Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 24

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 24
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 30 november 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 18 Hours! (var først til å svare)

Lang

6 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK1.05.1810.53
2Thomas NipenBækkelagets SK1.06.00+0.4211.00
3Jørgen Mathias NipenBækkelagets SK1.08.01+2.4311.20
4Vidar BenjaminsenLillomarka OL1.14.52+9.3412.28
5Knut BårtveitBø OL1.19.30+14.1213.15
6Knut HellandØstmarka OK1.21.04+15.4613.30
7Jostein Bø FløystadPrivat1.22.48+17.3013.48
8Knut OnsagerIL GeoForm1.27.36+22.1814.36
9Harald m Alf Østgaard LundIL GeoForm1.27.47+22.2914.37
10Jan Fredrik HelgakerVBIL1.28.37+23.1914.46
11Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering1.30.00+24.4215.00
12Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1.31.19+26.0115.13
13Harald HoviSkien OK1.31.57+26.3915.19
14Audrun UtskarpenIL GeoForm1.39.25+34.0716.34
15Stig Hultgreen KarlsenGeoform1.41.51+36.3316.58
16Per OsenEquinor BIL1.45.16+39.5817.32
17Asgeir LiumFet OLikke godkjent
18Frank Åge KippernesFFI BILikke godkjent

Mellom

3 900 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm45.1511.36
2Grete S B HoviSkien OK54.34+9.1913.59
3Tormod BøeVBIL54.45+9.3014.02
4Tobias LiumIL Koll55.06+9.5114.07
5Rune TeiglandØstmarka OK56.26+11.1114.28
6Tormod ØvergaardVestre Akers SK56.37+11.2214.31
7Brita SauarIL Koll59.34+14.1915.16
8Uno HanslienBilpost BIL1.00.50+15.3515.35
9Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK1.03.54+18.3916.23
10Truls AngellLillomarka OL1.05.46+20.3116.51
11Are FagerhaugPrivat1.06.49+21.3417.07
12Lars ChristensenVBIL1.08.50+23.3517.38
13Trine Marit Justad RaaenAker Brygge Orientering1.09.06+23.5117.43
14Harald RikheimRådtassene1.09.25+24.1017.47
15Helge RevhaugRingerike OL1.11.01+25.4618.12
16Rune HultgreenIL GeoForm1.14.01+28.4618.58
17Pål W. HanssenBDO BIL1.14.57+29.4219.13
18Hallvard BjørgumVBIL1.15.52+30.3719.27
19Jon LahlumIL GeoForm1.16.28+31.1319.36
20Olav NipenTyrving IL1.17.21+32.0619.50
21Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.20.56+35.4120.45
22Jens G. DybvikStokke IL1.26.34+41.1922.11
22Lars Erik GjeinFossum IF1.26.34+41.1922.11
24Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1.31.39+46.2423.30
25Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.31.45+46.3023.31
26Sharon BroadwellIL GeoForm1.36.54+51.3924.50

Kort

2 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi TronbølFet OL32.4213.37
2Sigurd HobølOppsal Orientering39.22+6.4016.24
3John Thomas PetersenNittedal OL45.14+12.3218.50
4Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF50.35+17.5321.04
5Gisela SundelinPrivat52.54+20.1222.02
6Jon C. FougnerHeming Orientering58.21+25.3924.18
7Bjørn EgnerHeming Orientering1.05.36+32.5427.20
8Merete BuggeSTAMI1.09.17+36.3528.52
9Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.29.26+56.4437.15
10Øystein MadsenHaugerud IFikke godkjent
11Lene Anett KillingmoOK Østikke godkjent
12Aina GrymyrHaugerud IFikke godkjent
13Terje TrondsenNittedal OLikke godkjent
14Ping OuyangØstmarka OKikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor