Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 16
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 5 oktober 2019

Lang

5 900 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas NipenBækkelaget44.347.33
2Lukas OlmKil OK45.23+0.497.41
3Inge LindsethNydalens SK45.45+1.117.45
4Kristoffer JacobsenTyrving IL45.59+1.257.47
5Sindre LangaasNydalens SK47.50+3.168.06
6Mathias NipenBækkelagets SK49.03+4.298.18
7Mikael OlaussonOslostudentenes IK49.31+4.578.23
8Skage GrønnebergHeming Orientering52.10+7.368.50
9Lars Ivar AarsethFBI52.38+8.048.55
10Eirik Næss-UlsethHeming Orientering53.12+8.389.01
11Holger SchlaupitzIL GeoForm54.21+9.479.12
12Bjørn Mo ØstgrenIL GeoForm57.17+12.439.42
13Bjørn Henning GrandalTyrving IL58.26+13.529.54
14Elias P RuudLillomarka OL58.45+14.119.57
15Hanne Maria VisterOslostudentenes IK59.25+14.5110.04
16Guttorm L EggeIL GeoForm59.38+15.0410.06
16Henning StrandhagenRøyken OL59.38+15.0410.06
18Steinar  LågVBIL1.00.03+15.2910.10
19Bjørn  GrindeOslostudentenes IK1.01.50+17.1610.28
20Erik HolterLarvik OK1.02.42+18.0810.37
21Ståle HeitmannFossum IF1.02.56+18.2210.40
22Eivind RuthVBIL1.03.50+19.1610.49
23Are EriksenOslostudentenes IK1.05.50+21.1611.09
24John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.05.51+21.1711.09
25Tor Christian TallaksenPrivat1.05.56+21.2211.10
26Ole Kristian KristensenForsvaret1.06.52+22.1811.20
27Ivar RefslandUiO1.07.20+22.4611.24
28Dag WangLillomarka OL1.07.59+23.2511.31
29Rolv Anders SystadLyn1.08.05+23.3111.32
30Harald IweIL GeoForm1.09.14+24.4011.44
31Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.09.31+24.5711.46
32Jacob DybwadVBIL1.10.08+25.3411.53
33Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.10.31+25.5711.57
34Lars GrandeFBI1.10.35+26.0111.57
35Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.12.11+27.3712.14
36Trude FixdalIL Koll1.12.42+28.0812.19
37Frode JohansenEquinor BIL1.12.55+28.2112.21
38Aku NikanderOslostudentenes IK1.16.45+32.1113.00
39Øivind Due TrierOslostudentenes IK1.17.19+32.4513.06
40Marius BurmoPrivat1.17.33+32.5913.08
41Henrik Smith-MeyerVBIL1.18.28+33.5413.17
42Vidar ElvekrokEiker OL1.19.28+34.5413.28
43Peer StiansenNydalens SK1.20.16+35.4213.36
44Frank Åge KippernesFFI BIL1.20.24+35.5013.37
45Terje MelsomFossum IF1.22.17+37.4313.56
46Morten TangenOK Moss1.40.46+56.1217.04
47Linda FredhOK Moss1.40.48+56.1417.05
48Knut OnsagerIL GeoFormikke godkjent

Mellom

3 800 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind HoffTyrving IL35.179.17
2Lise BagstevoldTyrving IL37.50+2.339.57
3Vidar BerteigIL GeoForm38.18+3.0110.04
4Pål TerkelsenPrivat38.45+3.2810.11
5Håkon JendalFossum IF39.12+3.5510.18
6Paul SolheimWhylot IL39.52+4.3510.29
7Louise OramBækkelagets SK40.52+5.3510.45
8Milda ØhlckersTyrving IL41.26+6.0910.54
9Per KaarbyOvertoppen IL41.44+6.2710.58
10Martin GranlySiemens Oslo42.03+6.4611.03
11Fredrik HøyerFossum IF42.10+6.5311.05
12Kristin Dale SelvigNydalens SK42.34+7.1711.12
13Ogne Fjogstad NielsenTyrving IL42.38+7.2111.13
14Hege FeiringTyrving IL42.51+7.3411.16
15Hans Kristian JordeAAJ43.01+7.4411.19
16Sven OhrvikKonnerud IL43.42+8.2511.30
17Magne VollenOslostudentenes IK44.49+9.3211.47
18Johan MyglandTPWB-O45.04+9.4711.51
19Per Roar SandbergNydalen SK45.10+9.5311.53
20Helene JendalFossum IF45.50+10.3312.03
21Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm45.53+10.3612.04
22Roar SigurdsenRingnes BIL48.02+12.4512.38
23Tone Jahren Herud Fossum IF48.07+12.5012.39
24Per  ØhlckersTyrving IL48.53+13.3612.51
25Bård NatvigUiO49.02+13.4512.54
26Uno HanslienBilpost BIL49.50+14.3313.06
27Aleidis LøkenHeming Orientering50.02+14.4513.10
28Elena GrandLillomarka OL50.08+14.5113.11
29Knut KarlsenIK Omega50.13+14.5613.12
30May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering50.17+15.0013.13
31Kjersti ThoStabæk IF50.35+15.1813.18
32Else GrandalTyrving IL50.39+15.2213.19
33Zoltan HorvathVeritas51.15+15.5813.29
34Asbjørn BjørgumBrikkesys51.41+16.2413.36
35Anne Kristine NorderudTyrving IL51.43+16.2613.36
36Stein MyhreOslo sporveier BIL51.50+16.3313.38
37Jarle NilsenSiemens Oslo51.51+16.3413.38
38Anne Marit BjergaardNydalens SK52.00+16.4313.41
39Tom RådahlTyrving IL52.02+16.4513.41
39Mari AarsethNydalens SK52.02+16.4513.41
41Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering52.21+17.0413.46
42Veslemøy SolbergKonnerud IL52.24+17.0713.47
43Johan SwärdHadeland OL52.44+17.2713.52
44Roar BjordalOppsal Orientering53.26+18.0914.03
45Pål W. HanssenBDO BIL53.38+18.2114.06
46Helge RevhaugRingerike OL54.41+19.2414.23
47Thor NorderudTyrving IL54.56+19.3914.27
48Maren NorderudTyrving IL55.26+20.0914.35
49Hege WangLillomarka OL58.00+22.4315.15
50Roy GjerdingOK Moss59.33+24.1615.40
51Hallvard BjørgumVBIL59.59+24.4215.47
52Sharon BroadwellIL GeoForm1.00.32+25.1515.55
53Anders Næss-UlsethHeming Orientering1.01.44+26.2716.14
54Hallvard KorenOK Moss1.06.40+31.2317.32
55Truls AngellLillomarka OL1.09.03+33.4618.10
56Camilla LongvaPrivat1.09.23+34.0618.15
57Lene Anett KillingmoOK Øst1.17.29+42.1220.23
58Siv Susanne JystadØstmarka OK1.25.36+50.1922.31
59Helena GranbergØstmarka OK1.26.24+51.0722.44
60Tormod BøeVBILikke godkjent
61Kent KopperudIndre Østfold OKikke godkjent
62Lars ChristensenVBILikke godkjent
63Tormod ØvergaardVestre Akers SKikke godkjent

Kort

2 300 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald AulieIL Koll28.3212.24
2Knut Anders LøkenFossum IF30.59+2.2713.28
3Per StefferudToridal IL32.33+4.0114.09
4Egil HusethKamp/Vestheim IF33.41+5.0914.38
5Sofia ØhlckersTyrving IL35.24+6.5215.23
6Per OngstadPrivat36.01+7.2915.39
7Merete BuggeStami36.32+8.0015.53
8Nora UrsinBærum kommune38.20+9.4816.40
9Gisela SundelinPrivat40.55+12.2317.47
10Synnøve SandbergNydalen SK45.01+16.2919.34
11Bjørn SpjelkavikTyrving IL45.18+16.4619.41
12Jon C. FougnerHeming Orientering50.48+22.1622.05
13Merete RuudLillomarka OL51.26+22.5422.21
14Anne Kristin PlejdrupPrivat54.33+26.0123.43
15Terje TrondsenNittedal OL57.25+28.5324.57
16Steinar RuudKonnerud IL59.10+30.3825.43
17Aud I SpjelkavikTyrving IL1.15.27+46.5532.48
18Sissel PlejdrupOppsal Orientering1.16.24+47.5233.13
19Birgitte PlejdrupPrivat1.22.42+54.1035.57
20Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.24.38+56.0636.47
21Ørnulf FremmingMeteorologen1.28.35+1.00.0338.30
22Sigurd HaugerudIL GeoForm1.33.43+1.05.1140.44
25Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKikke godkjent
Maiken SandbergNydalen SKikke godkjent
Jul Fredrik KaltenbornPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor