Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap nattorientering Oppsal Orientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap nattorientering Oppsal Orientering
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 8 oktober 2019

Oppsal Orientering

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Vemund O HatlenH 11-12 (3)31.50
1Christoffer ÅnensenH 13-14 (4)24.44
1Haakon KnudsenB-åpen (3)44.09
1Ingeborg Roll MoslandD 13-14 (6)32.21
1Synne Nordby HvenekildeD 11-12 (5)18.36
1Katrine Bjordal VegganD 15-16 (2)43.51
1Marius E. AamodtH 15-16 (3)40.13
1Ane Sofie KroghD 21 (1)44.00
1Ludvig RødnesH 21 (7)44.06
1Arnhild Kroghåpen A-kort (2)41.22
1Morten Moslandåpen A-medium (5)44.29
2Ingrid Johansen-BarliD 13-14 (6)34.34+2.13
2Jakob A. GjedeboH 13-14 (4)31.10+6.26
2John Harald JohansenB-åpen (3)58.41+14.32
2Tuva Berger GjelstadD 11-12 (5)21.03+2.27
2Alfred NikolaisenH 11-12 (3)43.48+11.58
2Wilmine Resvoll SkaugD 15-16 (2)54.07+10.16
2Anselm ReichenbachH 15-16 (3)44.01+3.48
2Thomas RuudH 21 (7)44.17+0.11
2Helge Grenager Solheimåpen A-medium (5)47.35+3.06Last ned GPS-spor i gpx-format
3Ane HustvedtD 13-14 (6)34.41+2.20
3Audun HvenekildeB-åpen (3)1.11.03+26.54
3Wiona Resvoll SkaugD 11-12 (5)21.05+2.29
3Kasper Krohn MørlandH 11-12 (3)43.59+12.09
3Henning ReichenbachH 13-14 (4)42.02+17.18
3Ask OlaussenH 15-16 (3)46.04+5.51
3Kristoffer Fiane PedersenH 21 (7)44.54+0.48
3Sveinung SyversenH 21 (7)44.54+0.48
3Vidar Gjelstadåpen A-medium (5)49.29+5.00
4Synne Syversen GihleD 11-12 (5)34.53+16.17
4Tale Nordby HvenekildeD 13-14 (6)43.16+10.55
4Kjell Wintheråpen A-medium (5)49.34+5.05
5Iben Johansen-BarliD 11-12 (5)35.10+16.34
5Mari KallesonD 13-14 (6)43.17+10.56
5Bent Erik SkaugH 21 (7)51.40+7.34
5Martin Reichenbachåpen A-medium (5)1.22.35+38.06
6Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (6)43.35+11.14
6Erik PerssonH 21 (7)53.07+9.01
7Per-Ivar NikolaisenH 21 (7)1.05.31+21.25
Sander MedhusN-åpen (21)39.53
Oskar Dante Støen TyribergetN-åpen (21)38.10
Erling Melvær EttestølN-åpen (21)35.34
Bjørn Kalleson RøedN-åpen (21)35.07
Ulrik Juveli PedersenN-åpen (21)23.27
Simen ÅnensenN-åpen (21)18.23
Ane Risstad SundnesN-åpen (21)31.07
Mille Ruud MoenN-åpen (21)30.59
Oscar K. EnggravN-åpen (21)29.32
Øyvind Andreas HaslundN-åpen (21)30.37
Oskar ArnesenN-åpen (21)29.17
Jenny Sofie HaslundN-åpen (21)1.00.12
Selja HylbakC-åpen (2)55.11
Tomine RavnC-åpen (2)55.17
Marte Krohn MørlandN-åpen (21)32.44
Vilde LillealternN-åpen (21)29.30
Herman VeslumN-åpen (21)37.25
Magnus Syversen GihleN-åpen (21)23.53
Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (21)51.04
Mari Våland AlmåsN-åpen (21)51.08
Sigurd Bjella UnnebergN-åpen (21)diskvalifisert
Henny Laurin HylbakN-åpen (21)diskvalifisert
Åsne DiesethN-åpen (21)diskvalifisert
Sondre OlaussenH 13-14 (4)diskvalifisert
Guri Linnea GjelsvikN-åpen (21)ikke startet
Eskil OlaussenH 11-12 (3)ikke startet
Aksel Nikolai AubertH 13-14 (4)ikke startet
William Resvoll SkaugH 17-20ikke startet
Olav Johannes DeelstraH 21 (7)ikke startet
Eilert Aamodtåpen A-medium (5)ikke startet
Boye Dirro Bøhlerengenåpen A-medium (5)ikke startet
Ketil Åstebølåpen A-medium (5)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor