Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap nattorientering Oppsal Orientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap nattorientering Oppsal Orientering
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 8 oktober 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 3 dager! (3 svar)

N-åpen

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Sander MedhusOppsal Orientering39.53
Oskar Dante Støen TyribergetOppsal Orientering38.10
Erling Melvær EttestølOppsal Orientering35.34
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering35.07
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering23.27
Simen ÅnensenOppsal Orientering18.23
Ane Risstad SundnesOppsal Orientering31.07
Mille Ruud MoenOppsal Orientering30.59
Oscar K. EnggravOppsal Orientering29.32
Øyvind Andreas HaslundOppsal Orientering30.37
Oskar ArnesenOppsal Orientering29.17
Jenny Sofie HaslundOppsal Orientering1.00.12
Marte Krohn MørlandOppsal Orientering32.44
Vilde LillealternOppsal Orientering29.30
Herman VeslumOppsal Orientering37.25
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering23.53
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering51.04
Mari Våland AlmåsOppsal Orientering51.08
Sigurd Bjella UnnebergOppsal Orienteringdiskvalifisert
Henny Laurin HylbakOppsal Orienteringdiskvalifisert
Åsne DiesethOppsal Orienteringdiskvalifisert
Guri Linnea GjelsvikOppsal Orienteringikke startet

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.36
2Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering21.03+2.27
3Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering21.05+2.29
4Synne Syversen GihleOppsal Orientering34.53+16.17
5Iben Johansen-BarliOppsal Orientering35.10+16.34

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vemund O HatlenOppsal Orientering31.50
2Alfred NikolaisenOppsal Orientering43.48+11.58
3Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering43.59+12.09
Eskil OlaussenOppsal Orienteringikke startet

C-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Selja HylbakOppsal Orientering55.11
Tomine RavnOppsal Orientering55.17

D 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering32.21
2Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering34.34+2.13
3Ane HustvedtOppsal Orientering34.41+2.20
4Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering43.16+10.55
5Mari KallesonOppsal Orientering43.17+10.56
6Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering43.35+11.14

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering24.44
2Jakob A. GjedeboOppsal Orientering31.10+6.26
3Henning ReichenbachOppsal Orientering42.02+17.18
Sondre OlaussenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Aksel Nikolai AubertOppsal Orienteringikke startet

B-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Haakon KnudsenOppsal Orientering44.09
2John Harald JohansenOppsal Orientering58.41+14.32
3Audun HvenekildeOppsal Orientering1.11.03+26.54

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering43.51
2Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering54.07+10.16

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marius E. AamodtOppsal Orientering40.13
2Anselm ReichenbachOppsal Orientering44.01+3.48
3Ask OlaussenOppsal Orientering46.04+5.51

H 17-20

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
William Resvoll SkaugOppsal Orienteringikke startet

D 21

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering44.00

H 21

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ludvig RødnesOppsal Orientering44.06
2Thomas RuudOppsal Orientering44.17+0.11
3Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering44.54+0.48
3Sveinung SyversenOppsal Orientering44.54+0.48
5Bent Erik SkaugOppsal Orientering51.40+7.34
6Erik PerssonOppsal Orientering53.07+9.01
7Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.05.31+21.25
Olav Johannes DeelstraOppsal Orienteringikke startet

åpen A-kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arnhild KroghOppsal Orientering41.22
2Martin Halsvik LillealternOslo Universitetssykehus BIL50.05+8.43

åpen A-medium

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Morten MoslandOppsal Orientering44.29
2Helge Grenager SolheimOppsal Orientering47.35+3.06 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Vidar GjelstadOppsal Orientering49.29+5.00
4Kjell WintherOppsal Orientering49.34+5.05
5Martin ReichenbachOppsal Orientering1.22.35+38.06
Eilert AamodtOppsal Orienteringikke startet
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orienteringikke startet
Ketil ÅstebølOppsal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor