Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 18

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 18
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: søndag 20 oktober 2019

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

5 600 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen PrydzHeming Orientering49.208.48
2Georg BuggeAas Jakobsen53.32+4.129.33
3Mikael OlaussonOslostudentenes IK54.23+5.039.42
4Skage GrønnebergHeming Orientering55.49+6.299.58
5Knut BårtveitBø OL57.09+7.4910.12
6Stefan Ringok løftan58.17+8.5710.24
7Knut HellandØstmarka OK58.52+9.3210.30
8Hallvard VigrestadPrivat1.00.49+11.2910.51
9Eivind RuthVBIL1.01.09+11.4910.55
10Per Morten LefdahlMetier OEC1.03.19+13.5911.18
11Atle PedersenFossum IF1.04.04+14.4411.26
12Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL1.04.55+15.3511.35
13Harald m Alf Østgaard LundIL GeoForm1.10.45+21.2512.38
14Brita SauarIL Koll1.14.20+25.0013.16
15Erik SauarIL Koll1.14.26+25.0613.17
16Tobias LiumIL Koll1.15.59+26.3913.34
17Stig Hultgreen KarlsenGeoform1.17.13+27.5313.47
18Leif BillingsøEidskog OL1.19.40+30.2014.13
19Richard BlomFBI1.23.34+34.1414.55
20Tor Christian TallaksenPrivat1.23.44+34.2414.57
21Henrik Smith-MeyerVBIL1.27.27+38.0715.36
22Kjetil MyklebustPrivat1.27.55+38.3515.41
23Audun BjerknesMåren OK1.27.59+38.3915.42
24Olav HoldenSky Blazers1.29.02+39.4215.53
25Holger SchlaupitzIL GeoFormikke godkjent
26Frank Åge KippernesFFI BILikke godkjent
27Terje MelsomFossum IFikke godkjent
28Einar MelsomFossum IFikke godkjent
29Bjørn GrindeIL GeoFormikke godkjent
30Knut OnsagerIL GeoFormikke godkjent
31Sindre LangaasNydalens SKikke godkjent
32Lars-Ivar AarsethNydalens SKikke godkjent

Mellom

3 800 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten FismenFossum IF34.489.09
2Vidar BerteigIL GeoForm37.30+2.429.52
3Espen AubertDaimyo38.03+3.1510.00
4Tone SundtjønnLillomarka OL38.45+3.5710.11
5Vemund KongsnesØstmarka OK39.15+4.2710.19
6Rune TeiglandØstmarka OK39.41+4.5310.26
7Tore SundtjønnSparebank143.26+8.3811.25
8Jon Ivar JuvikStatnett BIL43.39+8.5111.29
9Sven OhrvikKonnerud IL44.41+9.5311.45
10Hans Kristian JordeAas Jakobsen45.39+10.5112.00
11Harald RikheimRådtassene46.09+11.2112.08
12Dagrun MelkildHeming Orientering46.59+12.1112.21
13Bård NatvigNittedal OL47.31+12.4312.30
14Gunnhild SundtjønnSparebank147.46+12.5812.34
15May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering47.49+13.0112.35
16Håvard ChristiansenPrivat52.38+17.5013.51
17Frode JohansenEquinor BIL52.42+17.5413.52
18Veslemøy SolbergKonnerud IL53.56+19.0814.11
19Mari AarsethNydalens SK55.53+21.0514.42
20Pål W. HanssenBDO BIL56.39+21.5114.54
21Brita FismenFossum IF56.54+22.0614.58
22Marit Stubø JordeSVW59.19+24.3115.36
23Alexandra DevikPrivat1.00.00+25.1215.47
24Vincent EijsinkÅS UMB Orientering1.00.28+25.4015.54
25Zoltan HorvathVBIL1.03.40+28.5216.45
26Uno HanslienBilpost BIL1.04.57+30.0917.05
27Truls AngellLillomarka OL1.05.37+30.4917.16
28Sharon BroadwellIL GeoForm1.05.52+31.0417.20
29Jari NokkalaHyvinkään Rasti1.07.51+33.0317.51
30Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.16.03+41.1520.00
31Anne Regine BakstadFriskis&Svettis1.17.04+42.1620.16
32Merete RuudLillomarka OL1.24.01+49.1322.06
33Jonas AarsethNydalens SKikke godkjent
34Roar SigurdsenRingnes BILikke godkjent

Kort

2 800 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Anders LøkenFossum IF39.5814.16
2Egil HusethKamp/Vestheim IF40.21+0.2314.24
3Gisela SundelinPrivat44.18+4.2015.49
4Einar SkåreBrevpost44.37+4.3915.56
5Per HaugenLillomarka OL44.50+4.5216.00
6Ivar MestadRøyken OL52.52+12.5418.52
7Sturle HånesIL GeoForm1.02.48+22.5022.25
8Jon C. FougnerHeming Orientering1.02.59+23.0122.29
9Aina GrymyrHaugerud IF1.22.48+42.5029.34
10Eilen Arctander VikIL Koll1.35.28+55.3034.05
11Sigurd HaugerudIL GeoForm1.37.23+57.2534.46
12Øystein MadsenHaugerud IFikke godkjent
13Torild SmalbergetIL GeoFormikke godkjent
14Tom EdvardsenIL Kollikke godkjent
15Per AagaardHeming Orienteringikke godkjent
16Martin ÅmPrivatikke godkjent
17Lene Anett KillingmoOK Østikke godkjent
18Jakob RuthPrivatikke godkjent
19Ping OuyangØstmarka OKikke godkjent
20Julian HåkonsenRøyken OLikke godkjent
20Askil MestadRøyken OLikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor