Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Geilo 2-dagers, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Geilo 2-dagers
Arrangørorganisasjoner: Buskerud / IL Gular
Dato: lørdag 20 juni 2020 - søndag 21 juni 2020

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Klasser: Visa alla | D/H -10N | D/H 11-16N | D/H 17-N | D/H 10-16C | D/H 17-C | D/H 10-16B | D/H 17-B | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 17-AK | D 50- | D 70- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 17-AK | H 50- | H 70-

H 17-

64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Audun HeimdalNTNUI30.47
2Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL33.33+2.46
3Vegard Jarvis WestergårdNTNUI33.55+3.08
4Alan CherryNydalens SK34.48+4.01
5Andreas G. PoldenNydalens SK35.46+4.59
6Anders VisterNydalens SK35.49+5.02
7Henrik EijsinkNydalens SK35.59+5.12
8Jørgen BaklidNTNUI36.17+5.30
9Bojan BlumensteinNydalens SK36.24+5.37
10Ulrik Astrup ArnesenNTNUI36.40+5.53
11Per Melander OftenNydalens SK36.41+5.54
12Morten Jarvis WestergårdTyrving IL36.45+5.58
13Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK38.57+8.10
14Vegard GulbrandsenNTNUI39.26+8.39
15Vetle DrageKongsberg OL40.19+9.32
16Ruairi LongVaregg Fleridrett40.48+10.01
17Rune NygaardIL Gular41.17+10.30
18Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb41.25+10.38
19Lukas KlausenSturla, IF42.34+11.47
20Tord StrandKongsberg OL43.16+12.29
21Magne KnudsenGneist, IL43.32+12.45
22Bjørn HaavengenKongsberg OL43.34+12.47
23Atle Nikolai WølloKongsberg OL44.12+13.25
24Eirik Kamstrup HovindNydalens SK44.13+13.26
25Dag Steinar RagvinBø OL44.18+13.31
26Sondre KongsgårdNydalens SK44.30+13.43
27Andreas DaleBergens TF44.51+14.04
28Odd StrandKongsberg OL45.05+14.18
29Rolf Trygve HaugKongsberg OL45.42+14.55
30Per Arne AadlandSamnanger IL46.12+15.25
31Tore NymarkVaregg Fleridrett46.21+15.34
32Lacho IlievHalden SK46.50+16.03
33Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb47.23+16.36
34Sindre UlsakerHemsedal IL47.28+16.41
35Christian FrøydSogndal IL48.02+17.15Last ned GPS-spor i gpx-format
36Johan EgerKongsberg OL48.30+17.43
37Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF48.40+17.53
38Espen RøsteKongsberg OL48.57+18.10
39Bjarte EikangerGneist, IL50.32+19.45
40Vegard Velle SivertsenBergens TF51.49+21.02
41Geir HeksemFana IL51.51+21.04
42Halvor RudningenHemsedal IL52.01+21.14
43Lars BerglundRingerike OL52.32+21.45
44Neil MarstonHemsedal IL52.40+21.53
45Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett52.43+21.56
46Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett52.45+21.58
47Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett52.48+22.01
48Sturle NordeideGneist, IL54.48+24.01
49Ola LestebergKongsberg OL57.35+26.48
50Øystein RognebakkeSturla, IF57.38+26.51
51Kasper ValestrandVaregg Fleridrett57.58+27.11
52Bjørn Johannessen FieldGneist, IL59.35+28.48
53Aslak HeimdalNTNUI1.00.12+29.25
54Onno VerberneOL Toten-Troll1.02.07+31.20
55Knut UtneFana IL1.02.38+31.51
56Glenn Ekholdt HillerenEiker OL1.10.40+39.53
57Sigve Rygg EikelandBergens TF1.15.41+44.54
58Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.17.52+47.05
59Robert FredriksenNotodden OL1.19.58+49.11
60Kyrre SataøenRond OL1.24.22+53.35
61Vidar BjørkedalIL Gular1.30.01+59.14
Mikkel BerglundRingerike OLdiskvalifisert
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orienteringdiskvalifisert
Lars KvittingenIL Gulardiskvalifisert
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrettikke startet
Magnus GjerstadNTNUIikke startet
Stig InstanesSturla, IFikke startet
Scott JuvikIL Gularikke startet
Petter ReinemoKongsberg OLikke startet
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor