Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løten Mølles Høstløp 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løten Mølles Høstløp 2019
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 19 oktober 2019

Klasser: Visa alla | Gørstutt D | Gørstutt H | Stutt D | Stutt H | Mellom D | Mellom H | Lang D | Lang H

Gør stutt damer

1 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Bleken RudVang OL30.5719.06
2Marte Libak- FeiringVang OL32.50+1.5320.16
3Elise Libak-FeiringVang OL38.20+7.2323.39
Inger Margrethe BakkenIf Skadeforsikringdiskvalifisert
Beate FrebelKlubbløsikke startet

Gør stutt herrer

1 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Børke SætabergetVang OL33.3620.44
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKdiskvalifisert
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKdiskvalifisert
Herleik NylundLøten o-lagikke startet

Stutt damer

2 480 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina Bleken RudVang OL38.0115.19
2Inger K BrøndboOL Vallset/Stange44.55+6.5418.06
3Berit RøsteRingsaker OK56.53+18.5222.56
4Johanne BergLøten o-lag57.48+19.4723.18
5Eli StensliLøten o-lag1.02.11+24.1025.04
Taina AnderssonLøten o-lagdiskvalifisert
Nina HenriksenVang OLikke startet
Anita Stensby BekkelundLøten Kommune BILikke startet

Stutt herrer

2 480 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HaugenRingsaker OK35.0914.10
2Magne SmelandVang OL37.13+2.0415.00
3Karl Petter OpsahlLøten o-lag39.16+4.0715.50
4Edvard DahlOL Vallset/Stange42.01+6.5216.56
5Terje MalmHamar OK42.20+7.1117.04
6Einar StensbyLøten o-lag44.39+9.3018.00
7Arve SmestadLøten o-lag50.04+14.5520.11
8Torstein BergLøten o-lag57.24+22.1523.08
9Halstein ØdegårdLøten o-lag1.00.06+24.5724.14
10Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag1.08.15+33.0627.31
11Knut AndersenLøten o-lag1.11.31+36.2228.50
12Jo Randar HolmøyHadeland OL1.54.48+1.19.3946.17
Sven MarkenLøten o-lagikke startet

Mellom damer

3 660 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1June Rogstad BekkevoldLøten o-lag45.5812.33
2Kjersti NarumOL Vallset/Stange47.49+1.5113.03
3Henriette BergLøten o-lag50.15+4.1713.43
4Anne-Guri JevneHamar OK55.16+9.1815.06
5Maren HenriksenVang OL1.04.16+18.1817.33
6Line Merete LibakVang OL1.06.52+20.5418.16
7Sidsel StorihleRingsaker OK1.08.44+22.4618.46
8Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK1.12.10+26.1219.43
Tone Bleken RudVang OLdiskvalifisert

Mellom herrer

3 660 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Johan SkjerveLøten o-lag36.339.59
2Ole Hans ØieLøten o-lag46.18+9.4512.39
3Jan Åsmund SætabergetVang OL46.41+10.0812.45
4Jo Gisle JørgensenHamar OK46.58+10.2512.49
5Odd Arne BlystadLøten o-lag47.04+10.3112.51
6Olav JuliussenRingsaker OK47.20+10.4712.55
7Juha AnderssonLøten o-lag47.43+11.1013.02
8Tore JørgensenHamar OK48.54+12.2113.21
9Arne ArnesenHamar OK52.02+15.2914.13
10Trond ØieLøten o-lag53.52+17.1914.43
11Kristian NarumOL Vallset/Stange1.03.58+27.2517.28
12Per Ivar KvammenHøgskolen i Innlandet1.04.33+28.0017.38
13Herman BakkeLøten o-lag1.07.43+31.1018.30
14Johnny JohansenLøten o-lag1.15.06+38.3320.31
Morten StenbergVang OLikke startet
Andreas HuberHamar OKikke startet
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OKikke startet
Bjørn Olav BergsløkkenGrue ILikke startet

Lang damer

4 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag37.468.30
2Sofie JohanssonVang OL40.08+2.229.02
3Evine Westli AndersenLøten o-lag42.22+4.369.32
4Anne Marit BordalRingsaker OK52.26+14.4011.48
5Yngvild MalmoVang OL56.04+18.1812.37
6Kjersti RønningHamar OK59.30+21.4413.24
7Nina SmestadLøten o-lag1.09.05+31.1915.33

Lang herrer

4 440 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth BilstadVang OL34.027.39
2Jan Ola PedersenVang OL42.37+8.359.35
3Johannes NarumOL Vallset/Stange43.48+9.469.51
4Stein Arne NegårdVang OL45.43+11.4110.17
5Jon Anders BordalRingsaker OK47.12+13.1010.37
6Tore Borchgrevink AluHamar OK48.12+14.1010.51
7Einar LienLøten o-lag53.08+19.0611.58
8Harald ØstbyeElverum OK58.39+24.3713.12
9Simen SmestadBækkelagets SK59.55+25.5313.29
10Ole Christian BangHamar OK1.04.18+30.1614.28
11Per Olav AndersenVang OL1.07.44+33.4215.15
12Kristian StorsveenLøten o-lag1.13.56+39.5416.39
Ove Antvord HaugereidVang OLikke startet
Marius ØieLøten o-lagikke startet
Frank Robert NybråtenLunderseter ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor