Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 22

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 22
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 16 november 2019

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort | EKort

Lang

5 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK47.027.58
2Erling SommerfeldtAsker skiklubb50.17+3.158.31
3Skage GrønnebergHeming Orientering55.28+8.269.24
4Holger SchlaupitzIL GeoForm57.57+10.559.49
5Knut BårtveitBø OL1.00.00+12.5810.10
6Svein NygårdNorges Bank BIL1.02.05+15.0310.31
7Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL1.02.27+15.2510.35
8Hallvar VigrestadPrivat1.05.27+18.2511.05
9Bjørn GrindeIL GeoForm1.09.18+22.1611.44
10Steinar EastwoodLillomarka OL1.11.13+24.1112.04
11Harald m Alf Østgaard LundIL GeoForm1.11.26+24.2412.06
12Are EriksenOSI1.16.16+29.1412.55
13Jon LahlumIL GeoForm1.17.20+30.1813.06
14Ståle HeitmannFossum IF1.20.17+33.1513.36
15Ole Kristian KristensenBodø orientering1.24.18+37.1614.17
16Tor LahlumNordre Follo Orientering1.25.35+38.3314.30
17Frank Åge KippernesFFI Bil1.28.29+41.2714.59
18Audrun UtskarpenIL GeoForm1.30.29+43.2715.20
19Julie OnstadOSI1.31.38+44.3615.31
20Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL2.03.02+1.16.0020.51
21Lars OnstadKjelsås ILikke godkjent

Mellom

3 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar LågVeritas41.1010.50
2Pål  TherkelsenPrivat49.25+8.1513.00
3Rune TeiglandØstmarka OK49.35+8.2513.02
4Tormod ØvergaardVestre Akers SK50.03+8.5313.10
5Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK51.50+10.4013.38
6Frode JohansenEquinor BIL51.57+10.4713.40
7Nils-Erik HirschIL Tyrving54.51+13.4114.26
8Petter NessOppsal Orientering56.31+15.2114.52
9Lars Erik GjeinFossum IF57.40+16.3015.10
10Henrik Smith-MeyerDNVGL59.02+17.5215.32
11Hasse BergstrømIL Tyrving1.03.50+22.4016.47
12Håvard ChristiansenPrivat1.05.06+23.5617.07
13Pål W. HanssenBDO BIL1.06.04+24.5417.23
14Stig Hultgreen KarlsenGeoform1.10.49+29.3918.38
15Elin SjønnesenNittedal OL1.19.46+38.3620.59
16Are FagerhaugPrivat1.29.26+48.1623.32
17Sindre OhmBøler IFikke godkjent
18Magne VollenOSIikke godkjent

Kort

2 000 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm21.5810.59
2Aleidis LøkenHeming Orientering27.14+5.1613.37
3Bjørn Are CarlssonFossum IF28.32+6.3414.16
4Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm29.32+7.3414.46
5Knut-Anders LøkenKjendis30.46+8.4815.23
6Rune HultgreenIL GeoForm32.29+10.3116.14
7Gisela SundelinPrivat38.22+16.2419.11
8Trine Marit Justad RaaenAker Brygge Orientering39.51+17.5319.55
9Sharon BroadwellIL GeoForm40.29+18.3120.14
10Øystein MadsenHaugerud IF43.49+21.5121.54
11August Lea KabbeNydalens SK46.16+24.1823.08
12Marte EdvardsenKoll IL46.34+24.3623.17
13Øyvind FidjePrivat46.40+24.4223.20
14Tom EdvardsenIL Koll50.56+28.5825.28
15Terje TrondsenNittedal OL56.17+34.1928.08
16Kjetil JacobsenHamar OK57.51+35.5328.55
17Kåre KnudsenIL GeoForm1.07.26+45.2833.43
18Lene Anett KillingmoOK Øst1.09.09+47.1134.34
19Sigurd HaugerudIL GeoForm1.23.19+1.01.2141.39
20Olavur MortensenOSI1.36.28+1.14.3048.14
21Knut HangeraasIL GeoForm1.46.16+1.24.1853.08
22Aina GrymyrHaugerud IL1.47.24+1.25.2653.42
23Martin ÅmPrivatikke godkjent
24Eilen Arctander VikIL Kollikke godkjent

Ekstra kort

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steffi MoorfeldPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor