Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 25

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 25
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 7 desember 2019

Lang

5 700 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling SommerfeldtAsker Skiklubb41.387.18
2Thomas NipenBækkelagets SK46.34+4.568.10
3Svein NygårdNorges Bank BIL49.30+7.528.41
4Steinar EastwoodLillomarka OL49.52+8.148.44
5Knut HellandØstmarka OK50.35+8.578.52
6Mathias Pedersen VoldLillomarka OL52.18+10.409.10
7Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL53.16+11.389.20
8Skage GrønnebergHeming Orientering53.27+11.499.22
9Bjørn WangensteenLillomarka OL54.52+13.149.37
10Jørgen Mathias NipenBækkelagets SK55.06+13.289.40
11Hallvard VigrestadKlubbløs55.23+13.459.42
12Knut BårtveitBø OL57.31+15.5310.05
13Harald m Alf Østgaard LundIL GeoForm1.05.58+24.2011.34
14Knut OnsagerIL GeoForm1.06.29+24.5111.39
15Kjetil EspedalNydalens SK1.07.02+25.2411.45
16Audrun UtskarpenIL GeoForm1.08.56+27.1812.05
17Hallvard FjærLillomarka OL1.09.43+28.0512.13
18Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL1.10.44+29.0612.24
19Harald HoviSkien OK1.10.46+29.0812.24
20Jon LahlumIL GeoForm1.17.20+35.4213.34
21Kjetil MyklebustPrivat1.44.04+1.02.2618.15
22Terje BlindheimLillomarka OLikke godkjent
23Vidar BenjaminsenLillomarka OLikke godkjent

Mellom

4 100 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd Arne LianIL Koll41.0010.00
2Håvard Rekve LianFossum IF41.14+0.1410.03
3Lasse ArnesenHeming Orientering42.50+1.5010.26
4Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK43.11+2.1110.31
5Terje MathisenOpen iT43.13+2.1310.32
6Tone SundtjønnLillomarka OL43.46+2.4610.40
7Rune TeiglandØstmarka OK45.18+4.1811.02
8Lars Erik GjeinFossum IF45.19+4.1911.03
9Vebjørn BlindheimLillomarka OL46.47+5.4711.24
10Rasmus D. EastwoodLillomarka OL47.54+6.5411.40
11Anne DanielsenNydalens SK48.34+7.3411.50
12Kristin BlindheimLillomarka OL48.51+7.5111.54
13Tormod ØvergaardVestre Akers SK49.51+8.5112.09
14Lars Audun VoldLillomarka OL52.03+11.0312.41
15Tor LahlumNordre Follo Orientering52.19+11.1912.45
16Grete S B HoviSkien OK52.29+11.2912.48
17Pål W. HanssenBDO BIL53.13+12.1312.58
18Elena GrandLillomarka OL53.14+12.1412.59
19May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering53.18+12.1813.00
20Signe Astrup ArnesenHeming Orientering53.31+12.3113.03
21Håkon BogasonLillomarka OL55.07+14.0713.26
22Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere55.46+14.4613.36
23Stig Hultgreen KarlsenGeoform56.17+15.1713.43
24Truls AngellLillomarka OL56.21+15.2113.44
25Erik ThorstensenGeoform56.41+15.4113.49
26Jonathan WoodhouseLillomarka OL57.30+16.3014.01
27Per Kristian OtterslandNydalens SK58.33+17.3314.16
28Rune HultgreenIL GeoForm58.57+17.5714.22
29Peter KlavenessMåren OK59.22+18.2214.28
30Øyvind GylverAsker Skiklubb1.00.20+19.2014.42
31Leif BillingsøEidskog OL1.01.23+20.2314.58
32Johan MyglandTPWB-O1.03.25+22.2515.28
33Olav NipenTyrving IL1.03.42+22.4215.32
34Lars ChristensenVBIL1.04.16+23.1615.40
35Harald RikheimRådtassene1.06.52+25.5216.18
36Roar SigurdsenRingnes BIL1.07.10+26.1016.22
37Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.13.29+32.2917.55
38Lars Eirk EggenPrivat1.15.02+34.0218.18
39Hallvard BjørgumVBIL1.30.20+49.2022.01

Kort

2 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Anders LøkenKlubbløs36.1112.28
2Per OngstadPrivat42.43+6.3214.43
3Gisela SundelinPrivat45.33+9.2215.42
4Per HaugenLillomarka OL46.38+10.2716.04
5Tor LeaNydalens SK48.23+12.1216.41
6Øystein MadsenHaugerud IF51.21+15.1017.42
7Jon C. FougnerHeming Orientering51.29+15.1817.45
8Marte EdvardsenIL Koll53.44+17.3318.31
9Bjørn EgnerHeming Orientering56.09+19.5819.21
10Sturle HånesIL GeoForm1.01.15+25.0421.07
11Øyvin BrøymerChristiania Roklubb1.03.00+26.4921.43
12Merete BuggeSTAMI1.05.03+28.5222.25
13Aina GrymyrHaugerud IF1.18.54+42.4327.12
14Terje TrondsenNittedal OL1.25.42+49.3129.33
15Knut HangeraasIL GeoForm1.28.16+52.0530.26
16Audun BjerknesMåren OK1.44.00+1.07.4935.51
17Sigurd HaugerudIL GeoForm1.53.18+1.17.0739.04
18Arne StangPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor