Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt Hedmark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt Hedmark
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag / Vang OL
Dato: fredag 4 oktober 2019

D 15-16

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kathinka Zahl HagenFossum IF33.0312.42

D 17-A kort

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering31.0911.58

D 21-

5 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Evine Westli AndersenLøten o-lag59.1311.50
2Nina SmestadLøten o-lag1.17.09+17.5615.25

D 35-

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig StenbergVang OL1.10.2217.35

D 45-

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mona LomeHamar OK1.04.1716.04

D 55-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vanja StaffOL Toten-Troll27.4110.38
2Inger SvalandOL Vallset/Stange34.04+6.2313.06
3May Jorunn RognlienModum OL42.20+14.3916.16

H 15-16

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard RanestadHamar OK48.4312.10
2Gaute LindaasElverum OK1.30.33+41.5022.38

H 17-20

5 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mats LindaasElverum OK1.01.3812.19
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert

H 21-

5 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LindaasVang OL47.519.34
2Eskil FrøislandVang OL49.11+1.209.50
3Kenneth BilstadVang OL50.33+2.4210.06
4Tore Borchgrevink AluHamar OK52.02+4.1110.24
5Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK53.24+5.3310.40
6Pål StenbergVang OL58.00+10.0911.36
7Stein H. HagenFossum IF59.18+11.2711.51
8Njaal Ellegaard MelbyVang OL59.24+11.3311.52
9Jan Ola PedersenVang OL1.05.48+17.5713.09
10Simen SmestadBækkelagets SK1.07.27+19.3613.29
11Anders SkjesetVang OL1.07.58+20.0713.35
12Øivind FrøislandVang OL1.23.32+35.4116.42
13Lars Erik BakkeLøten o-lag1.43.12+55.2120.38

H 35-

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK52.3113.07

H 45-

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Ivar BergersenEidskog OL1.00.0715.01
2Svein ThorsbergGrue IL1.03.29+3.2215.52
3Geir Jota BjørloHamar OK1.08.22+8.1517.05

H 55-

4 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas HuberHamar OK44.1511.03
2Nils Harald StaffOL Toten-Troll44.49+0.3411.12
3Sture OttesenIndre Østfold OK52.32+8.1713.08
4Stein Arne NegårdVang OL54.20+10.0513.35
5Bjørn SolbergseterAustmarka IL57.28+13.1314.22
6Øystein MelbyVang OL1.17.09+32.5419.17
Kristian StorsveenLøten o-lagdiskvalifisert

H 65-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif BillingsøEidskog OL29.5611.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Hasse BergstrømTyrving IL37.00+7.0414.13
3Tor SolbergseterAustmarka IL39.05+9.0915.01

H 75-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Klaus EngenEidskog OL54.3921.01

C-Åpen

1 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Bleken RudVang OL10.258.40
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange12.06+1.4110.05
3Maren Bleken RudVang OL14.03+3.3811.42
4Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag20.35+10.1017.09
5Mari StenbergVang OL28.38+18.1323.51
Emma Pedersen ElverhøiVang OLikke startet

B-Åpen

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Åsmund SætabergetVang OL31.2812.06
2Erik GrøndalenHamar OK32.05+0.3712.20
3Ole Hans ØieLøten o-lag38.23+6.5514.45
4Erik HaugenRingsaker OK40.05+8.3715.25
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor