Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NATTJAKTA #1 - 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NATTJAKTA #1 - 2019
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: onsdag 2 oktober 2019

Damer Långa Natten

4 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna NordströmKils OK51.4911.46
2Kristin JohanssonVästvärmlands OK58.09+6.2013.12

Herrer Långa Natten

4 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK41.509.30
2Eivind LandeEidskog OL42.52+1.029.44
3Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK48.12+6.2210.57
4Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK52.14+10.2411.52
5Christopher RolsdorphGrue IL53.36+11.4612.10
6Anders JohanssonVästvärmlands OK53.52+12.0212.14
7Philip FøyenEidskog OL56.14+14.2412.46
8Jon Ivar BergersenEidskog OL58.15+16.2513.14
9Jonas BacklundVästvärmlands OK1.04.27+22.3714.38
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OKbrutt

Damer Korta Natten

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida EngenRaumar Orientering45.2516.49
2Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK59.51+14.2622.10
3Lena SæterbergetLunderseter IL1.00.28+15.0322.23
4Anne Kari Hauger BrufladtBrandval/Kongsvinger OK1.09.28+24.0325.43

Herrer Korta Natten

2 700 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK29.2310.52
2Ole  RognstadBrandval/Kongsvinger OK29.51+0.2811.03
3Stein Arne NegårdVang OL29.53+0.3011.04
4Tor SolbergseterAustmarka IL29.55+0.3211.04
5Kurt NilssonOK Hierne30.19+0.5611.13
6Antti JokinenBrandval/Kongsvinger OK31.33+2.1011.41
7Knut EngenRaumar Orientering32.06+2.4311.53
8Harald ØstbyeElverum OK32.13+2.5011.55
9Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK32.28+3.0512.01
10Arne SørliEidskog OL34.18+4.5512.42
11Leif BillingsøEidskog OL34.19+4.5612.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Erlend RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK34.21+4.5812.43
13Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering39.36+10.1314.40
14Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL40.23+11.0014.57
15Svein ThorsbergGrue IL40.26+11.0314.58
16Martin SkytterenOdal OL - Orientering46.53+17.3017.21
17Fredrik KarlssonVästvärmlands OK50.58+21.3518.52
18Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK51.00+21.3718.53
19Jens-Henrik SimonsenOK Øst53.09+23.4619.41
20Niklas StolpeEidskog OL56.41+27.1820.59
21Herman BakkeLøten o-lag1.00.23+31.0022.21
22Egil SolbergseterAustmarka IL1.05.36+36.1324.17
23Klaus EngenEidskog OL1.12.45+43.2226.56
24Kai Jostein BergersenEidskog OL1.12.49+43.2626.58
25Oddbjørn BergersenEidskog OL1.19.55+50.3229.35

Herrer Letta Banan

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar GravingenOK Hierne34.1518.01
2Bent-Jøran SlettbakkenOdal OL - Orientering39.02+4.4720.32

Korta Banan

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK21.5218.13
2Elin FøyenEidskog OL28.37+6.4523.50
3Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL34.19+12.2728.35
4Siv SlettbakkenOdal OL - Orientering34.41+12.4928.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor