Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/Geoform rankingløp 23

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/Geoform rankingløp 23
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 23 november 2019

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

6 200 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK48.167.47
2Anders TiltnesTyrving IL50.13+1.578.05
3Holger SchlaupitzIL GeoForm55.57+7.419.01
4Knut HellandØstmarka OK59.02+10.469.31
5Thomas NipenBækkelagets SK59.48+11.329.38
6Karl Even RyghHeming Orientering1.00.01+11.459.40
7Vidar BenjaminsenLillomarka OL1.01.30+13.149.55
8Skage GrønnebergHeming Orientering1.01.42+13.269.57
9Magnus Eide FredriksenHeming Orientering1.01.46+13.309.57
10Steinar  LågVBIL1.05.58+17.4210.38
11Sindre LangaasNydalens SK1.06.05+17.4910.39
12Asgeir LiumFet OL1.09.35+21.1911.13
13Jostein Bø FløystadNOTEAM1.11.49+23.3311.35
14Richard Zeiner-GundersenAker brygge1.12.17+24.0111.39
15Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL1.14.25+26.0912.00
16Bjørn  GrindeOslostudentenes IK1.19.24+31.0812.48
17Ståle HeitmannFossum IF1.19.26+31.1012.48
18Hallvard FjærLillomarka OL1.20.45+32.2913.01
19Jacob DybwadVBIL1.23.03+34.4713.23
20Trude FixdalIL Koll1.26.41+38.2513.58
21Knut OnsagerIL GeoForm1.28.23+40.0714.15
22Jon LahlumIL GeoForm1.30.05+41.4914.31
23Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.31.16+43.0014.43
24Christian ReuschHeming Orientering1.32.29+44.1314.55
25Frode JohansenEquinor BIL1.32.32+44.1614.55
26Sondre KongsgårdNydalens Skiklub1.37.14+48.5815.40
27Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.37.58+49.4215.48
28Erik ThorstensenIL GeoForm1.57.20+1.09.0418.55

Mellom

4 100 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjøran KristensenHeming Orientering40.099.47
2Paul SolheimWhylot IL40.17+0.089.49
3Atgeir TakleNydalens SK41.26+1.1710.06
4Egil IversenHeming Orientering42.30+2.2110.21
5Rune TeiglandØstmarka OK42.53+2.4410.27
6Niklas NormanIL GeoForm43.09+3.0010.31
7Kristoffer NeslandTyrving IL45.08+4.5911.00
8Per Kristian EkebergTyrving IL45.51+5.4211.10
9Arnt Ove TakvamFearnsport46.41+6.3211.23
10Heidi TronbølFet OL48.22+8.1311.47
11Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK49.37+9.2812.06
12Leif BillingsøEidskog OL49.54+9.4512.10
13Per KaarbyOvertoppen IL53.04+12.5512.56
14Sigbjørn ModalsliFossum IF53.12+13.0312.58
15Brita SauarIL Koll53.21+13.1213.00
16Torstein HoleNydalens SK55.31+15.2213.32
17May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering56.05+15.5613.40
18Børge PedersenNydalen SK56.16+16.0713.43
19Harald RikheimRådtassene56.43+16.3413.50
20Berit DanielsenTyrving IL57.00+16.5113.54
21Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm57.11+17.0213.56
22Morten FismenFossum IF57.32+17.2314.01
23Lars Erik GjeinFossum IF58.46+18.3714.20
24Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering59.58+19.4914.37
25Tobias Tronbøl LiumIL Koll1.00.31+20.2214.45
26Helge RevhaugRingerike OL1.02.15+22.0615.10
27Lars ChristensenVBIL1.03.37+23.2815.30
28Tone Jahren Herud Fossum IF1.05.15+25.0615.54
29Olav NipenTyrving IL1.06.30+26.2116.13
30Truls AngellLillomarka OL1.08.13+28.0416.38
31Sharon BroadwellIL GeoForm1.09.54+29.4517.02
32Hallvard BjørgumVBIL1.11.22+31.1317.24
33Marianne ReuschHeming Orientering1.22.26+42.1720.06

Kort

3 100 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm34.4711.13
2Martin GranlySiemens Oslo37.29+2.4212.05
3Harald AulieIL Koll37.55+3.0812.13
4Sven OhrvikKonnerud IL38.22+3.3512.22
5Knut Anders LøkenFossum IF41.45+6.5813.28
6John Thomas PetersenNittedal OL42.37+7.5013.44
7Are FagerhaugKlubbløs43.26+8.3914.00
8Britta FismenFossum IF45.22+10.3514.38
9Veslemøy SolbergKonnerud IL45.43+10.5614.44
10Aleidis LøkenHeming Orientering46.41+11.5415.03
11Reidar KierulfRKP46.47+12.0015.05
12Per FosserHeming Orientering47.15+12.2815.14
13Kjell StenstadvollTyrving IL48.41+13.5415.42
14Trine RaaenLierbygda OL49.11+14.2415.51
15Tom EdvardsenIL Koll50.21+15.3416.14
16Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF51.12+16.2516.30
17Kjersti ThoStabæk IF52.05+17.1816.48
18Finn GangePrivat54.20+19.3317.31
19Marte EdvardsenIL Koll57.10+22.2318.26
20Jon C. FougnerHeming Orientering59.21+24.3419.08
21Øystein MadsenHaugerud IF1.00.11+25.2419.24
22Merete BuggeStami1.02.11+27.2420.03
23Tor A OmmundsenVeritas1.03.19+28.3220.25
24Lene Anett KillingmoOK Øst1.03.22+28.3520.26
25Eilen Arctander VikIL Koll1.03.40+28.5320.32
26Sturle HånesIL GeoForm1.04.37+29.5020.50
27Atle PedersenFossum IF1.06.21+31.3421.24
28Terje TrondsenNittedal OL1.08.08+33.2121.58
29Hennie KristensenHeming Orientering1.12.57+38.1023.31
30Astrid ReuschHeming Orientering1.12.58+38.1123.32
31Gerd Sylvi SellevoldKamp Vestheim1.22.18+47.3126.32
32Aina GrymyrHaugerud IF1.31.04+56.1729.22
33Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.37.03+1.02.1631.18
34Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.49.43+1.14.5635.23
35Sigurd HaugerudIL GeoForm2.20.51+1.46.0445.26
36Steffi MoorfeldKlubbløsikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor