Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattugla 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattugla 3
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 24 oktober 2019

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Amalie SimonsenRekrutt (33)42.32

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Linnea  SimonsenRekrutt (33)42.32

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anette  ThomasrudRekrutt (33)42.32

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mia ThorvaldsenRekrutt (33)42.32

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Steffen SimonsenRekrutt (33)42.32

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hanna JensenRekrutt (33)42.32

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Jacob BjørnebyeRekrutt (33)48.51+6.19

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Rasmus SlettakerRekrutt (33)48.51+6.19

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Petter  SjøvaagRekrutt (33)48.51+6.19

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Ida TreangenRekrutt (33)48.59+6.27

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Hedda  SortåsløkenRekrutt (33)48.59+6.27

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Sofia Håvi-FaanesRekrutt (33)50.09+7.37

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Karoline ImsgardRekrutt (33)50.24+7.52

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Herman SjøvaagRekrutt (33)50.24+7.52

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Julie DæhliRekrutt (33)50.24+7.52

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Louise TronrudRekrutt (33)50.24+7.52

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Marianne  BakkenRekrutt (33)55.12+12.40

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Vilde  Bakken LangsletRekrutt (33)55.12+12.40

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Nora Lilleland OlsenRekrutt (33)55.12+12.40

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Nordahl RødsjøRekrutt (33)1.03.50+21.18

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Morten RødsjøRekrutt (33)1.03.50+21.18

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Birgitte RødsjøRekrutt (33)1.03.50+21.18

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
25Christina FrøhaugRekrutt (33)1.04.24+21.52

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
26Theodor Strømmen StrømsodRekrutt (33)1.04.34+22.02

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
26Linda Camilla StrømsodRekrutt (33)1.04.34+22.02

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
26Victoria StrømsodRekrutt (33)1.04.34+22.02

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
29Elisabeth Grane ImsgardRekrutt (33)1.05.06+22.34

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
29Håvard Grane ImsgardRekrutt (33)1.05.06+22.34

Holeværingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
29Tonje Grane ImsgardRekrutt (33)1.05.06+22.34

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hasse BergstrømHerrer - mellom (8)diskvalifisert

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Eivind HoffHerrer -lang (6)54.28+6.06

Modum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunnar HopeHerrer - mellom (8)46.36
6Larysa MinorogaDamer - mellom (8)59.37+5.53
Hester SchuilRekrutt (33)diskvalifisert

Ringerike OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Torunn Økern JensenDamer - mellom (8)53.44
1Oskar ArnevikHerrer -lang (6)48.22
2Anne Guro NøklebyDamer - mellom (8)54.37+0.53
2Hroar SannaHerrer - mellom (8)1.00.22+13.46
3Trine OpsethDamer - mellom (8)54.39+0.55
3Reidar KollstrømHerrer - mellom (8)1.00.29+13.53
3Juha VienaHerrer -lang (6)1.05.49+17.27
4Knut Ivar KollstrømHerrer - mellom (8)1.12.39+26.03
4Lars FjeldstadHerrer -lang (6)1.11.15+22.53
5Line ArnevikDamer - mellom (8)58.17+4.33
5Helge RevhaugHerrer - mellom (8)1.23.02+36.26
5Martin Nøkleby MellingHerrer -lang (6)1.12.19+23.57
6Rolf LangumHerrer - mellom (8)1.43.59+57.23
7Line SparrRekrutt (33)48.24+5.52
7Karen Backe LangumDamer - mellom (8)1.13.40+19.56
8Marianne  JerkøDamer - mellom (8)1.43.13+49.29
13Guro NordengRekrutt (33)50.09+7.37
32Live YtrehusRekrutt (33)1.05.28+22.56
Brede GundersenHerrer - mellom (8)diskvalifisert
Lars Inge ArnevikHerrer -lang (6)diskvalifisert

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Grete Borge HoviDamer - mellom (8)57.10+3.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor