Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Finansmesterskap Sprint (Arendal)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Finansmesterskap Sprint (Arendal)
Arrangørorganisasjon: Årstad IL
Dato: søndag 15 september 2019

Klasser: Visa alla | D 17- | D 17-C | D 17-N | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 17- | H 17-C | H 17-N | H 40- | H 50- | H 60- | H 70-

D 17-C

1 740 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Susanne Valberg GranheimSpareBank1 Østlandet19.3811.17
2Anne MalminSparebank 1 SR-Bank20.21+0.4311.41
3Åse KristensenSandnes Sparebank21.43+2.0512.28
4Irene ØienSpareBank1 Østlandet22.24+2.4612.52
5Lilly Charlotte BergSandnes Sparebank23.59+4.2113.47
6Jorunn Andrea RoSbanken24.05+4.2713.50
7Wenche Lunde EriksenSkagerrak Sparebank26.40+7.0215.19
8Brit SkjelbredSandnes Sparebank27.56+8.1816.03
9Gørild EspedalSparebank 1 SR-Bank31.06+11.2817.52

D 40-

2 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rita H. allocatedSpareBank1 Østlandet23.599.22

D 50-

2 560 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vigdis HoumbSparebanken Vest23.389.13
2Grete StorsveenSpareBank1 Østlandet25.17+1.399.52
3Vibeke MjaatvedtDnB Bergen27.26+3.4810.42
4Eli Tjåland StokkaSandnes Sparebank27.44+4.0610.50
5Mette Alvstad WernbergSpareBank1 Østlandet29.59+6.2111.42
6Oddveig Anne SagbakkenSpareBank1 Østlandet36.04+12.2614.05
7Inger Lise AngelskårTryg Forsikring38.43+15.0515.07

D 60-

1 930 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Clementsen KayserSbanken19.3810.10
2Eli FrafjordSandnes Sparebank20.34+0.5610.39
3Berit GramstadSparebank 1 SR-Bank23.42+4.0412.16
4Bodil KlakeggNorges Bank24.10+4.3212.31
5Rønnaug SagbakkenSpareBank1 Østlandet26.13+6.3513.35
6Inger Margrethe BakkenIf32.44+13.0616.57
Helene VacarisasSbankenikke startet

D 70-

1 930 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vera T. SjølieNorges Bank25.1213.03
2Anitha OlsenNorges Bank31.00+5.4816.03
3Aslaug LuraSandnes Sparebank31.05+5.5316.06
Unni SandbekkNordeadiskvalifisert

H 17-

2 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Test løype  -NOTEAM20.117.53

H 17-C

1 740 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik SkåråsSpareBank1 Østlandet22.0812.43
2Widar EvensenSpareBank1 Østlandet22.15+0.0712.47
3Erik MeidellDnB Bergen26.01+3.5314.57
4Knut MartinsenSpareBank1 Østlandet26.28+4.2015.12
5Asbjørn GrønbakkenSpareBank1 Østlandet28.08+6.0016.10
6Erik NilsenSkagerrak Sparebank31.08+9.0017.53
Jon Ola HoveSparebank 1 Utviklingdiskvalifisert

H 40-

2 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders SagevikDnB Bergen20.117.53
2Roar SaxhaugSparebank 1 Utvikling20.27+0.167.59

H 50-

2 560 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NygårdNorges Bank17.076.41
2Vidar NomerstadSpareBank1 Østlandet18.26+1.197.12
3Jan HauglandTryg Forsikring19.47+2.407.43
4Jon BjørnstadSpareBank1 Østlandet22.52+5.458.55
5Asbjørn BrådlandSparebanken Sør23.25+6.189.08
6Bjarne HarkinnIf23.36+6.299.13
7Trond ØieSpareBank1 Østlandet24.35+7.289.36
8Arne Dag MykingDnB Bergen25.28+8.219.56

H 60-

1 930 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune TonaasTryg Forsikring15.197.56
2Inge SkjæveslandIf16.27+1.088.31
3Reidar SæstadDnB Kristiansand17.00+1.418.48
4Asmund PedersenSpareBank1 Østlandet17.41+2.229.09
5Bjørn SandvikDnB Bergen17.53+2.349.15
6Arild RørholtSkagerrak Sparebank20.27+5.0810.35
7Ragnar KayserTryg Forsikring23.32+8.1312.11

H 70-

1 930 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Thomas PetersenNordea15.107.51
2Audun KjøstvedtLillesand Sparebank25.03+9.5312.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor