Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 1/2020

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 1/2020
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: lørdag 16 mai 2020

Klasser: Visa alla | D/H -10N | D/H 11-16N | D/H 17-N | D/H 10-16C | D/H 17-C | D/H 10-16B | D/H 17-B | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 17-AK | D 50- | D 70- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 17-AK | H 50- | H 70-

D/H -10N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sanna BrattbakkFana ILfullført
Frida Ingeborg EikangerGneist, ILfullført
Brage EngtrøFana ILfullført
Memund Daltveit SlettebøFana ILfullført
Håkon SolvikGneist, ILfullført

D/H 11-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lenea Berge AarsandVaregg Fleridrett24.06

D/H 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter KammerhuberIL Gular18.14

D/H 10-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sondre EngtrøFana IL29.48
Synne Marie SandviknesBergens TF28.29

D/H 17-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari KyrkjebøTIF Viking26.00
2Mari StadsnesIL Gular30.04+4.04
3May-Lill DammTIF Viking33.01+7.01
4Linnéa KnudsenTIF Viking33.54+7.54
5Vibeke Prestmo ValestrandRisnes IL45.19+19.19

D/H 17-B

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Olav ToloGneist, IL38.32
2Rune StadsnesIL Gular41.21+2.49
3Margrete SolvikGneist, IL41.37+3.05
4Anita E. HoleFørde IL50.13+11.41
5Bjørn BataldenFana IL51.59+13.27
6Birte NordeideGneist, IL1.02.43+24.11
7Siren HoplandGneist, IL1.10.03+31.31

D 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett26.29
2Emilie SolvikGneist, IL29.56+3.27
3Ingrid BrattbakkFana IL40.29+14.00
4Sofia Daltveit SlettebøFana IL59.37+33.08
5Erica Juliet EideFana ILdiskvalifisert
6Hedda Jansson RønnestadFana ILdiskvalifisert

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anja HoleFørde IL35.11
2Hedda Erica EikangerGneist, IL40.05+4.54
3Helene NysæterBergens TF47.20+12.09
4Judit M. MøllerFana ILdiskvalifisert

D 17-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF39.40
2Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett41.16+1.36
3Mariann ScheiTIF Viking42.25+2.45
4Helen MartinsenIL Gular43.09+3.29
5Dagrun Slettebø DaltveitFana IL47.18+7.38
6Kristine Bog VikaneFana IL47.19+7.39
7Ragnhild BalsvikVaregg Fleridrett47.41+8.01
8Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular48.01+8.21
9Karianne StrømmeVaregg Fleridrett48.54+9.14
10Marie Roll-TørnqvistFana IL1.01.04+21.24
11Valentina DimitrovaGneist, IL1.03.58+24.18
12Ingunn MartinsenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D 17-AK

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vibeke ØyeIL Gular1.04.38
2Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.24.31+19.53
3Oda Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert

D 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rannveig NordhagenFana IL38.27
2Ingrid SandvollGneist, IL39.26+0.59
3Lise ChristensenTIF Viking40.42+2.15
4Nina SoligardBergens TF41.24+2.57
5Siren GreveBergens TF41.34+3.07
6Kirsti LysakerFana IL43.49+5.22
7Hege FjellbirkelandIL Gular44.50+6.23
8Anne FjeldstadÅrstad IL54.10+15.43
9Mai Helen LingaIL Gular1.02.38+24.11

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF45.13
2Ingjerd SognnæsBergens TF46.30+1.17
3Kari SecherBergens TF1.18.53+33.40

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL19.32
2Emil HeksemFana IL28.01+8.29

H 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL25.04
2Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett27.17+2.13
3Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett29.18+4.14
4Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett33.26+8.22
5Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett35.42+10.38
6Kristoffer Heldal HersvikFana IL38.46+13.42
7Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett51.29+26.25

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL42.42

H 17-

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Jarvis WestergårdNTNUI32.37
2Per Arne AadlandSamnanger IL37.44+5.07
3Kenneth WesterheimStord Orientering38.15+5.38
4Rune NygaardIL Gular38.44+6.07
5Magne KnudsenGneist, IL39.35+6.58
6Andreas DaleBergens TF40.38+8.01
7Niklas ProforsVaregg Fleridrett41.01+8.24
8Bjarte EikangerGneist, IL41.46+9.09
9Tore NymarkVaregg Fleridrett42.50+10.13
10Knut KyrkjebøTIF Viking44.25+11.48
11Geir HeksemFana IL46.38+14.01
12Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett47.20+14.43
13Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb48.30+15.53
14Sturle NordeideGneist, IL48.48+16.11
15Anders EidsnesEikanger IL50.39+18.02
16Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett51.30+18.53
17Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett52.22+19.45
18Bjørn Johannessen FieldGneist, IL52.32+19.55
19Kasper ValestrandVaregg Fleridrett58.02+25.25
20Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett58.46+26.09
21Vegard Velle SivertsenBergens TF59.48+27.11
22Knut UtneFana IL1.00.44+28.07
23Ole CorneliussenKvernbit IL1.01.41+29.04
24Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1.05.15+32.38
25Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.16.01+43.24
26Jon-Kåre HansenTIF Viking1.17.52+45.15
27Lars FjellangerFana IL1.24.13+51.36
28Andreas NysæterBergens TFdiskvalifisert
29Sondre BataldenFana ILdiskvalifisert
30Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettdiskvalifisert
31Pål ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 17-AK

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bård HeklandIL Gular1.00.13

H 50-

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Eirik EikangerIL Gular33.11
2Bjørn HøllelandFana IL35.23+2.12
3Helge NysæterBergens TF35.49+2.38
4Vidar ScheiTIF Viking36.24+3.13
5Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL39.56+6.45
6Sverre OttesenVaregg Fleridrett41.41+8.30
7Arne JohannesenIL Gular41.55+8.44
8Tor SørevikTIF Viking43.57+10.46
9Dag Terje RøenSamnanger IL46.50+13.39
10Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett46.56+13.45
11Lars SveenBergens TF47.47+14.36
12Øistein BøeFana IL48.28+15.17
13Atle AustrheimKvernbit IL49.29+16.18
14Jan HauglandÅrstad IL49.46+16.35
15Torgeir StrandFana IL53.00+19.49
16Kjetil DammTIF Viking53.43+20.32
17Svein LingaIL Gular54.41+21.30
18Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett54.58+21.47
19Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett55.09+21.58
20Bjørn-Inge SkageGneist, IL56.38+23.27
21Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett57.05+23.54
22Matti TorgersenBergens TF59.58+26.47
23Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.02.01+28.50
24Ole TørnqvistFana IL1.03.32+30.21
25Ørjan Eirik ValestrandFana IL1.05.32+32.21
26John Olav AlvsvågFana IL1.12.36+39.25
27Erik VikaneFana ILdiskvalifisert
28Harald ValenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle AlvheimFana IL48.19
2Gunnar KnudsenTIF Viking54.51+6.32
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking55.06+6.47
4Egil Otto KnudsenTIF Viking57.48+9.29
5Axel IngvaldsenTIF Viking1.00.18+11.59
6Jørn TorgersenTIF Vikingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor