Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 21

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 21
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 9 november 2019

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Mellom

3 900 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hallvard FjærLillomarka OL55.04
2Tor TrøanHadeland OL57.46+2.42
3Per Morten LefdahlMetier OEC58.17+3.13
4Richard Zeiner-GundersenAker brygge1.00.21+5.17
5Petter  NæssOppsal Orientering1.01.23+6.19
6Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK1.01.53+6.49
7Philip FøyenEidskog OL1.02.23+7.19
8Lar Erik GjeinFossum IF1.03.07+8.03
9Lars ChristensenVBIL1.06.52+11.48
10Frode JohansenEquinor BIL1.09.24+14.20
11Tobias Tronbøl LiumIL Koll1.10.03+14.59
12Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.10.41+15.37
13Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.12.39+17.35
14Sharon BroadwellIL GeoForm1.14.49+19.45
15Øyvind FidjeFidji Skiorientering1.15.14+20.10
16Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.15.32+20.28
17Johan MyglandTPWB-O1.15.35+20.31
18Harald RikheimRådtassene1.16.04+21.00
19Elin KallesonOppsal Orientering1.16.45+21.41
20Mari KallesonOppsal Orientering1.16.50+21.46
21Lars Evan PettersonNVE BIL1.20.20+25.16
22Richard BlomFBI1.24.28+29.24
23Liv PaltielFolkehelseinstituttet1.29.06+34.02
24Brita SauarIL Koll1.37.51+42.47
25Magne VollenOslostudentenes IK1.39.17+44.13
26Helge RevhaugRingerike OL2.07.16+1.12.12
28Vidar BerteigIL GeoFormikke godkjent
29Terje GudbrandsenHamar OKikke godkjent
30Arnt Ove TakvamFearnsportikke godkjent
31Zoltan HorvathVeritasikke godkjent
32Per Kristian OtterslandNydalenikke godkjent
33Håvard ChristiansenNOTEAMikke godkjent
34Heidi TronbølFet OLikke godkjent
35Truls AngellLillomarka OLikke godkjent
36Kjetil MyklebustPrivatikke godkjent
37Per KaarbyOvertoppen ILikke godkjent
Christine GjermoØstmarka OKikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor