Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Larviksløpet i orientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Larviksløpet i orientering
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 9 oktober 2019

Damer A-lang

9 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK1.27.009.22
2Elin BjervaLarvik OK1.27.18+0.189.24

Damer A-kort

6 010 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Sofie FremstadLarvik OK1.06.3611.04
1Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.06.3611.04
3Agathe BrathagenLarvik OK1.06.39+0.0311.05
4Pernille ZagarLarvik OK1.06.51+0.1511.07
5Tone StoklandSandefjord OK1.09.24+2.4811.32
6Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.17.51+11.1512.57
7Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK1.26.02+19.2614.18
8Wenche EikåsSandefjord OK1.27.48+21.1214.36
Stefani PopovaHadeland OLdiskvalifisert
Linda BrathagenLarvik OKbrutt

Damer C-løype

3 880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Sølie LysnesHedrum OL46.0611.52
2Elin BordøyHedrum OL46.08+0.0211.53
3Heidi EriksenLarvik OK46.10+0.0411.53
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL54.33+8.2714.03

Herrer A-lang

9 280 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL1.02.256.43
2Tobias MathisenPorsgrunn OL1.12.26+10.017.48
3Benjamin GjoneSandefjord OK1.12.50+10.257.50
4Robert RognliLarvik OK1.14.43+12.188.03
5Eirik RavnanTyrving IL1.17.41+15.168.22
6Georg EllilaStokke IL1.20.34+18.098.40
7Anders Kristian HoltHedrum OL1.20.47+18.228.42
8Jonas EikåsSandefjord OK1.28.14+25.499.30
9Arne DirdalLarvik OK1.29.05+26.409.35
10Ludvig JohnsenHedrum OL1.30.20+27.559.44

Herrer A-kort

6 010 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Henrik ZagarLarvik OK1.05.4410.56
2Espen JohnsenHedrum OL1.07.18+1.3411.11
3Roger LysnesHedrum OL1.11.51+6.0711.57
4Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.12.59+7.1512.08
5Jo Børre EikåsSandefjord OK1.14.15+8.3112.21
6Tom AasrumHedrum OL1.16.05+10.2112.39
7Harald OmlandSkien OK1.22.38+16.5413.44
8Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss1.24.50+19.0614.06
9Kay JørgensenPorsgrunn OL1.27.56+22.1214.37
10Ole JohanssonPorsgrunn OL1.39.36+33.5216.34
11Helge FossheimHedrum OL1.43.23+37.3917.12
12Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn1.45.00+39.1617.28
Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OKdiskvalifisert
Øyvind WatterdalHadeland OLikke startet

Herrer C-løype

3 880 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SigurdssonStokke IL32.348.23
2Kristian Kaupang LyeLarvik OK37.46+5.129.44
3Per Øystein AndersenLarvik OK44.40+12.0611.30
4Svein EriksenLarvik OK47.00+14.2612.06
5Tor Eivind EdvardsenLarvik OK54.33+21.5914.03
6Kåre ThorbjørnsenLarvik OK56.31+23.5714.33
7Magne KlovningPorsgrunn OL1.03.19+30.4516.19
8Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.24.30+51.5621.46
Torstein LyeLarvik OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor