Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 21

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 21
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 9 november 2019

Aker brygge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Richard Zeiner-GundersenMellom (37)1.00.21+5.1715.28

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Marthe GløersenLang (35)ikke godkjent

Eidskog OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Philip FøyenMellom (37)1.02.23+7.1915.59

Equinor BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Frode JohansenMellom (37)1.09.24+14.2017.47
26Per OsenLang (35)1.45.33+54.1618.11

FBI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Richard BlomMellom (37)1.24.28+29.2421.39

Fearnsport

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Arnt Ove TakvamMellom (37)ikke godkjent

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Heidi TronbølMellom (37)ikke godkjent

FFI BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7kristin waageLang (35)1.13.31+22.1412.40
30Frank Åge KippernesLang (35)1.59.19+1.08.0220.34

Fidji Skiorientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Øyvind FidjeMellom (37)1.15.14+20.1019.17

Folkehelseinstituttet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Liv PaltielMellom (37)1.29.06+34.0222.50

Fossum IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Knut Anders LøkenKort (24)39.20+2.3117.06
8Lar Erik GjeinMellom (37)1.03.07+8.0316.11
12Ståle HeitmannLang (35)1.22.50+31.3314.16
Paul WadeLang (35)ikke godkjent

Friskis&Svettis

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Anne Regine BakstadKort (24)1.10.52+34.0330.48

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tor TrøanMellom (37)57.46+2.4214.48

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Terje MalmKort (24)1.17.15+40.2633.35
29Terje GudbrandsenMellom (37)ikke godkjent

Haugerud IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Øystein MadsenKort (24)1.29.18+52.2938.49

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aleidis LøkenKort (24)36.4916.00
5Jon C. FougnerKort (24)1.02.34+25.4527.12
31Ola Peter Krohn GjessingLang (35)2.36.21+1.45.0426.57

IL GeoForm

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Holger SchlaupitzLang (35)59.30+8.1310.15
14Sharon BroadwellMellom (37)1.14.49+19.4519.11
14Guttorm L EggeLang (35)1.23.58+32.4114.28
16Brit Lisa SkjelkvåleMellom (37)1.15.32+20.2819.22
17Harald IweLang (35)1.26.58+35.4114.59
19Knut OnsagerLang (35)1.32.29+41.1215.56
17Kåre KnudsenKort (24)ikke godkjent
28Vidar BerteigMellom (37)ikke godkjent

IL Koll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Tobias Tronbøl LiumMellom (37)1.10.03+14.5917.57
24Brita SauarMellom (37)1.37.51+42.4725.05
28Trude FixdalLang (35)1.50.53+59.3619.07
28Harald AulieLang (35)1.50.53+59.3619.07
21Tom EdvardsenKort (24)ikke godkjent
22Eilen Arctander VikKort (24)ikke godkjent

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Per FosserKort (24)44.53+8.0419.30
27Øyvind ThømtLang (35)1.50.18+59.0119.01

inre østfold ok

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Laila StenrudKort (24)1.08.07+31.1829.36

inre østfold ok

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12kristian stenrudKort (24)1.19.44+42.5534.40

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Egil HusethKort (24)46.29+9.4020.12

Kolbotn & Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Marit VågsnesKort (24)1.21.37+44.4835.29

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Håvard HarstadLang (35)1.12.50+21.3312.33
12Tor LahlumMellom (37)1.10.41+15.3718.07

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Trine RaaenKort (24)1.03.05+26.1627.25

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hallvard FjærMellom (37)55.0414.07
35Truls AngellMellom (37)ikke godkjent

Metier OEC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Per Morten LefdahlMellom (37)58.17+3.1314.56

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Reidar StenrudKort (24)ikke godkjent

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Terje TrondsenKort (24)ikke godkjent

Norges Bank BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Jan Tore HenriksenLang (35)1.22.40+31.2314.15

NOTEAM

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Jostein Bø FløystadLang (35)1.24.52+33.3514.37
33Håvard ChristiansenMellom (37)ikke godkjent

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Vegard LineLang (35)1.17.35+26.1813.22

NVE BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Lars Evan PettersonMellom (37)1.20.20+25.1620.35

Nydalen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Halvor SaunesLang (35)59.31+8.1410.15
32Per Kristian OtterslandMellom (37)ikke godkjent

Nydalens SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenLang (35)51.178.50
5Anders VisterLang (35)1.02.51+11.3410.50
6Monica Tørnqvist HaldenMellom (37)1.01.53+6.4915.52
20Peer StiansenLang (35)1.33.12+41.5516.04

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Petter  NæssMellom (37)1.01.23+6.1915.44
7Roar BjordalKort (24)1.05.36+28.4728.31
15Tina KallesonLang (35)1.24.45+33.2814.36
19Elin KallesonMellom (37)1.16.45+21.4119.40
20Mari KallesonMellom (37)1.16.50+21.4619.42

Oslostudentenes IK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Lea-Rebekka TonjerLang (35)1.19.16+27.5913.40
18Bjørn  GrindeLang (35)1.27.19+36.0215.03
25Magne VollenMellom (37)1.39.17+44.1325.27
20Olavur MortensenKort (24)ikke godkjent
32Audrun UtskarpenLang (35)ikke godkjent

Overtoppen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Per KaarbyMellom (37)ikke godkjent

Privat

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Halvard VigrestadLang (35)1.20.42+29.2513.54
10Gisela SundelinKort (24)1.16.38+39.4933.19
22Kjetil Sverdrup-ThygesonLang (35)1.37.45+46.2816.51
24Bjørne SyverstenLang (35)1.39.49+48.3217.12
15Martin ÅmKort (24)ikke godkjent
16Are FagerhaugKort (24)ikke godkjent
36Kjetil MyklebustMellom (37)ikke godkjent

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Helge RevhaugMellom (37)2.07.16+1.12.1232.37

Rådtassene

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Harald RikheimMellom (37)1.16.04+21.0019.30

Sky Blazers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Olav HoldenLang (35)1.36.27+45.1016.37

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Kjersti ThoKort (24)ikke godkjent

TPWB-O

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Johan MyglandMellom (37)1.15.35+20.3119.22

UiO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Ivar RefslandLang (35)1.39.45+48.2817.11

VBIL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Lars ChristensenMellom (37)1.06.52+11.4817.08
13Eivind RuthLang (35)1.23.35+32.1814.24
25Jacob DybwadLang (35)1.41.04+49.4717.25

Veritas

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Zoltan HorvathMellom (37)ikke godkjent

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Tormod ØvergaardMellom (37)1.12.39+17.3518.37

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Knut HellandLang (35)1.01.24+10.0710.35
24Ping OuyangKort (24)ikke godkjent
Christine GjermoMellom (37)ikke godkjent

Årvoll IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Andreas BarstadLang (35)ikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor