegynnerløype

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Helene Alsaker BalleStavanger Orienteringsklubb18.5014.29
0Daniel EilevstjønnGanddal IL23.2418.00
0Henrik EilevstjønnGanddal IL23.2618.01
0Rebekka F KristoffersenStavanger Orienteringsklubb18.4314.23

Lang-Åpen

5 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1208581 U1 Ukjent løper208581NOTEAM1.00.4811.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor