Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Geilo 2-dagers, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Geilo 2-dagers
Arrangørorganisasjoner: Buskerud / IL Gular
Dato: lørdag 20 juni 2020 - søndag 21 juni 2020

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Klasser: Visa alla | D/H -10N | D/H 11-16N | D/H 17-N | D/H 10-16C | D/H 17-C | D/H 10-16B | D/H 17-B | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 17-AK | D 50- | D 70- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 17-AK | H 50- | H 70-

D/H -10N

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Vilje HillerenEiker OL18.25
Nila HillerenEiker OL17.31
Nora Vollen SataøenRond OL22.11
Amaile BjørkedalIL Gular36.52
Edel Vollen SataøenRond OL33.13
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL18.28
Ronia Robin MarstonHemsedal IL47.07
Magnus LestebergKongsberg OL32.40
Erik BerganKongsberg OL29.33
Alva Zahl ErikssonKongsberg OL24.55
Gaute Bergstrøm VestliÅl IL17.34
Mathis RenardKongsberg OL14.15
Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll18.45
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa19.30
Simen Lian MortensenIL Koll17.31
Klara Zahl ErikssonKongsberg OL37.38
Josefine BlomquistBergens TF19.03
Stian IlievHalden SK22.35
Lazar IordanovNydalens SK22.47
Julian IlievHalden SK27.19
Eivind BredholtKongsberg OL17.50
Fredrik BlomquistBergens TF19.38
Anne Guro RyenNesbyen IL14.48
Eivind KjernsmoAsker Skiklubb30.47
Marius KjernsmoAsker Skiklubb37.43
Benjamin Barsnes FrøydSogndal IL24.51
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL22.07
Anne HeksemFana IL19.54
Casper Barsnes FrøydSogndal ILdiskvalifisert

D/H 11-16N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Jori Bergstrøm VestliÅl IL17.17
Boiana IordanovaNydalens SK19.54
Synne KjernsmoAsker Skiklubb19.54
Sofie TjelmelandNydalens SKdiskvalifisert

D/H 17-N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Tina BjørnstadRaumar Orientering51.43
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett21.53
Anna Severine HaugenSamnanger IL21.43

D/H 10-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håvard Rekve LianIL Koll11.20
2Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa16.52+5.32
3Olai BisethKongsberg OL25.44+14.24

D/H 17-C

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Petter KammerhuberIL Gular9.59
2Eirik MelandNydalens SK15.22+5.23
3Ute KesslerIL Gular15.29+5.30
4Kristin MortensenIL Koll17.47+7.48
5Andreas KragsethIL Gular17.53+7.54
6Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL19.12+9.13
7Kristina AanesenTIF Viking21.14+11.15
8Vibeke Prestmo ValestrandRisnes IL24.24+14.25
9Ingunn EikelandBergens TF26.59+17.00
10Bjørn StrømmeTIF Viking30.59+21.00
11Lena HenrikssonTyrving IL33.45+23.46

D/H 10-16B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håkon ØverbyKongsberg OL26.10
2Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb33.23+7.13

D/H 17-B

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tom André AlstadsætherEiker OL16.43
2Lars Olav ToloGneist, IL17.59+1.16
3Erik HaugenRingsaker OK18.25+1.42
4Svein Arild HaugenSamnanger IL18.46+2.03
5Lars HusdalTIF Viking18.49+2.06
6Morten Herman VogtKonnerud IL19.24+2.41
7Mona JensenEiker OL19.51+3.08
8Vidar BredholtKongsberg OL20.54+4.11
9Marianne HeksemFana IL21.01+4.18
10Bjørn BataldenFana IL21.16+4.33
11Øistein PaulsenBergens TF21.22+4.39
12Anne WestergårdVaregg Fleridrett21.26+4.43
13Christine TeigNydalens SK22.00+5.17
14Tommy SæterKongsberg OL22.20+5.37
15Anna Austad SveenRaumar Orientering22.58+6.15
16Trygve DahleVaregg Fleridrett23.08+6.25
17Lene FlessebergKongsberg OL25.31+8.48
18Knut HusdalStavanger Orienteringsklubb25.44+9.01
19Marie DymbeGneist, IL25.46+9.03
20Pål PedersenKonnerud IL26.12+9.29
21Aud KjemperudEiker OL27.23+10.40
22Guri FetenÅl IL29.38+12.55
23Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb32.39+15.56
24Anita E. HoleFørde IL34.12+17.29
Karsten RønningSturla, IFdiskvalifisert
Siren HoplandGneist, ILdiskvalifisert
Anders GauslaaRond OLikke startet

D 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL12.56
2Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa13.10+0.14
3Triana K NerhusIL Strand-Ulv15.52+2.56
4Ingrid BrattbakkFana IL16.52+3.56
5Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett17.37+4.41
6Erica Juliet EideFana IL18.13+5.17
7Emilie SolvikGneist, IL18.56+6.00
8Julie Økern HågårdKonnerud IL20.02+7.06
9Hedda Jansson RønnestadFana IL25.24+12.28

D 13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett15.23
2Iselin HøivoldKongsberg OL16.28+1.05
3Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering19.52+4.29
4Elise RenardKongsberg OL20.11+4.48
5Marte EgerKongsberg OL20.38+5.15
6Tuva BredholtKongsberg OL25.17+9.54
7Marie ThomassenVaregg Fleridrett26.40+11.17
8Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL28.15+12.52
9Johanne StorhaugKonnerud IL30.50+15.27
10Idun HeklandIL Gular38.07+22.44
11Live GrønnevetIL Gular41.06+25.43
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud ILdiskvalifisert
Ingrid LestebergKongsberg OLdiskvalifisert

D 15-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Synne SandvenNotodden OL18.45
2Mina Akiko JohnsenSturla, IF20.58+2.13
3Anja HoleFørde IL21.16+2.31
4Marie KvarmeSturla, IF21.34+2.49
5Ingvild GustafssonKongsberg OL21.57+3.12
6Marte Sofie SkroveRingerike OL23.36+4.51
7Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL24.37+5.52
8Maren HenriksenVang OL24.49+6.04
9Judit M. MøllerFana IL25.18+6.33
10Hedda Erica EikangerGneist, IL29.35+10.50
11Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL37.06+18.21
12Amanda AxelsonEiker OL41.24+22.39
Ingunn Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert

D 17-

52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF20.48
2Delphine PoirotNydalens SK21.11+0.23
3Ingjerd MyhreTyrving IL22.34+1.46
4Jenny BaklidKonnerud IL22.52+2.04
4Iliana IlievaHalden SK22.52+2.04
6Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK23.05+2.17
7Lone BrochmannBækkelagets SK23.15+2.27
8Siri UlvestadNydalens SK23.52+3.04
9Therese HaareKonnerud IL23.55+3.07
10Marthe GløersenBækkelagets SK24.03+3.15
11Joelle MeisterNydalens SK24.16+3.28
12Kristin Melby JacobsenLardal OL24.34+3.46
13Oda Isnes TyseEiker OL24.36+3.48
14Anniken RanvikKonnerud IL24.38+3.50
15Vendula SramkovaHemsedal IL24.59+4.11
16Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL25.40+4.52
17Åsne HaavengenKongsberg OL25.47+4.59
18Andrea RanvikKonnerud IL25.56+5.08
19Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular26.10+5.22
20Linnea OlofssonKongsberg OL26.38+5.50
21Kristine Bog VikaneFana IL26.49+6.01
22Marit Rønning SkoglundNydalens SK27.15+6.27
23Selma HoivoldKongsberg OL27.19+6.31
23Thea Sildnes BaklidNTNUI27.19+6.31
25Randi HoleBergens TF27.22+6.34
26Ingjerd SommerstadKongsberg OL27.29+6.41
27Hedda Raadal BjørloNTNUI27.30+6.42
28Helen MartinsenIL Gular27.43+6.55
29Helene EgerKongsberg OL27.46+6.58
30Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett28.19+7.31
31Anita HillerenEiker OL28.35+7.47
32Monica BerglundRingerike OL28.50+8.02
33Eline DrageTyrving IL28.51+8.03
33Mariell ArntzenNydalens SK28.51+8.03
35Konstanse MoholthKongsberg OL29.15+8.27
36Ine InstanesSturla, IF29.23+8.35
37Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL29.37+8.49
38Hedda SpangbergKonnerud IL29.48+9.00
39Roisin LongNydalens SK30.08+9.20
40Anne EikenNTNUI30.17+9.29
41Sølvi FossøyEiker OL32.01+11.13
42Karianne StrømmeVaregg Fleridrett33.22+12.34
43Mariann UlvestadNydalens SK33.29+12.41
44Idunn HaavengenNTNUI33.36+12.48
45Mari ØverbyKongsberg OL34.36+13.48
46Andrea VaneboKongsberg OL34.38+13.50
46Anne Marthe PeveriEiker OL34.38+13.50
48Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL34.41+13.53
49Ingrid RavnanOL Toten-Troll34.54+14.06
50Ingeborg KvarmeSturla, IF39.50+19.02
51Marianne DæhliNydalens SK40.58+20.10
52Elisabeth StrandbergLillomarka OL1.11.46+50.58

D 17-AK

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa20.47
2Kari StrandKongsberg OL23.36+2.49
3Atanaska BedelevaNydalens SK23.57+3.10
4Kristin Vollen SataøenRond OL24.25+3.38
5Valentina DimitrovaGneist, IL26.05+5.18
6Birgit Økern JensenKonnerud IL26.22+5.35
7Ann-Karin LestebergKongsberg OL26.32+5.45
8Linda RykkjeVaregg Fleridrett26.41+5.54
9Linda EngenRaumar Orientering27.17+6.30
10Kristin EgerKongsberg OL27.38+6.51
11Kirsten GjermstadKonnerud IL27.39+6.52
12Linda Zahl ErikssonKongsberg OL28.28+7.41
13May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL29.21+8.34
14Ingelinn MolvikGneist, IL29.50+9.03
15Ina Hopland SkageGneist, IL29.58+9.11
16Ellen GustafssonKongsberg OL30.22+9.35
17Tiril KihleKonnerud IL30.23+9.36
18Stine AustadRaumar Orientering30.29+9.42
19Vibeke ØyeIL Gular33.05+12.18
20Tone VollenRond OL33.12+12.25
21Ida BredholtKongsberg OL33.18+12.31
22Margrete SolvikGneist, IL34.23+13.36
23Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett37.13+16.26
24Ingrid Lundin BerganKongsberg OL37.26+16.39
Hedda KjeldsenSturla, IFdiskvalifisert
Tonje VråleSturla, IFdiskvalifisert

D 50-

49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering21.22
2Rannveig NordhagenFana IL21.51+0.29
3Kristin SandvenNotodden OL22.36+1.14
4Isa HeggedalKonnerud IL22.39+1.17
5Ragnhild BalsvikVaregg Fleridrett22.41+1.19
6Lise ChristensenTIF Viking23.05+1.43
7Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK23.13+1.51
8Anita Sørensen DrageKongsberg OL23.36+2.14
9Marianne NjåsteinTyrving IL24.01+2.39
10Anne Guro NøklebyRingerike OL24.02+2.40
11Anne Marit BjergaardNydalens SK24.03+2.41
12Ingrid KvistadKongsberg OL24.07+2.45
13Heidi SchatvetNotodden OL24.11+2.49
14Tove StrandMåren OK24.15+2.53
15Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering24.35+3.13
16Gunhild HennumLierbygda OL24.40+3.18
17Hilde StorløkkenKongsberg OL25.07+3.45
18Siren GreveBergens TF25.47+4.25
19Wenche BjørnstadRingsaker OK25.55+4.33
20Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL26.20+4.58
21May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering26.23+5.01
22Tove HeimdalKonnerud IL26.35+5.13
23Helga HaverstadLierbygda OL26.57+5.35
24Gro SolnørdalRudsbygd IL27.15+5.53
25Nina SoligardBergens TF27.36+6.14
26Anne-Grete AustadRaumar Orientering27.46+6.24
27Ellen Marie TurterNydalens SK28.44+7.22
28Tove AasheimVaregg Fleridrett28.52+7.30
29Hege FjellbirkelandIL Gular29.22+8.00
30Anna GöhlmanTyrving IL29.43+8.21
31Ida EngenRaumar Orientering29.46+8.24
32Marianne HøivoldKongsberg OL30.21+8.59
33Anne SørumIndre Østfold OK30.41+9.19
34Anne FjeldstadÅrstad IL30.45+9.23
35Unni Strand KarlsenFredrikstad SK30.51+9.29
36Barbara Willkommen EikenKongsberg OL31.27+10.05
37May MelingStavanger Orienteringsklubb31.54+10.32
38Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL33.16+11.54
39Britt KarlsenAskøy OL33.36+12.14
40Kristin Sæthre SørensenSturla, IF33.45+12.23
41Elisabeth HetlevikKongsberg OL34.43+13.21
42Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL35.32+14.10
43Ingrid SandvollGneist, IL36.53+15.31
44Anne Margit BrattenMåren OK38.28+17.06
45Hanne Lerche RaadalHalden SK39.22+18.00
46Kirsti LysakerFana IL40.04+18.42
47Merete RuudLillomarka OL40.59+19.37
48Grethe Lill RyengSturla, IF46.23+25.01
49Herdis AlvheimFana IL52.22+31.00

D 70-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingjerd SognnæsBergens TF20.21
2Berit HegdalBergens TF20.27+0.06
3Bjørg KocbachBergens TF21.47+1.26
4Edel SlettemarkStord Orientering22.13+1.52
5Ingunn Vie SkareBergens TF27.59+7.38
6Kari SecherBergens TF28.49+8.28
7Signe HeivollSøgne og Songdalen OK28.52+8.31
8Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering30.21+10.00
9Astri Ese HoleBergens TF33.10+12.49
10Berit GrosvoldEiker OL37.18+16.57
11Gry Bruland VråleSturla, IF39.37+19.16
12Brita Eilertsen GrønliFørde IL42.13+21.52
13Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK46.13+25.52
14Elin DahlenRingerike OL47.24+27.03
15Kari NatåsBergens TF59.54+39.33
16Eva KrzywinskiBergens TF1.09.19+48.58
Audny TotlandFana ILdiskvalifisert

H 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL10.49
2Christoffer Vråle RønningSturla, IF12.05+1.16
3Jon StrandKongsberg OL13.06+2.17
4Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL13.13+2.24
5Nils Zahl ErikssonKongsberg OL13.32+2.43
6Emil Øye KragsethIL Gular15.43+4.54
7Kirill EikangerGneist, IL16.00+5.11
8Alfred TeigNydalens SK16.29+5.40
9Emil HeksemFana IL17.12+6.23
10Eirik LestebergKongsberg OL20.27+9.38

H 13-14

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erlend UlsakerHemsedal IL13.48
2Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL14.22+0.34
3Jan Olav BerganKongsberg OL14.26+0.38
4Arne BisethKongsberg OL16.21+2.33
5Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL16.25+2.37
6Jarand GustafssonKongsberg OL16.27+2.39
7Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett21.09+7.21
8Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett25.51+12.03
Oskar HeksemFana ILdiskvalifisert

H 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martin Nøkleby MellingRingerike OL21.13
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL21.42+0.29
3Håkon GrønliFørde IL22.58+1.45
4Arne BerganKongsberg OL23.32+2.19
5Brage Bell LysakerFana IL24.38+3.25
6Halvor LøkenKongsberg OL27.15+6.02
7Borgar SkjelbredKongsberg OL30.14+9.01
8Rasmus BerglundRingerike OL30.17+9.04
9Oliver Rokne DahleVaregg Fleridrett38.42+17.29
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IFdiskvalifisert

H 17-

63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL19.57
2Ulrik Astrup ArnesenNTNUI20.38+0.41
3Audun HeimdalNTNUI20.45+0.48
4Jørgen BaklidNTNUI20.56+0.59
5Vegard Jarvis WestergårdNTNUI21.16+1.19
6Alan CherryNydalens SK22.07+2.10
7Anders VisterNydalens SK22.19+2.22
8Henrik EijsinkNydalens SK22.47+2.50
9Bojan BlumensteinNydalens SK23.04+3.07
10Morten Jarvis WestergårdTyrving IL23.09+3.12
11Per Melander OftenNydalens SK23.17+3.20
12Andreas G. PoldenNydalens SK23.33+3.36
13Ruairi LongVaregg Fleridrett23.56+3.59
14Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF23.59+4.02
15Vegard GulbrandsenNTNUI24.58+5.01
16Tord StrandKongsberg OL25.36+5.39
17Andreas DaleBergens TF26.20+6.23
18Magne KnudsenGneist, IL26.22+6.25
19Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb26.24+6.27
20Per Arne AadlandSamnanger IL26.27+6.30
21Scott JuvikIL Gular26.44+6.47
21Dag Steinar RagvinBø OL26.44+6.47
23Vetle DrageKongsberg OL26.48+6.51
24Bjørn HaavengenKongsberg OL26.53+6.56
25Lacho IlievHalden SK27.14+7.17
26Odd StrandKongsberg OL27.18+7.21
27Sondre KongsgårdNydalens SK27.28+7.31
28Tore NymarkVaregg Fleridrett27.39+7.42
29Lukas KlausenSturla, IF28.02+8.05
30Atle Nikolai WølloKongsberg OL28.21+8.24
31Johan EgerKongsberg OL28.29+8.32
32Neil MarstonHemsedal IL28.35+8.38
33Vegard Velle SivertsenBergens TF28.39+8.42
34Ådne SkjærsteinTyrving IL28.43+8.46
35Geir HeksemFana IL29.08+9.11
36Sturle NordeideGneist, IL29.10+9.13
37Espen RøsteKongsberg OL29.36+9.39
37Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering29.36+9.39
39Christian FrøydSogndal IL29.51+9.54 Last ned GPS-spor i gpx-format
40Halvor RudningenHemsedal IL31.01+11.04
40Lars BerglundRingerike OL31.01+11.04
42Onno VerberneOL Toten-Troll31.15+11.18
43Mikkel BerglundRingerike OL31.19+11.22
44Rolf Trygve HaugKongsberg OL31.22+11.25
45Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett31.37+11.40
46Ola LestebergKongsberg OL31.53+11.56
47Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett31.58+12.01
48Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett32.01+12.04
49Øystein RognebakkeSturla, IF32.30+12.33
50Robert FredriksenNotodden OL33.12+13.15
50Bjørn Johannessen FieldGneist, IL33.12+13.15
52Lars KvittingenIL Gular33.25+13.28
53Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb34.00+14.03
54Kyrre SataøenRond OL34.36+14.39
55Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering35.00+15.03
56Kasper ValestrandVaregg Fleridrett35.22+15.25
57Vidar BjørkedalIL Gular35.38+15.41
58Sindre UlsakerHemsedal IL36.30+16.33
59Sigve Rygg EikelandBergens TF37.13+17.16
60Knut UtneFana IL39.29+19.32
Rune NygaardIL Gulardiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Glenn Ekholdt HillerenEiker OLdiskvalifisert
Bjarte EikangerGneist, ILdiskvalifisert

H 17-AK

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK20.31
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn23.47+3.16
3Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa23.57+3.26
4Knut Ivar VestliÅl IL24.30+3.59
5Stian RykkjeVaregg Fleridrett25.10+4.39
6Jan Tore LudvigsenIL Koll25.42+5.11
7Trond EvensenOL Tønsberg og omegn30.07+9.36
8Jon-Kåre HansenTIF Viking30.53+10.22
9Bård HeklandIL Gular31.30+10.59
10Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OL33.33+13.02
11Hans-Richard BrattbakkFana IL34.56+14.25
12Marcel NiederhauserAskøy OL35.35+15.04
13Harald BerganKongsberg OL36.17+15.46
14Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb36.21+15.50
15Sondre BataldenFana IL39.43+19.12
16Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering47.48+27.17

H 50-

84 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett22.16
2Are KristiansenTyrving IL22.24+0.08
3Bjørn HøllelandFana IL22.44+0.28
4Håvard HågårdKonnerud IL23.00+0.44
5Vidar SireÅl IL23.06+0.50
6Bjørnar OlsrødStokke IL23.07+0.51
7Jan SteinegerGneist, IL23.54+1.38
8Lasse ArnesenHeming Orientering24.26+2.10
9Øyvind DrageKongsberg OL24.32+2.16
10Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett24.39+2.23
11Christian GrotnesTyrving IL24.48+2.32
11Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett24.48+2.32
13Terje W. PettersenKonnerud IL25.01+2.45
14Petter LøeNotodden OL25.22+3.06
14Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett25.22+3.06
16Stig MellingRingerike OL25.27+3.11
17Sture OttesenIndre Østfold OK25.37+3.21
18Per Øivind EgerKongsberg OL25.41+3.25
19Sigurd EiknerFana IL25.42+3.26
20Odd Arne LianIL Koll26.04+3.48
21Erling HagenÅl IL26.08+3.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Tor SørevikTIF Viking26.18+4.02
23Tom A. KarlsenFredrikstad SK26.29+4.13
24Einar JensenNydalens SK26.41+4.25
25Lars Erik GjeinFossum IF26.50+4.34
26Endre UlsakerHemsedal IL26.56+4.40
27Harald KvisliNotodden OL27.10+4.54
28Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK27.34+5.18
29Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL27.40+5.24
30Knut FossgardLillomarka OL27.45+5.29
31Bjørn GrindeOslostudentenes IK27.48+5.32
32Kim Farnes HansenLierbygda OL27.50+5.34
33Stein Arne NegårdVang OL28.04+5.48
34Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL28.11+5.55
35Per Olav AndersenVang OL28.13+5.57
36Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering28.16+6.00
37Jørn MyrlandNotodden OL28.17+6.01
38Are EriksenOslostudentenes IK28.32+6.16
39Ole TørnqvistFana IL28.54+6.38
40Morten DueMåren OK28.59+6.43
41Kjetil DammTIF Viking29.04+6.48
42Hans Otto ØverbyKongsberg OL29.07+6.51
43Arne JohannesenIL Gular29.09+6.53
44Ole KragsethIL Gular29.10+6.54
45Trond BaklidKonnerud IL29.23+7.07
45Tor Ragnar AndersenHalden SK29.23+7.07
47Jan Erik AalbergBækkelagets SK29.32+7.16
48Jon Erik KvarmeSturla, IF29.44+7.28
49Øivind FadumSande Sportsklubb29.45+7.29
50Erik VikaneFana IL29.46+7.30
51Øyvind F EriksenNesbyen IL30.04+7.48
52Terje Ulla EikenKongsberg OL30.07+7.51
53Torgeir StrandFana IL30.18+8.02
54Erik HøivoldKongsberg OL30.33+8.17
55Bjørn-Inge SkageGneist, IL30.39+8.23
56Geir Holm GundersenKonnerud IL30.55+8.39
57Lars-Erik FiskumTyrving IL31.23+9.07
58Roger Andre VaneboKongsberg OL31.27+9.11
59Ørjan Eirik ValestrandFana IL31.34+9.18
60Jan HauglandÅrstad IL31.48+9.32
61Per GustafssonKongsberg OL31.51+9.35
62Lars-Erik NygaardAsker Skiklubb32.27+10.11
63Knut EngenRaumar Orientering32.53+10.37
64Torgeir BrandalKongsberg OL33.11+10.55
65Dag Terje RøenSamnanger IL33.40+11.24
66Svein LingaIL Gular33.54+11.38
67Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF34.42+12.26
68Rune SørensenSturla, IF35.18+13.02
69Jon KvisliBø OL35.38+13.22
70Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb35.39+13.23
71Øivind MyhreKongsberg OL35.49+13.33
72Gisle Nordahl DueMåren OK36.05+13.49
73Knut Anders LøkenFossum IF36.21+14.05
74Johannes GjerstadVaregg Fleridrett37.25+15.09
75Axel EiknerFana IL37.34+15.18
76Erling StrandBergens TF37.36+15.20
77Sveinung RekaaNotodden OL37.59+15.43
78Paul WadeFossum IF38.33+16.17
78Egil KarlsenAskøy OL38.33+16.17
80Jan SveenRaumar Orientering40.25+18.09
81Knut J NerhusIL Strand-Ulv46.48+24.32
82Are NjåsteinTyrving IL47.48+25.32
83Lars S TveitoÅl IL50.09+27.53
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 70-

35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hans Roar BakkenEiker OL23.15
2Tor TrøanHadeland OL24.01+0.46
3Paul SkjakerHadeland OL24.56+1.41
4Gunnar KnudsenTIF Viking25.05+1.50
5Paul Martin BergRudsbygd IL25.15+2.00
6Kjell Einar AadnevikTIF Viking25.18+2.03
7Knut WikstrømRingsaker OK25.45+2.30
8Atle AlvheimFana IL25.53+2.38
9Eldar BørsumBækkelagets SK26.34+3.19
10Dagfinn HoleBergens TF26.35+3.20
11Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK27.01+3.46
12John Thomas PetersenNittedal OL27.35+4.20
13Jon FærdenNordre Follo Orientering27.56+4.41
14Hasse BergstrømTyrving IL28.56+5.41
15Bjørn W. LudvigsenSturla, IF29.20+6.05
16Kurt GrønliFørde IL30.05+6.50
17Geir HusdalTIF Viking30.36+7.21
18Hans Lyder HaareKonnerud IL31.46+8.31
19Sigurd VikebøTIF Viking32.02+8.47
20Olav TotlandFana IL32.09+8.54
21Per HauglandÅrstad IL32.10+8.55
22Lars ButtingsrudVingelen IL33.01+9.46
23Jørn TorgersenTIF Viking33.27+10.12
24Terje MalmHamar OK35.02+11.47
25Sigvald RobberstadStord Orientering35.25+12.10
26Tormod DahlenRingerike OL35.53+12.38
27Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking39.43+16.28
28Lars Martin GjeinStokke IL40.05+16.50
29Axel IngvaldsenTIF Viking42.40+19.25
30Torgeir BrochmannEiker OL47.45+24.30
31Ladislav KocbachBergens TF48.54+25.39
32Tore S. RasmussenTIF Viking49.57+26.42
Lasse VråleSturla, IFdiskvalifisert
Otto Grahl-NielsenBergens TFdiskvalifisert
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor