Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NOLs åpne klubbmesterskap i ultralang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NOLs åpne klubbmesterskap i ultralang
Arrangørorganisasjon: Notodden OL
Dato: lørdag 2 november 2019

Klasser: Visa alla | HAL | DAL | HAK | DAK | C | N

Herrer A-lang

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsmund SlokvikNotodden OL1.16.21
2Petter LøeNotodden OL1.34.08+17.47
3Torgrim GjestrudNotodden OL1.34.13+17.52
4Rune Kristian MorkNotodden OL1.39.57+23.36
5Dan Huva KristensenNotodden OL1.52.22+36.01
Rune EngehultNOLdiskvalifisert
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OLdiskvalifisert
Harald KvisliNotodden OLikke startet

Herrer A-kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Snorre SlokvikNotodden OL1.11.50
2Jørn MyrlandNotodden OL1.14.38+2.48
3Sveinung RekaaNotodden OL1.14.53+3.03
4Harald OmlandSkien OK1.33.14+21.24
5Bjørn LiePOL1.45.40+33.50
6Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.50.26+38.36
Tov Arne BondalNotodden OLdiskvalifisert
Erik HøivoldKOLdiskvalifisert
Arnulf RulnesNOLdiskvalifisert
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet

Damer A-kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne SandvenNOL1.10.08
2Selma HøivoldKOL1.11.55+1.47
3Anine Kjørholt LiePOL1.12.08+2.00
4Emma EngehultNOL1.12.16+2.08
5Marianne OmdalKOL1.12.45+2.37
6Kristin SandvenNotodden OL1.17.11+7.03
7Anne Lene Tørdal ZayanKOL1.24.04+13.56
8Veslemøy VærvågenNotodden OL1.51.29+41.21
9Randi MorkNotodden OL1.51.32+41.24

C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Cathrine SognNotodden OL46.54
2Bjørn CarlsenNOL47.03+0.09
3Halvor SognNOL1.00.00+13.06

N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunvor BergskåsNOL29.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor