Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 19

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 19
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / IL Koll / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 26 oktober 2019

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

6 200 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun WeltzienHeming Orientering39.196.20
2Martin JohanssonTyrving IL42.53+3.346.55
3Kristoffer JacobsenTyrving IL48.30+9.117.49
4Skage GrønnebergHeming Orientering49.24+10.057.58
5Karl Even RyghHeming Orientering50.36+11.178.09
6Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK51.36+12.178.19
7Holger SchlaupitzIL GeoForm51.54+12.358.22
8Lars-Ivar AarsethNydalens SK52.47+13.288.30
9Espen PrydzHeming Orientering54.04+14.458.43
10Knut BårtveitBø OL56.08+16.499.03
11Ingunn WeltzienTyrving IL56.26+17.079.06
12Sindre LangaasNydalens SK56.44+17.259.09
13Eskil GullordRaumar Orientering56.53+17.349.10
14Tore KjølsethLundin58.54+19.359.30
15Halvar VigrestadKlubbløs1.01.09+21.509.51
16Ståle HeitmannFossum IF1.03.48+24.2910.17
17Eivind RuthVBIL1.05.36+26.1710.34
18Ole Kristian KristensenBodø orientering1.07.06+27.4710.49
19Kristin WaageFFI BIL1.07.28+28.0910.52
20Elias P RuudLillomarka OL1.08.16+28.5711.00
21Harald m Alf Østgaard LundIL GeoForm1.08.52+29.3311.06
22Lars GrandeFBI1.11.05+31.4611.27
23Hallvard KorenOK Moss1.11.41+32.2211.33
24Dag WangLillomarka OL1.12.24+33.0511.40
25Jon LahlumIL GeoForm1.13.29+34.1011.51
26Stig Hultgreen KarlsenGeoform1.14.28+35.0912.00
27Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.15.28+36.0912.10
28Knut OnsagerIL GeoForm1.15.53+36.3412.14
29Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL1.16.52+37.3312.23
30Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1.18.57+39.3812.44
31Frode JohansenEquinor BIL1.19.58+40.3912.53
32Harald AulieIL Koll1.20.18+40.5912.57
33Trude FixdalIL Koll1.20.42+41.2313.00
34Øyvind GrandumIL GeoForm1.24.33+45.1413.38
35Andreas BarstadÅrvoll ILikke godkjent
36Jostein EidemPrivatikke godkjent

Mellom

4 400 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Mo ØstgrenGeoform36.048.11
2Karl Rikard LøvhaugIL Koll38.45+2.418.48
3Jon BjørgumKristiansand OK39.23+3.198.57
4Vemund KongsnesØstmarka OK39.26+3.228.57
5Mari AarsethNydalens SK39.34+3.308.59
6Vidar BerteigIL GeoForm39.43+3.399.01
7Egil Wickstrand IversenHeming Orientering40.58+4.549.18
8Per Jogeir KarlsbakkVBIL41.10+5.069.21
9Paul SolheimPrivat41.18+5.149.23
10Øystein HoloFossum IF41.36+5.329.27
11Atgeir TakleNydalens SK44.29+8.2510.06
12Per Kristian EkebergTyrving IL44.52+8.4810.11
13Per KaarbyOver toppen45.06+9.0210.14
14Hallvard FjærLillomarka OL45.12+9.0810.16
15Håvard ChristiansenPrivat45.29+9.2510.20
16Magne VollenOslostudentenes IK45.39+9.3510.22
17Arnt Ove TakvamFossum IF45.58+9.5410.26
18Henrik Smith-MeyerVBIL46.42+10.3810.36
19Hege FeiringTyrving IL46.55+10.5110.39
20Gunnar HaldenNydalens SK47.11+11.0710.43
21Tor TrøanHadeland OL47.18+11.1410.44
22Eskil ÅsmulOppsal Orientering47.19+11.1510.45
23Kjersti HovFossum IF48.19+12.1510.58
24Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm49.14+13.1011.11
25Bård NatvigNittedal OL51.10+15.0611.37
26Sigbjørn ModalsliFossum IF51.13+15.0911.38
27Per SandbergNydalens SK51.24+15.2011.40
28Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere51.34+15.3011.43
29Anne DanielsenNydalens SK53.15+17.1112.06
30Tormod BøeVBIL53.18+17.1412.06
31Dagrun MelkildHeming Orientering53.33+17.2912.10
32Else GrandalTyrving IL54.38+18.3412.24
33Jon HerudFossum IF54.54+18.5012.28
34Tone Jahren HerudFossum IF55.18+19.1412.34
35Knut G. KarlsenOmega AS55.20+19.1612.34
36Richard BlomFBI55.47+19.4312.40
37Zoltan HorvathVBIL56.12+20.0812.46
38Tom RådahlTyrving IL56.16+20.1212.47
39Liv PaltielFolkehelseinstituttet56.26+20.2212.49
40Berit DanielsenTyrving IL56.58+20.5412.56
41Øyvind GylverAsker Skiklubb57.01+20.5712.57
42Knut-Anders LøkenKjendis57.21+21.1713.02
43Knud Bjørne-LarsenRiksteatret57.39+21.3513.06
44Johan MyglandTPWB-O58.16+22.1213.14
45Anne DahlNydalens SK58.20+22.1613.15
46Selma Næss-UlsethNydalens SK58.21+22.1713.15
47Hege WangLillomarka OL59.04+23.0013.25
48Jonas AarsethNydalens SK1.00.01+23.5713.38
49Kristin SletnerIL GeoForm1.00.21+24.1713.42
50Hans Kristian JordeAAJ1.00.26+24.2213.44
51Paul WadeFossum IF1.02.56+26.5214.18
52Kjersti ThoStabæk IF1.03.11+27.0714.21
53Tove StrandMåren OK1.04.29+28.2514.39
54Erik BorgIL Koll1.04.32+28.2814.40
55Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.04.56+28.5214.45
56Jarle NilsenSiemens1.11.14+35.1016.11
57Gøril Skyttersæter Jones Hemming1.11.37+35.3316.16
58Runa SkyttersæterHeming Orientering1.11.39+35.3516.17
59Sharon BroadwellIL GeoForm1.13.32+37.2816.42
60Bo BratsbergPrivat1.14.36+38.3216.57
61Age KristvikFossum IF1.30.18+54.1420.31
62Birgitte PlejdrupPrivat1.43.53+1.07.4923.36
63Synnøve SandbergNydalens SKikke godkjent

Kort

2 200 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Uno HanslienBilpost BIL25.3211.36
2Ragnhild HaldKristiansand OK27.22+1.5012.26
3Per OngstadPrivat31.19+5.4714.14
4Tora VollsetHeming Orientering32.40+7.0814.50
5Gisela SundelinPrivat32.46+7.1414.53
6Aleidis LøkenHeming Orientering33.34+8.0215.15
6Frida Næss UlsethHeming Orientering33.34+8.0215.15
8Toril EineEsso Sport36.11+10.3916.26
9Sturle HånesIL GeoForm37.31+11.5917.03
10Bjørn SpjelkavikTyrving IL40.05+14.3318.13
11Merete BuggeSTAMI42.58+17.2619.31
12Kåre KnudsenIL GeoForm43.47+18.1519.54
13Janicke NordlandLyn Ski47.26+21.5421.33
14Einar SkåreBrevpost49.07+23.3522.19
15Steinar RuudKonnerud IL49.27+23.5522.28
16Kristine AarflotKlubbløs49.29+23.5722.29
17Christine ParnemoILGeoForm55.53+30.2125.24
18Aud SpjelkavikTyrving IL56.52+31.2025.50
19Knut HangeraasIL GeoForm1.01.25+35.5327.54
20Terje TrondsenNittedal OL1.04.31+38.5929.19
21Aina GrymyrHaugerud IF1.05.31+39.5929.46
22Tom Wilhelm SletnerIL GeoForm1.11.10+45.3832.20
23Sigurd HaugerudIL GeoForm1.13.04+47.3233.12
24Eva FixdalHeming Orientering1.20.24+54.5236.32
25Ørnulf FremmingMeteorologen1.42.09+1.16.3746.25
26Tuva HeenPrivatikke godkjent
27Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKikke godkjent
Karin BøeKjelsås ILikke godkjent
Sissel PlejdrupOppsal Orienteringikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor