Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-16C | D 13-16N | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-16C | H 13-16N | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DirN | DirC | DirA

N-åpen

1 500 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL18.1512.10
0Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL23.30+2.2115.40
0Teslo NikolaiHadeland OL27.04+5.5518.02
0Håkon Sæl SteenFossum IF27.34+6.2518.22
0Sindre Sæl SteenFossum IF14.589.58
0Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL28.18+7.0918.52
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL28.25+7.1618.56
0Alexandra NilsenNOTEAM18.1412.09
0Isabella NilsenNOTEAM19.1012.46
0Anine Tvedt GustavsenKolbotn og Skimt OL38.58+17.4925.58
0Pernille Lytskjold BakkevigHeming Orientering31.13+10.0420.48
0Jakob Lytskjold BakkevigHeming Orientering19.0912.46
0Jo Randar HolmøyHadeland OL22.52+1.4315.14
0Sander BystrømIndre Østfold OK17.1511.30
0Jakob TorgersenHalden SK11.237.35
0Sofie Kjær JørgensenMåren OK30.41+9.3220.27
0William HofossHadeland OL23.02+1.5315.21
0Gaute LindaasElverum OK17.4511.50
0Sondre R. PedersenMåren OK10.517.14
0Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn10.006.40
0Adine IngesenSarpsborg OL14.399.46
0Jonas KroghOppsal Orientering14.179.31
0Martin BryggenHalden SK31.57+10.4821.18
0Ingrid LestebergKongsberg OL28.34+7.2519.02
0Markus FinskudRaumar Orientering13.419.07
0Oliver ØgrimHalden SK42.37+21.2828.24
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL34.40+13.3123.06
0Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb20.4513.50
0Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK25.15+4.0616.50
0Mathias AngvollFredrikstad SK21.0914.06
0Bo Utseth BøhlerengenØstmarka OK26.13+5.0417.28
0Jens WoldIF Sturla20.3313.42
0Stina FærdenKolbotn og Skimt OL34.56+13.4723.17
0Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb15.4510.30
0Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb20.5913.59
0Noor DirroMåren OK16.0610.44
0Inger Anne BraarudHalden SK22.46+1.3715.10
0Emilie FløLillomarka OL22.23+1.1414.55
0Martin BrækkeHalden SK29.17+8.0819.31
0Marie KravdalGjø-Vard OL15.2810.18
0Peder BryggenHalden SK19.3313.02
0Mari Ovidia RanestadHamar OK19.3713.04
0Jonas OlaussenHalden SK21.42+0.3314.28
0Anne Maren EidstenIF Sturla25.54+4.4517.16
0Sofie Holm NedrebøOK Moss28.02+6.5318.41
0Kasper Kjær JørgensenMåren OK15.5110.34
0Sondre F. HoltHalden SK28.41+7.3219.07
0Hanna BystrømIndre Østfold OK22.57+1.4815.18
0Maren HenriksenHalden SK16.2110.54
0Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL26.49+5.4017.52
0Amalie LudvigsenSarpsborg OL16.3411.02
0Anders Næss-UlsethNydalens SK23.48+2.3915.52
0Bertine MjøsterØstmarka OK34.20+13.1122.53
0Sara MartiniAsker Skiklubb17.5411.56
0Axel AaldeNydalens SK14.039.22
0Marie KvarmeRøyken OL13.579.18
0Sigrid Schmitt GranHalden SK16.4911.12
0Astrid RognstadHadeland OL16.2510.56
0Jenny DanevadFredrikstad SK19.1912.52
0Nora Christine HansenRøyken OL17.0011.20
0Rasmus BerglundRingerike OL12.328.21
0Juni BrasethGimle IF18.1612.10
0Selma FærdenKolbotn og Skimt OL35.00+13.5123.20
0Emma Aune JakobsenOK Moss18.0912.06
0Silje Gåsvik NarvestadHalden SK19.1512.50
0Marie Lien BackstrømHalden SK21.49+0.4014.32
0Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL16.0610.44
0Live ArntzenRaumar Orientering20.1513.30
0Ella BerstadHeming Orientering17.0111.20
0Eivind Bogen ArenthIF Sturla14.079.24
0Anne FrøislandVang OL19.0112.40
0Arthur BrunborgNittedal OL10.467.10
0Erlend BakkeFossum IF22.44+1.3515.09
0Herman Lien BackstrømHalden SK21.48+0.3914.32
0Thea FagerhaugRaumar Orientering14.309.40
0Mathilde HanserudHadeland OL22.23+1.1414.55

D -10

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL17.359.46
2Pia Young VikNydalens SK18.04+0.2910.02
3Sofie BergstrømHalden SK21.17+3.4211.49
4Taran MyhreKongsberg OL30.50+13.1517.07
5Helene Pellicer RuudLillomarka OL37.01+19.2620.33
6Janna Sofie TellesbøØstmarka OK40.53+23.1822.42

D 11-12

2 300 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL16.467.17
2Tale StrandKongsberg OL17.31+0.457.36
3Mari Landro SvingheimKonnerud IL17.54+1.087.46
4Åsne HaavengenKongsberg OL18.02+1.167.50
5Kaisa AntonsenFredrikstad SK19.01+2.158.16
6Karoline BjørnerødOK Moss20.02+3.168.42
7Marte Madslien BakkenNydalens SK20.42+3.569.00
8Carmen DirroMåren OK21.03+4.179.09
9Carolina Hernandez VråleKonnerud IL21.36+4.509.23
10Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb22.00+5.149.33
11Marte Karine LarsenKongsberg OL22.08+5.229.37
12Anniken RanvikKonnerud IL22.34+5.489.48
13Emma DanevadFredrikstad SK23.04+6.1810.01
14Julie Henriette ArnesenKonnerud IL23.08+6.2210.03
15Ada WulfsbergNydalens SK23.34+6.4810.14
16Kristine KravdalGjø-Vard OL23.44+6.5810.19
17Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL24.23+7.3710.36
18Alexandra AngvollFredrikstad SK25.26+8.4011.03
19Marieluise Schmitt GranHalden SK25.49+9.0311.13
20Kamilla LomeHamar OK27.13+10.2711.50
21Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL28.04+11.1812.12
22Ingeborg KvarmeRøyken OL28.17+11.3112.17
23Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb29.19+12.3312.44
23Ina MartiniAsker Skiklubb29.19+12.3312.44
25Alexandra LinløkkenØstmarka OK30.47+14.0113.23
26Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss31.06+14.2013.31
27Elin FløLillomarka OL31.10+14.2413.33
28Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL41.10+24.2417.53
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 11-12N

1 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Fupeng Lindløv JensenSarpsborg OL12.597.38
2Ingeborg RognstadHadeland OL14.50+1.518.43
3Ingrid Bogen ArenthIF Sturla14.55+1.568.46
4Ylva AasestadHedrum OL15.02+2.038.50
5Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering15.36+2.379.10
6Berthe TesloHadeland OL15.51+2.529.19
7Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL16.07+3.089.28
8Ida Sofie HjortlandLarvik OK16.36+3.379.45
9Ragnhild Marie KristensenStokke IL16.42+3.439.49
10Hanne OpsethRingerike OL17.02+4.0310.01
11Dina ArntzenRaumar Orientering30.39+17.4018.01

D 13-16C

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren NorderudIL Tyrving19.238.25
2Marie Helene HansenSarpsborg OL20.10+0.478.46
3Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL20.51+1.289.03
4Selma KristiansenOK Moss21.37+2.149.23
5Hedda Ruud StorkåsOK Moss21.40+2.179.25
6Maria Nygaard-ØstbyFossum IF21.42+2.199.26
7Silje Kihle AndersenModum OL22.37+3.149.50
8Lisa JenssenHalden SK24.35+5.1210.41
9Emilie MarskarOK Moss25.10+5.4710.56
10Synne SolbergGjø-Vard OL25.37+6.1411.08

D 13-16N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL16.259.39
2Ida Margrethe UlvestadMåren OK22.21+5.5613.08

D 17-A kort

3 500 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma GreenNydalens SK33.559.41
2Solveig Marie SletnerRøyken OL38.03+4.0810.52
3Karen Marie HaugOL Vallset/Stange39.19+5.2411.14
4Eline Hjellup HorneIL Tyrving40.21+6.2611.31
5Guro BryggenHalden SK40.23+6.2811.32
6Marit Wenseth KureNTNUI41.13+7.1811.46
7Ann Helen Aabogen HaugaardSkaukameratene OL41.15+7.2011.47
8Katinka Jussie BrurbergIF Sturla43.05+9.1012.18
9Susanne TveteråsNydalens SK43.35+9.4012.27
10Lina Undrum MariussenElverum OK43.42+9.4712.29
11Heidi SønsterudbråtenRaumar Orientering44.19+10.2412.39
12Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK44.28+10.3312.42
13Cathrine LillestrandTrøsken IL44.43+10.4812.46
14Magnhild FrydenlundIF Sturla45.24+11.2912.58
15Synne BaklidKonnerud IL46.35+12.4013.18
16Maren Juveli PedersenOppsal Orientering51.25+17.3014.41
17Maria Dahl FosbyGimle IF52.52+18.5715.06
18Inga MorgenlieNydalens SK53.09+19.1415.11
19Marianne ArnesenAsker Skiklubb58.26+24.3116.41
20Rikke Kristin GåsholtHedrum OL58.41+24.4616.46
21Randi Brevig AuneHalden SK59.16+25.2116.56
22Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.02.04+28.0917.44
23Anne WestergårdVaregg Fleridrett1.03.06+29.1118.01
24Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1.18.36+44.4122.27
25Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.30.16+56.2125.47

D 17-C

2 900 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Næsset RamtvedtNTNUI23.418.10
2Ingrid RobøleHamar OK27.39+3.589.32
3Målfrid NarumOL Vallset/Stange28.25+4.449.47
4Hilde MoholthKongsberg OL28.30+4.499.49
5Ann-Karin LestebergKongsberg OL30.18+6.3710.26
6Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL30.48+7.0710.37
7Øyfrid Larsen MoenHamar OK30.53+7.1210.38
8Eli Tufte HanssenEiker OL31.44+8.0310.56
9Erika Nerdrum AagaardHeming Orientering32.23+8.4211.10
10Anne Grethe GustavsenNittedal OL32.32+8.5111.13
11Kristin AlexandersenFredrikstad SK33.13+9.3211.27
12Gunhild MyhrAsker Skiklubb35.44+12.0312.19
13Barbara TebbuttLEI35.49+12.0812.21
14Ingeborg TorgersenHalden SK37.00+13.1912.45
15Silje StrømNotodden OL37.41+14.0012.59
16Cathrine HübschleIF Sturla40.36+16.5514.00
17Ragnhild BrenåsVarteig OL41.58+18.1714.28
18Anne-Marit SkaugHalden SK44.15+20.3415.15
19Anne Karin ElisenbergHamar OK44.55+21.1415.29
20Linda FredhHamar OK45.53+22.1215.49
21Sølvi Skilbrei MartiniAsker Skiklubb46.13+22.3215.56
22Åse Igland BergOK Horten50.51+27.1017.32
23Aase RanheimRingsaker OK51.53+28.1217.53
24Nina Augusta HIllestadMåren OK52.20+28.3918.02
25Kari BergLarvik OK56.19+32.3819.25
Ping OuyangRingerike OLdiskvalifisert
Tone Karina IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 17-N

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann Mari StudsrudHisøy OK51.0622.13
Elin VølstadIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 21-A

5 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria JonssonNydalens SK44.408.56
2Anne ØverøyenIL Tyrving45.08+0.289.01
3Ida TangenNydalens SK48.06+3.269.37
4Vigdis HobølOppsal Orientering48.51+4.119.46
5Marion HuberTynset IF49.57+5.179.59
6Celine RenardKongsberg OL50.21+5.4110.04
7Ane Baldishol BrevigRøyken OL51.01+6.2110.12
8Dana B. SteneNydalens SK52.59+8.1910.35
9Stine AlexandersenFredrikstad SK54.24+9.4410.52
10Cassie TrewinIL Tyrving55.59+11.1911.11
11Katrine DamgaardFossum IF1.02.25+17.4512.29
11Marianne BakkenMåren OK1.02.25+17.4512.29
13Silje Borge HoviNTNUI1.09.20+24.4013.52
Malin JakobssonNydalens SKdiskvalifisert

D 35-

5 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK44.398.55
2Mila ZaharinovaOppsal Orientering47.05+2.269.25
3Astrid KravdalGjø-Vard OL49.17+4.389.51
4Monica BerglundRingerike OL55.20+10.4111.04
5Gunn Mariken BjervaDrangedal OL58.03+13.2411.36
6Kari BjaalandHeming Orientering1.01.29+16.5012.17
7Ingunn BergetÅs-UMB Orientering1.17.09+32.3015.25

D 40-

4 600 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit Sofie WiklundNydalens SK43.559.32
2Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK45.50+1.559.57
3Runa Lien BackstrømHalden SK46.47+2.5210.10
4Hilde GrønengLillehammer OK47.06+3.1110.14
5Arnhild KroghOppsal Orientering47.41+3.4610.21
6Hege FeiringIL Tyrving48.21+4.2610.30
7Ingrid KvistadKongsberg OL48.22+4.2710.30
8Hanne Lerche RaadalHalden SK50.11+6.1610.54
9Frauke Schmitt GranHalden SK50.24+6.2910.57
10Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb51.20+7.2511.09
11Aud Ellen BrevikIF Sturla51.48+7.5311.15
12Eva Lill KvisleAsker Skiklubb52.12+8.1711.20
13Marit EgnerAsker Skiklubb54.53+10.5811.55
14Marit B. EithunNittedal OL54.55+11.0011.56
15Trine OpsethRingerike OL57.47+13.5212.33
16Marit InngjerdingenNydalens SK58.18+14.2312.40
17Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK59.09+15.1412.51
18Katrine BakkeFossum IF1.01.19+17.2413.19
19Wendy FjellstadÅs-UMB Orientering1.05.44+21.4914.17
20Astrid Kristin RuudNittedal OL1.08.53+24.5814.58
21Stine ArntzenSandefjord OK1.19.21+35.2617.15
22Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering1.19.59+36.0417.23
23Paula BerstadHeming Orientering1.20.26+36.3117.29
24Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.28.19+44.2419.11
Hanne KobernusLillomarka OLdiskvalifisert

D 45-

4 600 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alix Young VikNydalens SK45.589.59
2Anne Marit BordalRingsaker OK46.13+0.1510.02
3Kari MadslienNydalens SK46.54+0.5610.11
4Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK47.24+1.2610.18
5Beth NicolaysenKongsberg OL48.04+2.0610.26
6Marianne NjåsteinIL Tyrving48.08+2.1010.27
7Kjersti Holt HanssenMåren OK48.35+2.3710.33
8Torunn Drage RotiFossum IF49.27+3.2910.45
9Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK50.21+4.2310.56
10Signe Astrup ArnesenHeming Orientering50.46+4.4811.02
11Kirsti KringhaugRingerike OL51.33+5.3511.12
12Inger Tone NygårdEgersund OK52.49+6.5111.28
13Hilde VassendPorsgrunn OL54.24+8.2611.49
14Trine OlaussenFredrikstad SK56.11+10.1312.12
15Arnhild U. BråtenVegårshei IL56.15+10.1712.13
16Gry AhlsandNydalens SK56.43+10.4512.19
17Hege SolerødGjø-Vard OL57.08+11.1012.25
18Anita Sørensen DrageKongsberg OL57.39+11.4112.31
19Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn58.05+12.0712.37
20Tove HeimdalKonnerud IL59.16+13.1812.53
21Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL1.00.00+14.0213.02
22Anne MadslienNydalens SK1.01.27+15.2913.21
23Hege WangLillomarka OL1.03.04+17.0613.42
24Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.04.53+18.5514.06
25Anita StensethSynnfjell OK1.05.56+19.5814.20
26Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK1.06.28+20.3014.26
27Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering1.06.30+20.3214.27
28Maria TorgersenBækkelagets SK1.06.43+20.4514.30
29Doris LarssonLillomarka OL1.07.59+22.0114.46
30Line Telje HøydalNydalens SK1.10.52+24.5415.24
31Wenche LindløvSarpsborg OL1.12.19+26.2115.43
32Margunn Asheim BirkelandHalden SK1.19.33+33.3517.17
33Heidi Ravndal JohnsenArnadal IL1.23.13+37.1518.05
34Merete RuudLillomarka OL1.23.17+37.1918.06
35Kristine Hjellup HorneIL Tyrving1.23.39+37.4118.11
36Hege HeibergHadeland OL1.25.45+39.4718.38
37Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL1.27.59+42.0119.07
38Hilde Tvedt RyenHamar OK1.33.45+47.4720.22
39Jane RødderKongsberg OL1.44.24+58.2622.41
40Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.53.00+1.07.0224.33
Anne Kristine NorderudIL Tyrvingdiskvalifisert
Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ida SyversenRøyken OLdiskvalifisert

D 50-

3 900 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Line Nydal BergliaEiker OL38.309.52
2Mari HernandezOL Toten-Troll39.57+1.2710.14
3Kari ChristiansenSandefjord OK40.29+1.5910.22
4Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK41.01+2.3110.31
5Bente LandmarkFossum IF43.26+4.5611.08
6Kjersti HovFossum IF44.14+5.4411.20
7Heidi FalckIL Tyrving44.21+5.5111.22
8Dagrun MelkildHeming Orientering44.49+6.1911.29
9Sidsel NørstebøIL Tyrving45.06+6.3611.33
10Helle Egeberg VáriIF Sturla45.12+6.4211.35
11Anne C TurterNydalens SK45.44+7.1411.43
12Heidi SchatvetNotodden OL45.53+7.2311.45
13Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL46.25+7.5511.54
14Kjersti SkantzeIL Tyrving47.20+8.5012.08
15Anne LofthusLillehammer OK47.44+9.1412.14
16Anne Julsrud HaugenHalden SK48.26+9.5612.25
17Venche BjerkreimFossum IF48.34+10.0412.27
18Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL48.50+10.2012.31
19Berit DanielsenIL Tyrving49.14+10.4412.37
20May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering49.16+10.4612.37
21Anne Berit EidNydalens SK49.34+11.0412.42
22Liz CampbellWarrior OC49.48+11.1812.46
23Berit BergeIL Tyrving51.54+13.2413.18
24Marianne HjermstadFossum IF52.26+13.5613.26
25Frøy GrøndahlLillomarka OL53.12+14.4213.38
26Margrete EngzeliusAsker Skiklubb53.19+14.4913.40
27Anne-Guri JevneHamar OK54.22+15.5213.56
28Bente LineSkaukameratene OL55.10+16.4014.08
29Ingrid RavnanOL Toten-Troll56.55+18.2514.35
30Kjersti NarumOL Vallset/Stange57.17+18.4714.41
31Gro Hege LudvigsenMåren OK57.37+19.0714.46
32Ina LoennechenOppsal Orientering59.33+21.0315.16
33Marit Sophie BergerRaumar Orientering59.54+21.2415.21
34Elsie BrenneVarteig OL1.02.39+24.0916.03
35Ellen-Christine KorenÅs-UMB Orientering1.03.51+25.2116.22
36Magnhild T. MølnvikFossum IF1.05.30+27.0016.47
37Krisitin FleisjeNittedal OL1.10.41+32.1118.07
38Anna GöhlmanIL Tyrving1.13.54+35.2418.56
39Siw SolstadIL Tyrving1.14.49+36.1919.11
40Eva SyversenRøyken OL1.14.56+36.2619.12
41Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL1.30.27+51.5723.11
Karin EriksenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OLdiskvalifisert
Kjersti RønningHamar OKdiskvalifisert
Solveig SikkelandIL Tyrvingdiskvalifisert
Enikø BertalanAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 55-

3 600 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL36.5910.16
2Helga HaverstadLierbygda OL37.24+0.2510.23
3Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb37.58+0.5910.32
4Birgit KorvaldNydalens SK40.17+3.1811.11
5Liv Inger PrangerødTistedalen FL40.58+3.5911.22
6Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange41.19+4.2011.28
7Ellen Marie TurterNydalens SK41.43+4.4411.35
8Wenche BjørnstadRingsaker OK42.11+5.1211.43
9Grete HoviSkien OK42.33+5.3411.49
10Kari OsmoenOs IL42.51+5.5211.54
11Kari Weber ØverøyenIL Tyrving44.27+7.2812.20
12Wenche HultgreenIL Tyrving46.36+9.3712.56
13Lis DæhliLøten o-lag47.52+10.5313.17
14Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK47.53+10.5413.18
15Elle M. MelbyeHeming Orientering49.39+12.4013.47
16Cathrine NorvikRøyken OL53.33+16.3414.52
17Bente AckenhausenKonnerud IL55.13+18.1415.20
18Bjørg Ingunn FjogstadOppsal Orientering59.13+22.1416.26
19Kari UndrumElverum OK1.04.48+27.4918.00
20Rita BrokstadVaregg Fleridrett1.11.06+34.0719.45
21Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering1.13.32+36.3320.25
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OLdiskvalifisert

D 60-

2 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK27.509.56
2Gabriella AxelssonIdefjordens SK30.18+2.2810.49
3Linda VerdeIF Sturla33.19+5.2911.53
4Sylvia AndersenElverum OK37.24+9.3413.21
5May ChristoffersenAsker Skiklubb42.19+14.2915.06
6Ildiko HorvatiIL Tyrving47.36+19.4617.00
7Nina KolbergIL Tyrving48.51+21.0117.26
8Inger NergaardStokke IL49.03+21.1317.31
9Ingeborg BakkenMåren OK50.31+22.4118.02
10Aud KjemperudEiker OL52.14+24.2418.39
11Randi HansenArnadal IL53.12+25.2219.00
12Jessica KathleMåren OK57.27+29.3720.31
13Aud I SpjelkavikIL Tyrving58.16+30.2620.48
14Bodil BerbyTrøsken IL1.04.16+36.2622.57
15Vibeke WøienAsker Skiklubb1.04.41+36.5123.06

D 65-

2 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri HolmboeIL Tyrving35.0912.33
2Kjersti ThoStabæk IF38.25+3.1613.43
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL39.24+4.1514.04
4Liv FeiringHamar OK44.23+9.1415.51
5Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL46.03+10.5416.26
6Inger DøhlenRaumar Orientering49.21+14.1217.37
7Inger HalckMåren OK51.27+16.1818.22
8Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL51.30+16.2118.23
9Sidsel SandelienHeming Orientering53.29+18.2019.06
10Karin KittilsenStokke IL53.43+18.3419.11
11Eli KlovningPorsgrunn OL55.18+20.0919.45
12Gry Bruland VråleIF Sturla57.58+22.4920.42
13Marit SørensenSkaukameratene OL58.41+23.3220.57
14Astrid GjelstadSandefjord OK58.45+23.3620.58
15Randi StoksethFredrikstad SK59.14+24.0521.09
16Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.12.25+37.1625.51

D 70-

2 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF37.1515.31
2Ragnhild KrogvigKolbotn og Skimt OL38.35+1.2016.04
3Birgitte BekkelundRøyken OL39.33+2.1816.28
4Turid BratlandFossum IF43.28+6.1318.06
5Johanna YtterbølGimle IF46.12+8.5719.15
6Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb46.51+9.3619.31
7Onelma BlomhoffHeming Orientering48.53+11.3820.22
8Synnøve DalvaBø OL49.13+11.5820.30
9Inger Lise BjordalOppsal Orientering50.21+13.0620.58
10Åste EggenMåren OK59.52+22.3724.56
11Grete Brustad NilsenMarker OL1.04.18+27.0326.47
Margith ReppesgårdHedrum OLdiskvalifisert

D 75-

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudbjørg EideSarpsborg OL41.2317.14
2Unni BøhlerengenMåren OK41.32+0.0917.18
3Inger E. VamnesHamar OK54.14+12.5122.35
4Tirill Liby SeipOK Skeidi58.08+16.4524.13
5Gudveig JørundlandOK Sør1.02.53+21.3026.12
6Synøve AmundsenKolbotn og Skimt OL1.12.33+31.1030.13

H -10

1 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss14.197.57
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL16.02+1.438.54
3Vegard RanestadHamar OK16.24+2.059.06
4Jonas MyhrAsker Skiklubb16.38+2.199.14
5Mikkel BerglundRingerike OL17.01+2.429.27
6Gaute BerganNydalens SK17.03+2.449.28
7Johan EgerKongsberg OL18.33+4.1410.18
8Kristoffer HübschleIF Sturla18.48+4.2910.26
9Peder Aabogen HaugaardSkaukameratene OL19.08+4.4910.37
10Liam Viggo WingstedtHalden SK20.12+5.5311.13
11Marius Solås-JohansenOK Moss20.29+6.1011.22
12Mats LindaasElverum OK21.14+6.5511.47
13Sverre StrandLierbygda OL21.16+6.5711.48
14Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL23.34+9.1513.05
15Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL26.36+12.1714.46
16Elias StubberudNydalens SK27.06+12.4715.03
17Birk ThorstensenOppsal Orientering34.51+20.3219.21
18Niclas F. HoltHalden SK37.25+23.0620.47

H 11-12

2 300 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK17.017.23
2Andreas BergslandTrøsken IL17.06+0.057.26
3Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK19.09+2.088.19
4Simen Spets StorhovFreidig19.42+2.418.33
5Herman BrunborgNittedal OL20.09+3.088.45
6Even KarlsenLillehammer OK20.23+3.228.51
7Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett20.33+3.328.56
8Bendik EliassenFredrikstad SK21.32+4.319.21
9Runar Saur ModahlFredrikstad SK21.44+4.439.26
10Ethan TebbuttLEI22.09+5.089.37
11Jens Normann EidstenIF Sturla22.24+5.239.44
12Sondre AhlsenHalden SK22.36+5.359.49
13Truls Solås-JohansenOK Moss23.06+6.0510.02
14Jonatan AuneHalden SK24.35+7.3410.41
15Frikk DukefossLillehammer OK24.47+7.4610.46
16Eirik HeirNydalens SK25.01+8.0010.52
17Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL25.26+8.2511.03
18Egil FrydenlundIF Sturla26.00+8.5911.18
19Ådne SkjærsteinIL Tyrving26.03+9.0211.19
20Jostein KarlsenLillehammer OK26.45+9.4411.37
21Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering27.50+10.4912.06
22Sebastian HübschleIF Sturla28.02+11.0112.11
23William Saintenoy-JohansenHalden SK28.41+11.4012.28
24Even BordalRingsaker OK29.05+12.0412.38
25Lars Øderud VatneBækkelagets SK30.06+13.0513.05
26August Syrdal ØenHeming Orientering30.39+13.3813.19
27Ole Øivind NorstedHalden SK32.27+15.2614.06
28Marius BakkeFossum IF37.57+20.5616.30
29Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK38.14+21.1316.37
30Sondre Robøle LienHamar OK42.38+25.3718.32
31Adam KristiansenOK Moss43.57+26.5619.06

H 11-12N

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John OtterleiØstmarka OK14.248.28
2Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn14.40+0.168.37
3Mikal B EikMåren OK23.04+8.4013.34

H 13-16C

2 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian AndresenOK Moss17.247.33
2Even LIndstad BørresenHamar OK17.34+0.107.38
3Trygve LøvliHalden SK21.30+4.069.20
4Ole Martin EdstrømOppsal Orientering22.04+4.409.35
5Jacob Sand KruseKongsberg OL22.30+5.069.46
6Sindre BråtenVegårshei IL22.59+5.359.59
7Fredrik StudsrudHisøy OK23.18+5.5410.07
8Lukas Emil RogneOK Moss24.19+6.5510.34
9Henrik HaugKongsberg OL26.20+8.5611.26
10Didrik Lindløv SandFossum IF36.27+19.0315.50
11Simen FinstadOK Moss47.41+30.1720.43
12Lars Gåsvik NarvestadHalden SK1.00.14+42.5026.11

H 13-16N

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus Månum MoenMåren OK12.267.18
2Herman BergHalden SK12.57+0.317.37
3Lukas BjeldeMåren OK14.27+2.018.30

H 17-A kort

3 900 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor SaunesNydalens SK27.337.03
2Kristian KullerudKonnerud IL33.11+5.388.30
3Pål Christian IngierdBækkelagets SK36.48+9.159.26
4Ola Skage SanderRaumar Orientering37.33+10.009.37
5Øyvind LarsenIndre Østfold OK37.50+10.179.42
6Henrik BergmanKonnerud IL39.54+12.2110.13
7Geir O. RønningNydalens SK40.18+12.4510.20
8Fredrik LarsenIndre Østfold OK41.06+13.3310.32
8Olav HasaasFossum IF41.06+13.3310.32
10Per Olav AndersenHalden SK41.31+13.5810.38
11Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubb44.18+16.4511.21
12Viggo EriksenFossum IF45.14+17.4111.35
13Anders FlågenHeming Orientering45.31+17.5811.40
14Bjørn Kristian BørkeRaumar Orientering45.45+18.1211.43
15Elias Pellicer RuudLillomarka OL46.11+18.3811.50
16Per-Martin GrønliFlosta IL46.44+19.1111.58
17Arne KristensenStokke IL47.15+19.4212.06
18Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett47.23+19.5012.08
19Øystein RodemNydalens SK47.27+19.5412.10
20Stein MellaOppsal Orientering47.57+20.2412.17
21Ingar AasestadHedrum OL48.33+21.0012.26
22Arne Johannes LøkkenFlosta IL50.20+22.4712.54
23Vidar AndersenModum OL50.44+23.1113.00
24Vebjørn RøtvoldKongsberg OL50.51+23.1813.02
25Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL50.56+23.2313.03
26Morten BergmanIF Sturla51.35+24.0213.13
27Atle WølloKongsberg OL54.26+26.5313.57
28Andreas MarcussenAsker Skiklubb58.22+30.4914.57
29Jon Erik KvarmeRøyken OL58.44+31.1115.03
30Terje Ulla EikenKongsberg OL59.24+31.5115.13
31Iain TebbuttLEI1.01.00+33.2715.38
32Petter FureOppsal Orientering1.01.54+34.2115.52
33Andreas FløLillomarka OL1.09.08+41.3517.43
34Ole Petter RuudOK Horten1.19.18+51.4520.20
35Oskar KaaløySandefjord OK1.24.52+57.1921.45
36Runar MykletunHeming Orientering1.26.13+58.4022.06
Jostein MehammerPorsgrunn OLdiskvalifisert
Vincent EijsinkÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torkjel NesheimIL Tyrving26.439.12
2Jon StrømHauketo IF27.23+0.409.26
3Steinar MariussenElverum OK30.18+3.3510.26
4Anders EspenesVarteig OL31.30+4.4710.51
5Torbjørn BarikmoKongsberg OL36.10+9.2712.28
6Lars Henrik LundKongsberg OL36.53+10.1012.43
7Roy Roger EspenesVarteig OL38.54+12.1113.24
8Øystein KnoldSarpsborg OL39.51+13.0813.44
9Rune HoltHalden SK41.08+14.2514.11
10Alf BekhusFredrikstad SK45.25+18.4215.39

H 17-N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL19.398.32

H 21-A

6 300 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein SørensenNydalens SK40.456.28
2Marius BjuganHalden SK42.29+1.446.44
3Pål SkogedalAsker Skiklubb42.39+1.546.46
4Morten Taraldsten BrunesNydalens SK43.37+2.526.55
5Hans TrøanNydalens SK44.05+3.206.59
6Bjørn HaavengenKongsberg OL46.16+5.317.20
7Thor MellaØstmarka OK47.38+6.537.33
8Christian Faruga KarldénKvillebyns SK48.10+7.257.38
9Harald BakkeFossum IF48.44+7.597.44
10Mindaugas LukauskasFossum IF49.11+8.267.48
11Kjartan HaugerOppsal Orientering50.28+9.438.00
12Kristian LøvåsVaregg Fleridrett50.39+9.548.02
13Petter KaarbyNydalens SK51.28+10.438.10
14Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK54.10+13.258.35
15Sindre FjogstadOppsal Orientering55.10+14.258.45
16Anders SkjesetVang OL55.23+14.388.47
17Anders Beyer BrattliRingerike OL56.26+15.418.57
18Kenneth SandvoldEiker OL56.35+15.508.58
19Stein BlomsethLillomarka OL1.00.29+19.449.36
20Magnus NordbrødenHalden SK1.03.35+22.5010.05
21Tord Erik SkyrudFossum IF1.05.40+24.5510.25
22Arno GrønhovdModum OL1.06.27+25.4210.32
23Donatas KontautasOK Telsiai1.12.45+32.0011.32
Kristoffer JacobsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Leif StørmerFossum IFdiskvalifisert
Gudmund Toverud HøglundOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 35-

6 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn KravdalGjø-Vard OL57.019.03
2Steinar HoltHalden SK57.59+0.589.12
3Robert BanfiÅs-UMB Orientering1.07.09+10.0810.39

H 40-

5 600 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Esten KorenNydalens SK38.276.51
2Ulf BrennaBækkelagets SK40.10+1.437.10
3Jan Tore LudvigsenNydalens SK40.46+2.197.16
4Brynjar FredheimLillomarka OL41.58+3.317.29
5Tommy JauhojärviAsker Skiklubb43.58+5.317.51
6Kjetil SteenFossum IF44.41+6.147.58
7Boye Dirro BøhlerengenØstmarka OK45.04+6.378.02
8Bjørn MartiniAsker Skiklubb46.40+8.138.20
9Bjørn HaugeFet OL46.48+8.218.21
10Per Øivind EgerKongsberg OL46.53+8.268.22
11Jon-Anders BordalRingsaker OK47.20+8.538.27
12Audun BjerknesMåren OK47.43+9.168.31
13Håkon WoldIF Sturla47.49+9.228.32
14Pål BackstrømHalden SK47.57+9.308.33
15Gunnar Engen VikNydalens SK50.57+12.309.05
16Tor RingstadHedrum OL51.16+12.499.09
17Lars BerglundRingerike OL51.26+12.599.11
18Einar ModahlFredrikstad SK51.55+13.289.16
19Ingar Tollum AndersenKongsberg OL52.20+13.539.20
20Thomas LieFredrikstad SK53.06+14.399.28
21Espen BekhusFredrikstad SK53.24+14.579.32
22Torstein HoleNydalens SK53.31+15.049.33
23Henning MartinsenFredrikstad SK54.39+16.129.45
24Gard AntonsenFredrikstad SK54.55+16.289.48
25Per Erik OpsethRingerike OL55.54+17.279.58
26Arnfinn MoeFredrikstad SK57.12+18.4510.12
27Øyvind ThømtIndre Østfold OK58.06+19.3910.22
28Fredrik TorjusenFredrikstad SK59.27+21.0010.36
29Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK1.00.00+21.3310.42
30Per Kristian RamstadFet OL1.02.38+24.1111.11
31Øyvind StørenBø OL1.03.21+24.5411.18
32Harald EikKristiansand OK1.03.25+24.5811.19
33Ian RingheimOK Horten1.03.51+25.2411.24
34Lars HübschleIF Sturla1.11.26+32.5912.45
35Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK1.17.58+39.3113.55
Tor BrennaNittedal OLdiskvalifisert
Pål AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert

H 45-

5 200 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per OlaussenFredrikstad SK37.017.07
2Kjetil BjørloHalden SK37.59+0.587.18
3Jan Richard EriksenAsker Skiklubb39.14+2.137.32
4Tore BredalenNittedal OL40.00+2.597.41
5Arne BujordetKristiansand OK40.01+3.007.41
6Atle DengerudSteinkjer OK40.17+3.167.44
7Jens Even StorhovFreidig40.22+3.217.45
8Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb40.29+3.287.47
9Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK41.10+4.097.55
10Ronny RykkjeFana IL41.37+4.368.00
11Einar GisholtFossum IF41.39+4.388.00
12Jan Tore HenriksenNydalens SK41.44+4.438.01
13Svein GranerudAsker Skiklubb42.26+5.258.09
14Knut Erling ØenHeming Orientering42.27+5.268.09
15Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering42.47+5.468.13
16Jon Iver BakkenNydalens SK43.11+6.108.18
17Håkon DanevadÅs-UMB Orientering43.22+6.218.20
18Jo WiklundNydalens SK44.15+7.148.30
19Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn44.34+7.338.34
20Frank LøwengreenSarpsborg OL45.14+8.138.41
21Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering45.27+8.268.44
22Are StrandlieGjø-Vard OL45.28+8.278.44
23Bjørnar OlsrødStokke IL45.36+8.358.46
24Erik SaugerudKonnerud IL45.53+8.528.49
25Ivar MølnvikFossum IF48.18+11.179.17
26Dag BrenåsVarteig OL48.28+11.279.19
27Bjørn Axel GranHalden SK49.02+12.019.25
28Guttorm L EggeOslostudentenes IK49.33+12.329.31
29Nils Inge BrurbergIF Sturla49.37+12.369.32
30Arne Håkon JørgensenSandefjord OK50.15+13.149.39
31Arild AndresenFossum IF50.16+13.159.40
32Trond BrevikFossum IF50.26+13.259.41
33Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett50.31+13.309.42
34Geir BråtenVegårshei IL50.43+13.429.45
35Lars KrügerNydalens SK51.11+14.109.50
36Knut HagenByåsen IL51.19+14.189.52
37Jim OlaussenHalden SK52.05+15.0410.00
38Ole Petter HaugenNydalens SK52.15+15.1410.02
39Vegard HaldenNydalens SK52.53+15.5210.10
40Arne TorgersenBækkelagets SK53.07+16.0610.12
41Vidar StrandLierbygda OL53.45+16.4410.20
42Torgeir E. AndersenEiker OL54.38+17.3710.30
43Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL56.37+19.3610.53
44Einar TesloHadeland OL57.26+20.2511.02
45Jørn MoeFet OL57.41+20.4011.05
46Lasse ArnesenHeming Orientering58.00+20.5911.09
47Terje MelsomFossum IF59.01+22.0011.20
48Michael SætvedtGjø-Vard OL1.01.30+24.2911.49
49Nils BerganNydalens SK1.02.24+25.2312.00
50Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.03.07+26.0612.08
51Svein Helge HøydalNydalens SK1.04.58+27.5712.29
52Olav Kristian BirkelandHalden SK1.05.15+28.1412.32
53Bjørn Erik ReinsethNydalens SK1.15.00+37.5914.25
Gudbrand LienHamar OKdiskvalifisert
Thor MoenFredrikstad SKdiskvalifisert
Knut Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Svein MelbySarpsborg OLdiskvalifisert

H 50-

5 000 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif ErikssonModum OL38.067.37
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL38.27+0.217.41
3Lars FremstadLarvik OK40.15+2.098.03
4Kristian KihleRingerike OL40.18+2.128.03
5Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)40.31+2.258.06
6Gløer WinsvoldSentrum OK40.33+2.278.06
7Jon BjørgumKristiansand OK40.45+2.398.09
8Audun StrandlieGjø-Vard OL41.30+3.248.18
8Øyvind DrageKongsberg OL41.30+3.248.18
10Knut Edvard HellandRingerike OL42.09+4.038.25
11Onno VerberneOL Toten-Troll43.07+5.018.37
12Sverre OttesenVaregg Fleridrett43.15+5.098.39
13Roar GrandeKongsberg OL43.30+5.248.42
14Terje DengerudNydalens SK43.58+5.528.47
15Bjørn Henning GrandalIL Tyrving44.29+6.238.53
16Gaute LangaasNydalens SK44.41+6.358.56
17Ole Johnny PetersenEiker OL44.52+6.468.58
18Øystein KildahlØstmarka OK45.16+7.109.03
19Ivar MaalenÅs-UMB Orientering45.20+7.149.04
20Egil EideIL Tyrving45.35+7.299.07
21Tormod JensenSarpsborg OL45.39+7.339.07
22Harald KvisliNotodden OL45.42+7.369.08
23Øyvind Roger HansenRøyken OL46.11+8.059.14
24Tibor VáriIF Sturla46.32+8.269.18
25Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK46.44+8.389.20
26Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL47.25+9.199.29
27Helge StubberudNydalens SK47.33+9.279.30
28Rune TeiglandØstmarka OK47.42+9.369.32
29Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn48.33+10.279.42
30Njål SvingheimKonnerud IL48.39+10.339.43
31Magne MaursetÅs-UMB Orientering48.55+10.499.47
32Andreas HuberHamar OK49.20+11.149.52
33Martin GranlyLillomarka OL49.25+11.199.53
34Morten JohnsenArnadal IL49.28+11.229.53
35Morten KarlsenMåren OK49.42+11.369.56
36Anders FossøyNotodden OL50.09+12.0310.01
37Bjørn Are CarlssonFossum IF51.32+13.2610.18
38Axel BromanderFredrikstad SK51.48+13.4210.21
39Bjørn Victor LarsenKongsberg OL51.50+13.4410.22
40Kristian KalagerAsker Skiklubb52.09+14.0310.25
41Roar PedersenOppsal Orientering52.23+14.1710.28
42Frank SvarødIdd Sportsklubb52.25+14.1910.29
43Per Arne KarlsenØstmarka OK53.04+14.5810.36
44Terje HenriksenAsker Skiklubb53.20+15.1410.40
45Roar NilsenSandefjord OK53.43+15.3710.44
46Kjell Einar AndersenVarteig OL53.55+15.4910.47
47Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn54.13+16.0710.50
48Halvor JutulstadBækkelagets SK54.15+16.0910.51
49Andreas ErichsenNydalens SK54.52+16.4610.58
50Øystein MelbyHamar OK55.17+17.1111.03
51Eirik TandrevoldFossum IF55.19+17.1311.03
52Thor Inge TollehaugEiker OL55.23+17.1711.04
53Peer StiansenNydalens SK55.55+17.4911.11
54Snorre FrydenlundIF Sturla56.41+18.3511.20
55Stein Arne NegårdVang OL57.01+18.5511.24
56Per SandbergNydalens SK57.02+18.5611.24
57Mads LillevoldÅs-UMB Orientering57.16+19.1011.27
58Klaus HorneIL Tyrving57.20+19.1411.28
59Harald BergeLøten o-lag1.02.56+24.5012.35
60Bjørn BakkevigHeming Orientering1.03.52+25.4612.46
61Are NjåsteinIL Tyrving1.04.50+26.4412.58
62Tore LindaasElverum OK1.05.11+27.0513.02
63Sven SimonsenFredrikstad SK1.07.21+29.1513.28
64Truls AngellLillomarka OL1.08.28+30.2213.41
65Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett1.37.10+59.0419.26
Erlend SlokvikNydalens SKdiskvalifisert
Trond Ivar TømmervoldHamar OKdiskvalifisert
Bjørn GodagerGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 55-

4 600 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF37.078.04
2Arild KirkerødSarpsborg OL37.12+0.058.05
3Ove MartinsenHauketo IF39.05+1.588.29
4Eirik Næss-UlsethNydalens SK39.07+2.008.30
5Per Kristian EkebergIL Tyrving39.08+2.018.30
6Øystein RuudFredrikstad SK39.51+2.448.39
7Trond HegnaAsker Skiklubb40.25+3.188.47
8Jack BjørnsenKristiansand OK40.44+3.378.51
9Harald ThonIF Sturla41.09+4.028.56
10Kjell MarksetIL Koll41.29+4.229.01
11Torgeir StrandhagenRøyken OL41.31+4.249.01
12Einar JensenNydalens SK41.47+4.409.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Lars HjermstadFossum IF42.23+5.169.12
14Per Gunnar DahlRingerike OL43.18+6.119.24
15Harald HoviSkien OK43.22+6.159.25
16Geir Holm GundersenIF Sturla43.38+6.319.29
17Øyvind SørlieHadeland OL43.52+6.459.32
18Gunnar VeastadLillehammer OK44.01+6.549.34
19Tormod ØvergaardVestre Akers SK44.26+7.199.39
20Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL44.49+7.429.44
21Lars-Erik FiskumIL Tyrving46.22+9.1510.04
22Leif BergersenAsker Skiklubb46.29+9.2210.06
23Jørn NordbrødenHalden SK46.46+9.3910.10
24Tor Ragnar AndersenHalden SK46.49+9.4210.10
25Morten DueMåren OK48.17+11.1010.29
26Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering48.36+11.2910.33
27Bjørn WilladssenHeming Orientering49.45+12.3810.48
28Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL50.57+13.5011.04
29Sigbjørn ModalsliFossum IF51.07+14.0011.06
30Richard Zeiner-GundersenFossum IF52.29+15.2211.24
31Knut SaueIL Tyrving52.30+15.2311.24
32Anton PlaianAsker Skiklubb53.20+16.1311.35
33Ketil ÅstebølOppsal Orientering55.12+18.0512.00
34Tron Erik HovindRaumar Orientering55.13+18.0612.00
35Øyvind GylverAsker Skiklubb57.33+20.2612.30
36Pål Woldstad HanssenEiker OL58.28+21.2112.42
37Erlend AamodtNydalens SK59.57+22.5013.01
38Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL1.02.29+25.2213.35
39Donald SkantzeIL Tyrving1.02.52+25.4513.40
40John HofossHadeland OL1.05.50+28.4314.18
41Rolf Gunnar BredesenFossum IF1.07.20+30.1314.38
42Roger MostueOppsal Orientering1.09.30+32.2315.06
43Trygve TveteråsFredrikstad SK1.21.14+44.0717.39
44Åge AashamarFlosta IL1.23.26+46.1918.08
45Torolf MuriSarpsborg OL1.24.14+47.0718.18
46Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.27.19+50.1218.58
Per SchancheAsker Skiklubbdiskvalifisert
Malcolm CampbellWarrior OCdiskvalifisert
Bjørn ÅstorpSarpsborg OLdiskvalifisert

H 60-

4 000 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK33.268.21
2Svein S JacobsenIL Tyrving35.49+2.238.57
3Hans O AugedalAsker Skiklubb37.04+3.389.16
4Per Chr. HagenBø OL40.30+7.0410.07
5Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering40.50+7.2410.12
6Are EriksenOslostudentenes IK42.28+9.0210.37
7Svein AckenhausenKonnerud IL43.45+10.1910.56
8Ola BroxOL Toten-Troll44.05+10.3911.01
9Frode SandersenNittedal OL44.25+10.5911.06
10Hugo ChristiansenNotodden OL44.37+11.1111.09
11Rolf LundeEiker OL44.57+11.3111.14
12Arne TiltnesIL Tyrving45.03+11.3711.15
13Anders FjogstadOppsal Orientering45.24+11.5811.21
14Einar LundHamar OK46.30+13.0411.37
15Hans HusebySarpsborg OL46.35+13.0911.38
16Erling SkjelbekOppsal Orientering46.52+13.2611.43
17Petter NæssOppsal Orientering47.25+13.5911.51
18Bent GalborgenSkaukameratene OL47.28+14.0211.52
19Harald AasheimOppsal Orientering47.38+14.1211.54
20Atle RemmePorsgrunn OL48.00+14.3412.00
21Tor Arne StoksethFredrikstad SK48.21+14.5512.05
22Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb49.02+15.3612.15
23Morten JohannessenRøyken OL49.17+15.5112.19
24Øivind BergetSarpsborg OL53.25+19.5913.21
25Sjur GjestvangOL Toten-Troll54.46+21.2013.41
26Ragnar Niemi BergStokke IL55.25+21.5913.51
27Stein TurtumøygardMåren OK55.36+22.1013.54
28Rune HalkeVestre Akers SK56.24+22.5814.06
29Paul SkjakerHadeland OL58.37+25.1114.39
30Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.00.20+26.5415.05
Per StensethFredrikstad SKdiskvalifisert

H 65-

3 600 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldar BørsumBækkelagets SK35.129.46
2Jørgen HolmboeIL Tyrving36.59+1.4710.16
3Leif BokerødIdd Sportsklubb37.47+2.3510.29
4Per FosserIndre Østfold OK37.59+2.4710.33
5Tore AabergIndre Østfold OK39.47+4.3511.03
6Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering41.07+5.5511.25
7Dag KaasHeming Orientering41.43+6.3111.35
8Kjell RøkkeIL Tyrving42.20+7.0811.45
9Rolf GjølbergLarvik OK43.14+8.0212.00
10Runar KittilsenStokke IL43.20+8.0812.02
11Hasse BergstrømIL Tyrving43.43+8.3112.08
12Trond FeiringHamar OK43.53+8.4112.11
13Thor PalmgrenHalden SK46.44+11.3212.58
14Anders Johan KrosbyFredrikstad SK47.46+12.3413.16
15Bjørn SandelienHeming Orientering48.04+12.5213.21
16Lars Martin GjeinStokke IL48.43+13.3113.31
17Roar BjordalOppsal Orientering50.29+15.1714.01
18Trond WettergreenDriv IL50.43+15.3114.05
19Thorolf TrolsrudBotne SK50.57+15.4514.09
20Arne LandeBø OL53.14+18.0214.47
21Geir ArnesenBærums Skiklub53.30+18.1814.51
22Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn55.40+20.2815.27
23Knut Vidar JohansenMåren OK56.00+20.4815.33
24Georg KapperudOppsal Orientering1.01.16+26.0417.01
25Per Ove LindemarkTrøsken IL1.01.56+26.4417.12
26György HorvatiIL Tyrving1.03.00+27.4817.30
27Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.03.02+27.5017.30
28Frode StensrudOL Trollelg1.09.28+34.1619.17
29Per AagaardHeming Orientering1.15.34+40.2220.59
Jimmy NordliTrøsken ILdiskvalifisert

H 70-

2 800 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingar HåkonsenKongsberg OL30.2710.52
2Einar HemLillomarka OL30.50+0.2311.00
3Bjørn W. LudvigsenIF Sturla32.18+1.5111.32
4Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK35.00+4.3312.30
5Lars Magne KlovningPorsgrunn OL37.22+6.5513.20
6Bjørn GunnerødAsker Skiklubb38.19+7.5213.41
7Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK39.26+8.5914.05
8Ivar Louis BergIF Sturla39.29+9.0214.06
9Trygve FosseGimle IF39.32+9.0514.07
10Steinar RuudKonnerud IL39.45+9.1814.11
11Lasse VråleIF Sturla40.10+9.4314.20
12Åge ThorjussenOK Skeidi40.58+10.3114.37
13Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb42.07+11.4015.02
14Thor EdvardsenLarvik OK42.44+12.1715.15
15Harry BergseterRomsås IL42.58+12.3115.20
16Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL44.31+14.0415.53
17Magnar ØvreåsBotne SK45.23+14.5616.12
18Erling TidemannLommedalens IL46.28+16.0116.35
19Ronald BjervaDrangedal OL47.01+16.3416.47
20Jon Vegard LundeLillehammer OK49.44+19.1717.45
21Roger TorperSkaukameratene OL52.03+21.3618.35
22Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange54.05+23.3819.18
23Knut JacobsenSandefjord TIF1.03.11+32.4422.33
24Nils UttersrudEidsvoll OL1.03.51+33.2422.48
Arne ØfsthusAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 75-

2 800 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odd KletteliBækkelagets SK32.4111.40
2Svein SolerødOL Toten-Troll37.04+4.2313.14
3Oddvar GjelstadSandefjord OK39.00+6.1913.55
4Bjørn EgnerHeming Orientering39.38+6.5714.09
5Ronald InglingstadOppsal Orientering43.29+10.4815.31
6Egil RyghOL Tønsberg og omegn43.53+11.1215.40
7Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn44.10+11.2915.46
8Magnar ReppesgårdHedrum OL44.30+11.4915.53
9Arne LieStokke IL45.07+12.2616.06
10Einar JørundlandOK Sør46.06+13.2516.27
11Arne Chr. ScheieØstmarka OK50.38+17.5718.05
12Ingvald SevaldsonIL GeoForm50.53+18.1218.10
13Tor DrageHaugerud IF53.34+20.5319.07
14Iver RognstadHadeland OL53.57+21.1619.16
15Arne StrandlieGjø-Vard OL57.27+24.4620.31
16Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL57.59+25.1820.42
17per MeilandLommedalens IL1.02.16+29.3522.14
18Jappe BlomhoffHeming Orientering1.09.43+37.0224.53
19Odd GunbjørnsenKonnerud IL1.13.33+40.5226.16
20Gunnar HaugGjø-Vard OL1.14.48+42.0726.42
21Ole Einar DalenRingerike OL1.15.28+42.4726.57
Carl-Fred. KolderupStabæk IFdiskvalifisert
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 80-

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK37.4915.45
2Kjell H. EriksenFossum IF40.44+2.5516.58
3Aage MellaØstmarka OK44.25+6.3618.30
4Birger GarbergRingerike OL50.05+12.1620.52
5Helge KvaaseBækkelagets SK50.34+12.4521.04
6Ørnulf FremmingHaugerud IF55.12+17.2323.00
7Tor E. HenriksenLillomarka OL1.00.49+23.0025.20
8Thor EggenMåren OK1.03.53+26.0426.37
Ole SannesLillomarka OLdiskvalifisert

H 85-

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjarne SmaadahlKolbotn og Skimt OL1.43.0842.58

Direkte N

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Berit ArenthIF Sturla11.257.36
2Torbjørn BogenIF Sturla12.17+0.528.11
3Daniel BedasFossum IF21.22+9.5714.14
4Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL39.05+27.4026.03

Direkte C

2 900 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svend Kristian EidstenIF Sturla22.107.38
2Vegard Falch HillestadHalden SK22.20+0.107.42
3Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering24.44+2.348.31
4Per Olaf KlemsdalVarteig OL27.18+5.089.24
5Fredrik GudmestadFredrikstad SK27.30+5.209.28
6Sjur GrindstuenPanserbataljonen28.22+6.129.46
7Berit FallerOK Øst28.46+6.369.55
8Johan BrunborgBækkelagets SK28.57+6.479.58
9Kari LundNittedal OL28.59+6.499.59
10Anne NilsenÅs-UMB Orientering29.05+6.5510.01
11Kristin HjortlandLarvik OK29.47+7.3710.16
12Erik HasliSynnfjell OK30.52+8.4210.38
13Arild BergslandTrøsken IL30.58+8.4810.40
14Lill-Kristin EngerModum OL31.08+8.5810.44
15Jens Kjær JørgensenMåren OK31.13+9.0310.45
15Nils TveiteÅs-UMB Orientering31.13+9.0310.45
17Solveig SælFossum IF31.14+9.0410.46
18Tove I. LundeFredrikstad SK31.52+9.4210.59
19Kirsti NorstedHalden SK32.52+10.4211.20
20Toril EineFossum IF33.27+11.1711.32
21Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering34.01+11.5111.43
22Monica NordbrødenHalden SK35.07+12.5712.06
23Carlos Hernandez VråleKonnerud IL35.46+13.3612.20
24Thor NorderudIL Tyrving36.00+13.5012.24
25Anne FløLillomarka OL39.00+16.5013.26
26Guro NerengFredrikstad SK40.32+18.2213.58
27Liv-Hege Roberg GhabeliOL Trollo42.11+20.0114.32
28Siri SpjelkavikIL Tyrving43.32+21.2215.00
29Ola KihleRingerike OL44.09+21.5915.13
30Judit BanfiÅs-UMB Orientering45.50+23.4015.48
31Jan Erik PockrandtFredrikstad SK47.18+25.0816.18
32Arnfinn SjønnesenNittedal OL48.04+25.5416.34
33Marit BromanderFredrikstad SK51.20+29.1017.42
34Jorunn Kirsti KrosbyFredrikstad SK52.37+30.2718.08
35Ellen BjervaDrangedal OL55.49+33.3919.14
36Kristin SletnerRøyken OL55.52+33.4219.15
37Tor KaurinMåren OK1.02.41+40.3121.36
38Ragnhild NerstenFossum IF1.10.12+48.0224.12
39Ellen Sofie RuudEiker OL1.10.55+48.4524.27
40Astrid BakkenBækkelagets SK1.15.28+53.1826.01
Hege Næss BjørgulHalden SKdiskvalifisert
Gøril Lucasen-PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert
Ole MarskarOK Mossdiskvalifisert
Lillis RabbingNydalens SKdiskvalifisert
Svein-Tore NarvestadHalden SKdiskvalifisert
Kjersti FrøislandVang OLdiskvalifisert

Direkte A

5 000 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen DanevadFredrikstad SK35.367.07
2Lars AurebekkFredrikstad SK39.14+3.387.50
3Rune RystadNydalens SK40.25+4.498.05
4Lars-Inge ArnevikRingerike OL41.40+6.048.20
5Stian OverskeidIndre Østfold OK44.07+8.318.49
6Vidar BenjaminsenLillomarka OL46.51+11.159.22
7Erlend RåheimOK Øst49.35+13.599.55
8Jens Olav KløvrudLillomarka OL49.48+14.129.57
9Kristian RudBækkelagets SK49.49+14.139.57
10Espen SvaeSarpsborg OL50.25+14.4910.05
11Tove StrandMåren OK50.42+15.0610.08
12Kamilla OlaussenFredrikstad SK51.01+15.2510.12
13Dag StrislandKolbotn og Skimt OL51.59+16.2310.23
14Geir NilsenViul OK52.32+16.5610.30
15Henriette StoraasNOTEAM53.43+18.0710.44
16Iliana ShandurkovaHalden SK56.08+20.3211.13
17Arne ArnesenHamar OK59.09+23.3311.49
18Christine Turter SandvoldNydalens SK59.35+23.5911.55
19Dag WangLillomarka OL1.00.40+25.0412.08
20Arnstein DaleOL Vallset/Stange1.01.36+26.0012.19
21Kristian BjørgulHalden SK1.04.39+29.0312.55
22Kristin GrindstadSarpsborg OL1.04.59+29.2312.59
23Øyvind RanestadHamar OK1.05.19+29.4313.03
24Jan SølvbergFossum IF1.07.18+31.4213.27
25Bent HaflanOL Tønsberg og omegn1.08.00+32.2413.36
26Roar TønnessenKongsberg OL1.08.08+32.3213.37
27Marianne MyklebustHamar OK1.12.31+36.5514.30
28Luchsinger PirjoKongsberg OL1.16.55+41.1915.23
29Tom WahlgrenSarpsborg OL1.21.49+46.1316.21
30Pål HoffFossum IF1.22.23+46.4716.28
31Bjørn Olav AaslundFet OL1.26.59+51.2317.23
32Inger Johanne EikelandNydalens SK1.28.15+52.3917.39
33Pål HellerudHalden SK1.46.45+1.11.0921.21
34Tove S. WahlgrenSarpsborg OL2.06.10+1.30.3425.14
35Andrea Myre JohaugOs IL2.22.27+1.46.5128.29
Kjell BlomsethÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor