Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 29 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Skygge N-klasser

N-åpen

1 810 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Herman Sødal BergerNydalens SKfullført
Julie Amlie BrennaHeming Orienteringfullført
Bjørn Ingemar GreenHeming Orienteringfullført
Karin Annika GreenHeming Orienteringfullført
Otto Rygh HoltenNydalens SKfullført
Sebastian HopsnesFossum IFfullført
Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Erle Lian BjørnåNydalens SKfullført
Elias MolundTyrving ILfullført
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringfullført
Nils NikolaisenOppsal Orienteringfullført
Sigrid Hausken NordbergNydalens SKfullført
Astrid NäsholmIL Kollfullført
Atle NäsholmIL Kollfullført
Johanne Ragvin RystadNydalens SKfullført
Henny Holtan SanderudLillomarka OLfullført
Ella Maria Hausken SjöqvistIL Kollfullført
Alma Anjadatter ValstadIL Kollfullført
Iben A ValstadIL Kollfullført
Frøya Weum ThorsrudNydalens SKfullført
Elias WiréhnAsker Skiklubbfullført
Amalie BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbikke startet
Leon SennTyrving ILikke startet

N2-åpen 10-16

1 890 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Liv Boldingh DebernardNydalens SK35.4818.56
David SnepergerIL Koll33.4017.48
Viktor SnepergerIL Koll33.4217.49
Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orientering35.0418.33
Morten ThomassenNydalens SK33.4217.49
Herman VeslumOppsal Orientering36.3719.22

N2-åpen 17-

1 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Stian LillegårdLillomarka OL19.2710.17

C-åpen 10-16

2 340 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Bastian Hagen-BoldinghIL Koll52.1922.21
Lea Marie Hagen-BoldinghIL Koll52.1922.21
Silas Mestad HansenLillomarka OL1.31.3439.07
Jonas HirschBækkelagets SK1.13.5431.34
Ingrid KjerkreitHeming Orienteringdiskvalifisert

C-åpen 17-

2 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell Tore TaraldlienFet OL1.08.4229.21

B-åpen 10-16

3 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Live ArntzenRaumar Orientering53.3115.04
Brage Wergeland BiemLillomarka OL2.01.0134.05
Ragnhild F. NæssRaumar Orienteringdiskvalifisert

B-åpen 17-

3 550 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli AspelundNydalens SK54.2715.20
2Hanne MongNydalens SK57.21+2.5416.09
3Bente Kristin HopsnesFossum IF57.38+3.1116.14
4Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.01.22+6.5517.17
5Trond K NylandNydalens SK1.02.04+7.3717.29
6Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK1.05.41+11.1418.30
7Randi BudahlFet OL1.08.00+13.3319.09
8Aase MestadLillomarka OL1.10.43+16.1619.55
9Harald AulieIL Koll1.13.04+18.3720.34
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orienteringdiskvalifisert
Lotta MyhreIL Kolldiskvalifisert
Nina WoldeneFossum IFikke startet

AK-åpen

4 470 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunvor Hov HøydalFossum IF47.4310.40
2Markus Knapp KongsbergTyrving IL49.20+1.3711.02
3Arne FossheimAsker Skiklubb55.38+7.5512.26
4Tor LahlumNordre Follo Orientering1.05.25+17.4214.38
5Marit IsachsenAsker Skiklubb1.05.27+17.4414.38
6Lars BenestadIK Grane Arendal Orientering1.06.19+18.3614.50
7Silje SyversenOppsal Orientering1.10.59+23.1615.52
8Arild NyhaugAsker Skiklubb1.16.57+29.1417.12
9Haakon DolvenAsker Skiklubb1.20.07+32.2417.55
10Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.24.48+37.0518.58
11Celine YtternesNordre Follo Orientering1.26.40+38.5719.23
12Anne Berit RørlienFossum IF1.27.19+39.3619.32
13Roger ØstvoldHeming Orientering1.30.25+42.4220.13
14Øystein FlemmingÅrvoll IL1.36.53+49.1021.40
15Ingar WollØstmarka OK1.59.37+1.11.5426.45
Line Bar-NathanLillomarka OLdiskvalifisert
Pål MyklebustIL Kolldiskvalifisert
Martin ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jens Christian HolstTyrving ILdiskvalifisert
Mats Olav BergLillomarka OLikke startet

AL-åpen

6 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar KollerudLillomarka OL55.299.05
2Betty Ann BjerkreimTyrving IL1.17.47+22.1812.45
3Andreas BarstadÅrvoll IL1.42.22+46.5316.46
Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Audun Bjerkreim NilsenIL Kolldiskvalifisert

D 9-10

1 890 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid BakkehøiNydalens SK33.3817.47
Tina BakkehøiNydalens SK52.1927.40
Johanne Løken BraatenNydalens SK36.0719.06
Celine Amlie BrennaHeming Orientering42.4922.39
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK35.3118.47
Ida Berge GjellestadNydalens SK23.4812.35
Isabelle HopsnesFossum IF39.4020.59
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK36.0819.07
Liv Bryhni OpsethIL Koll47.5425.20
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering26.3414.03
Mari Oraug RyghIL Koll18.499.57
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering24.5313.09
Silje Nilsen BergFossum IFikke startet

D 11-12

2 340 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid ReuschHeming Orientering27.3511.47
2Alma Rygh HoltenNydalens SK30.28+2.5313.01
3Eline KravdalGjø-Vard OL34.22+6.4714.41 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Josefine Oraug RyghNydalens SK34.54+7.1914.54
5Henni Hattestad KristensenHeming Orientering34.57+7.2214.56
6Ingrid Merete JebsenHeming Orientering36.23+8.4815.32
7Charlotte HopsnesFossum IF36.39+9.0415.39
8Silje Andresen SkotteFossum IF38.54+11.1916.37
9Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK43.07+15.3218.25
10Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering51.26+23.5121.58
11Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK52.48+25.1322.33
12Silje TaraldlienFet OL1.03.28+35.5327.07
13Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering1.23.20+55.4535.36
14Andrea Haugmoen MoHeming Orientering1.34.41+1.07.0640.27
Astrid Stokka BeekHeming Orienteringikke startet
Hermine Haugmoen MoHeming Orienteringikke startet

D 13-14

3 550 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK33.169.22
2Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering39.41+6.2511.10
3Sofia ØhlckersTyrving IL44.02+10.4612.24
4Mari KallesonOppsal Orientering44.20+11.0412.29
5Hanne Wærp HaugeNydalens SK45.36+12.2012.50
6Martine Arntzen HaugØstmarka OK46.48+13.3213.10
7Una NastadAsker Skiklubb50.53+17.3714.20
8Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering51.10+17.5414.24
9Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK51.44+18.2814.34
10Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK52.49+19.3314.52
11Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering54.56+21.4015.28
12Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering55.56+22.4015.45
13Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb57.55+24.3916.18
14Pernille Nor-WollØstmarka OK59.53+26.3716.52
15Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering59.59+26.4316.53
16Iben Johansen-BarliOppsal Orientering1.01.04+27.4817.12
17Synne Syversen GihleOppsal Orientering1.02.51+29.3517.42
18Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb1.02.53+29.3717.42
19Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK1.07.14+33.5818.56
20Oline Soma SlåstadRaumar Orientering1.09.51+36.3519.40
21Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering1.17.56+44.4021.57
22Vilma ThomassenNydalens SK1.25.57+52.4124.12
23Clara WeiszNydalens SK1.27.11+53.5524.33
24Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK1.33.12+59.5626.15
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orienteringdiskvalifisert
Kristine WoldeneFossum IFikke startet
Astrid YtterbøAsker Skiklubbikke startet

D 15-16

4 470 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering47.3810.39
2Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF47.48+0.1010.41
3Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb48.45+1.0710.54
4Marie ScheeleNydalens SK49.59+2.2111.10
5Kaja PeikliTyrving IL51.06+3.2811.25
6Maja Mo HjelsethNydalens SK51.14+3.3611.27
7Marie KravdalGjø-Vard OL52.43+5.0511.47
8Linnea HolstTyrving IL52.54+5.1611.50
9Kajsa Meyer LarssonTyrving IL54.57+7.1912.17
10Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb56.18+8.4012.35
11Mari AarsethNydalens SK56.29+8.5112.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Vida Helland-HansenTyrving IL57.10+9.3212.47
13Inga Skaarer WiklundNydalens SK58.14+10.3613.01
14Kathinka Zahl HagenFossum IF1.02.01+14.2313.52
15Eileen BjanesTyrving IL1.02.19+14.4113.56
16Marie SaugestadNydalens SK1.02.54+15.1614.04
17Nora Christine HansenAsker Skiklubb1.04.19+16.4114.23
18Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering1.07.38+20.0015.07
19Hannah Syrdal ØenHeming Orientering1.10.29+22.5115.46
20Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering1.14.22+26.4416.38
21Anne ØstvoldHeming Orientering1.19.07+31.2917.41
22Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering1.24.23+36.4518.52
23Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.36.44+49.0621.38
24Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.38.18+50.4021.59
25Karoline JebsenHeming Orientering1.53.24+1.05.4625.22
Pauline MyklebustIL Kollikke startet

D 17-18

6 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK56.529.19
2Oda ScheeleNydalens SK1.02.37+5.4510.15
3Kristin Melby JacobsenLardal OL1.07.36+10.4411.04
4Alva Marika NiklassonNydalens SK1.09.10+12.1811.20
5Tina KallesonOppsal Orientering1.11.01+14.0911.38
6Netta Bar-NathanLillomarka OL1.12.57+16.0511.57
7Ingrid BlindheimLillomarka OL1.15.01+18.0912.17
8Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.18.51+21.5912.55
9Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.19.22+22.3013.00
10Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.22.49+25.5713.34
11Elise Wærp HaugeNydalens SK1.27.10+30.1814.17
12Alexandra LinløkkenØstmarka OK1.27.28+30.3614.20
13Hanna RehnNordre Follo Orientering1.29.14+32.2214.37
14Ida Marie FlågenHeming Orientering1.29.56+33.0414.44
15Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.32.15+35.2315.07
Iris HolstTyrving ILdiskvalifisert
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D 19-20

6 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.17.1711.13
2Mina JørgensenTyrving IL1.19.37+2.2011.34
3Emma Meyer LarssonTyrving IL1.37.36+20.1914.11
4Linda GammelsæterNordre Follo Orientering1.57.59+40.4217.08
Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Ingrid Lund HovdenTyrving ILdiskvalifisert

D 21-

8 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.09.147.46
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1.21.10+11.569.07
3Marion AebiTyrving IL1.22.35+13.219.16
4Mariann UlvestadNydalens SK1.26.50+17.369.45
5Marta UlvensøenEmblem IL1.47.54+38.4012.07
6Roisin LongNydalens SK2.04.51+55.3714.01
7Ingrid Disch LøsetNydalens SK2.21.36+1.12.2215.54
Anna UlvensøenNydalens SKikke startet

D 40-

5 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi HøilundFet OL1.10.4912.36
2Anja Sidseldatter HusebyeIL Koll1.34.01+23.1216.43
3Anne Stine TaraldlienFet OL1.50.36+39.4719.40
4Kristin Nergaard BergFossum IF1.52.36+41.4720.02
Nina BirkelundAsker Skiklubbikke startet

D 45-

5 620 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Milda ØhlckersTyrving IL1.11.5412.47
2Britta FismenFossum IF1.12.15+0.2112.51
3Bodil NordenströmFossum IF1.16.23+4.2913.35
4Elin KallesonOppsal Orientering1.23.10+11.1614.47
5Heidi TronbølFet OL1.25.42+13.4815.14
6Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering1.35.01+23.0716.54
7Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.53.59+42.0520.16
8Paula BerstadHeming Orientering1.56.42+44.4820.45
Marit InngjerdingenHeming Orienteringikke startet
Audrun UtskarpenIL GeoFormikke startet

D 50-

4 470 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lucie StørmerFossum IF55.4412.28
2Jorun RuudAsker Skiklubb56.00+0.1612.31
3Hilda ØfsthusAsker Skiklubb57.28+1.4412.51
4Nora SkauenTyrving IL59.10+3.2613.14
5Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb59.50+4.0613.23
6Trine OldernesLillomarka OL1.01.27+5.4313.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Katrine BakkeFossum IF1.18.14+22.3017.30
Åshild FlatebakkenTyrving ILdiskvalifisert

D 55-

4 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti HovFossum IF1.00.1613.28
2Trude FixdalIL Koll1.01.36+1.2013.46
3Anne Kristine NorderudTyrving IL1.15.02+14.4616.47
4Sharon BroadwellIL GeoForm2.20.13+1.19.5731.22
Anna GöhlmanTyrving ILikke startet

D 60-

3 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit DanielsenTyrving IL48.3513.50
2Heidi FalckTyrving IL55.19+6.4415.45
3Runa SkyttersæterHeming Orientering56.35+8.0016.07
Lena GottfridssonNittedal OLikke startet

D 65-

3 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche HultgreenTyrving IL57.1316.18

D 70-

3 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF1.03.0719.14
2Sissel OlaisenNordre Follo Orientering1.22.14+19.0725.04

D 75-

3 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger SkaugOppsal Orientering1.14.0422.34
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.50.31+36.2733.41

D 80-

3 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.14.4222.46
2Unni DrageHaugerud IF1.20.08+5.2624.25

D 85-

3 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eva FixdalHeming Orienteringdiskvalifisert

H 9-10

1 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK27.2514.30
Jone Rygh HoltenNydalens SK20.2710.49
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK22.3011.54
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering24.2712.56
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK27.5914.48
Aksel SennTyrving ILikke startet

H 11-12

2 340 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Boye WangensteenLillomarka OL22.469.43
2Sondre HafskjoldNydalens SK23.46+1.0010.09
3Magnus Rørlien JevanordFossum IF23.55+1.0910.13
4Karl Oraug RyghIL Koll24.48+2.0210.35
5Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb25.16+2.3010.47
6Ole Jacob MyklebustIL Koll25.57+3.1111.05
7Eskil HobølOppsal Orientering27.49+5.0311.53
8Andreas Nyland AspelundNydalens SK32.44+9.5813.59
9Alfred NikolaisenOppsal Orientering33.05+10.1914.08
10Åsmund Larsen HirschTyrving IL37.20+14.3415.57
11Magnus MolundTyrving IL39.15+16.2916.46
12Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering39.28+16.4216.51
13Sigurd Løken BraatenNydalens SK40.24+17.3817.15
14Christian Berge GjellestadNydalens SK41.55+19.0917.54
15Sebastian WettergreenFossum IF42.36+19.5018.12
16Alfred TeigNydalens SK44.27+21.4118.59
17Casper Eckmann AronsenNittedal OL49.33+26.4721.10
18Alfred Holtan SanderudLillomarka OL50.56+28.1021.45
19Henrik DuvaasFossum IF52.23+29.3722.23
20Håkon Juell LarsenTyrving IL1.03.23+40.3727.05
21Martin Amlie BrennaHeming Orientering1.29.31+1.06.4538.15

H 13-14

3 550 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering28.438.05
2Erlend SommerheinFossum IF30.15+1.328.31
3Per Noah SommerheinNydalens SK31.50+3.078.58
4Christoffer ÅnensenOppsal Orientering32.35+3.529.10
5Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK35.18+6.359.56
6Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK35.19+6.369.56
7Mathias LinløkkenØstmarka OK35.51+7.0810.05
8Sigmund ØlstadFet OL36.15+7.3210.12
9Mathias BirkelundAsker Skiklubb36.30+7.4710.16
10Jørgen LerFet OL39.05+10.2211.00
11Sigurd HobølOppsal Orientering39.48+11.0511.12
11Marius Juell LarsenTyrving IL39.48+11.0511.12
13Erlend Luis OtterleiØstmarka OK41.35+12.5211.42
14Sivert Høilund DragsethFet OL44.16+15.3312.28
15Mons Sætre-LorentzenFet OL45.00+16.1712.40
16Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb45.24+16.4112.47
17Gaute SkjønhaugFet OL49.11+20.2813.51
18Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK50.46+22.0314.18
19Markus HirschBækkelagets SK51.19+22.3614.27
20Lukas Jones ArnesenHeming Orientering52.29+23.4614.47
21Max Skjerpen HusebyNydalens SK54.14+25.3115.16
22Nov Bar-NathanLillomarka OL55.07+26.2415.31
23Eskil HafskjoldNydalens SK55.57+27.1415.45
24Lavrans Larsen HirschTyrving IL58.00+29.1716.20
25Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK1.03.21+34.3817.50
26Johan Stokka BeekHeming Orientering1.09.34+40.5119.35
Felix Fabricius ByeNydalens SKdiskvalifisert
Mikkel RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Erlend BakkeFossum IFdiskvalifisert

H 15-16

5 620 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Philip Lehmann RomørenFossum IF46.258.15
2Nils Anders NiklassonNydalens SK47.06+0.418.22
3Christian Fredrik BorgIL Koll51.03+4.389.05
4Mikael BirkelundAsker Skiklubb51.19+4.549.07
5Sindre Vie StrislandFossum IF54.58+8.339.46
6Eirik Vie StrislandFossum IF55.04+8.399.47
7Martin Størmer-AntonsenNydalens SK55.27+9.029.51
8Martin Christoffer BorgIL Koll56.47+10.2210.06
9Axel AaldeNydalens SK57.44+11.1910.16
10Kevin RommetvedtRaumar Orientering1.01.16+14.5110.54
11Bjørnar PeikliTyrving IL1.02.46+16.2111.10
12Marius E. AamodtOppsal Orientering1.03.47+17.2211.20
13Sigurd RødnesOppsal Orientering1.04.43+18.1811.30
14Ask OlaussenOppsal Orientering1.08.39+22.1412.12
15Tobias Tronbøl LiumIL Koll1.10.06+23.4112.28
16Johannes Salvesen-LundeIL Koll1.10.47+24.2212.35
17Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL1.14.32+28.0713.15
18Jonathan WoodhouseLillomarka OL1.19.13+32.4814.05
19Andreas SandernesØstmarka OK1.19.38+33.1314.10
20Håkon BogasonLillomarka OL1.24.30+38.0515.02
21Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.24.46+38.2115.04
22Børge Nilsen BergFossum IF1.25.11+38.4615.09
23Eskil BrændenLillomarka OL1.26.38+40.1315.24
24Alfred Eckmann AronsenNittedal OL1.27.55+41.3015.38
25Anders Næss-UlsethIL Koll1.30.12+43.4716.02
26Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.45.39+59.1418.47
27Jakob GilljamØstmarka OK2.23.54+1.37.2925.36
Jonas HickenIL Kolldiskvalifisert
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringdiskvalifisert
Alvin Andersen MariboRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 17-18

6 880 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK54.077.51
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.00.15+6.088.45
3Cornelius BjørkSandefjord OK1.00.22+6.158.46
4Nils TveiteÅs-NMBU Orientering1.03.41+9.349.15
5Marius BakkeFossum IF1.04.27+10.209.22
6Vebjørn Blom-HagenFossum IF1.05.42+11.359.32
7Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.07.06+12.599.45
8Andreas DaleBergens TF1.07.11+13.049.45
9Kristian ØstermannHeming Orientering1.08.10+14.039.54
10Kristian Juell LarsenTyrving IL1.08.17+14.109.55
11Sondre Zahl HagenFossum IF1.08.48+14.4110.00
12Gaute BerganNydalens SK1.08.58+14.5110.01
13Anselm ReichenbachOppsal Orientering1.13.21+19.1410.39
14Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.21.39+27.3211.52
15Anders Håvard LarsenNydalens SK1.26.38+32.3112.35
16Rolf Andreas BergNydalens SK1.32.15+38.0813.24
17August Syrdal ØenHeming Orientering1.34.12+40.0513.41
18Jonas AarsethNydalens SK1.53.05+58.5816.26
Kasper Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet

H 19-20

8 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK1.11.117.59
2Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.25.02+13.519.33
3Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.26.54+15.439.45
4William Resvoll SkaugOppsal Orientering2.22.12+1.11.0115.58
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 21-

10 820 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.11.486.38
2Magne HagaRaumar Orientering1.15.46+3.587.00
3Lukas LilandNydalens SK1.16.35+4.477.04
4Daniel RoosTyrving IL1.19.01+7.137.18
5Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.19.13+7.257.19
6Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.19.59+8.117.23
7Emil AhlbäckFossum IF1.20.02+8.147.23
8Alan CherryNydalens SK1.20.28+8.407.26
9Lukas PetersonTyrving IL1.21.22+9.347.31
10Stein H. HagenFossum IF1.48.10+36.229.59
11Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.54.02+42.1410.32
12Sondre KongsgårdNydalens SK2.44.45+1.32.5715.13

H 35-

8 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål SkogedalAsker Skiklubb1.30.4310.11
2Morten WettergreenFossum IF1.36.09+5.2610.48

H 40-

6 880 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.13.2410.40
2Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.39.27+26.0314.27

H 45-

6 880 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn Blom-HagenFossum IF1.02.429.06
2Vegard PeikliTyrving IL1.05.42+3.009.32
3Harald BakkeFossum IF1.07.31+4.499.48
4Øystein RastadAsker Skiklubb1.09.35+6.5310.06
5Karl Even RyghHeming Orientering1.09.49+7.0710.08
6Even Angell-PetersenNydalens SK1.17.05+14.2311.12
7Jan Tore LudvigsenIL Koll1.17.27+14.4511.15
8Nils-Erik HirschTyrving IL1.19.04+16.2211.29
9Pål Christian IngierdBækkelagets SK1.24.16+21.3412.14
10Preben H. MoHeming Orientering1.41.57+39.1514.49
11Atle PedersenFossum IF1.43.57+41.1515.06
12Steinar Rideng BrodinSørbråten IL1.45.57+43.1515.23
13Kjetil MolundTyrving IL1.51.26+48.4416.11
14Per Christian StenshorneNydalens SK2.20.32+1.17.5020.25
15Ola NilsenOppsal Orientering2.25.37+1.22.5521.09
Kyrre GranFet OLdiskvalifisert
Michael Eckmann JensenNittedal OLdiskvalifisert
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLdiskvalifisert
Geir NummedalKristiansand OKdiskvalifisert
Hans Olav HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Pål SommerheinFossum IFikke startet

H 50-

5 620 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif StørmerFossum IF52.189.18
2Christian GrotnesTyrving IL54.06+1.489.37
3Trond GjelstadSandefjord OK55.11+2.539.49
4Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm55.56+3.389.57
5Bent Erik SkaugOppsal Orientering55.59+3.419.57
6Svein NygårdLillomarka OL58.03+5.4510.19
7Tommy JauhojärviAsker Skiklubb59.18+7.0010.33
8Frode StrislandFossum IF1.00.44+8.2610.48
9Terje BlindheimLillomarka OL1.01.52+9.3411.00
10Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering1.01.56+9.3811.01
11Ståle HeitmannFossum IF1.02.19+10.0111.05
12Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering1.04.06+11.4811.24
13Tellef Juell LarsenTyrving IL1.06.33+14.1511.50
14Kjetil EspedalNydalens SK1.07.03+14.4511.55
15Kimme ArnesenHeming Orientering1.07.12+14.5411.57
16Magne BrændenLillomarka OL1.07.22+15.0411.59
17Eirik JørgensenTyrving IL1.08.43+16.2512.13
18Arild AndresenFossum IF1.10.18+18.0012.30
19Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.12.11+19.5312.50
20Erlend RehnNordre Follo Orientering1.12.49+20.3112.57
21Christian ReuschHeming Orientering1.15.17+22.5913.23
22Vidar GjelstadOppsal Orientering1.15.47+23.2913.29
23Stein MellaOppsal Orientering1.16.38+24.2013.38
24Hans JevanordFossum IF1.17.58+25.4013.52
25Anders FlågenHeming Orientering1.22.59+30.4114.45
26Jo BraadlieHeming Orientering2.28.32+1.36.1426.25
Arne KongsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Arne OlaussenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Gjermund GravirAsker Skiklubbikke startet

H 55-

5 620 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are KristiansenTyrving IL51.209.08
2Bo EngdahlIL Koll55.18+3.589.50
3Vidar BenjaminsenLillomarka OL56.18+4.5810.01
4Thor MellaOppsal Orientering56.44+5.2410.05
5Lars-Ivar AarsethNydalens SK59.36+8.1610.36
6Rolv Anders SystadLyn Ski1.01.15+9.5510.53
7Nils Petter FremmingHeming Orientering1.04.14+12.5411.25
8Carl Erik WasbergOppsal Orientering1.05.20+14.0011.37
9Guttorm EggeIL GeoForm1.05.45+14.2511.41
10Egil EideTyrving IL1.06.08+14.4811.46
11Håkon JendalFossum IF1.06.15+14.5511.47
12Knut Erling ØenHeming Orientering1.09.07+17.4712.17
13Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.09.08+17.4812.18
14Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.23.09+31.4914.47
15Paul WadeFossum IF1.28.29+37.0915.44
16Torkjel NesheimTyrving IL1.30.38+39.1816.07
17Øyvind HelmersenFet OL1.34.06+42.4616.44
18John YtternesNordre Follo Orientering1.52.46+1.01.2620.03
19Mike LongUniversity College Dublin OC1.55.05+1.03.4520.28
20Thor NorderudTyrving IL2.12.41+1.21.2123.36
Jan-Ove BråthenOK Østdiskvalifisert
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orienteringikke startet

H 60-

4 470 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DueMåren OK45.1910.08
2Egil Wickstrand IversenHeming Orientering46.10+0.5110.19
3Yngvar ChristiansenBækkelagets SK48.26+3.0710.50
4Per Kristian EkebergTyrving IL52.33+7.1411.45
5Martin GranlyLillomarka OL53.13+7.5411.54
6Per Jacob ØlstadFet OL53.48+8.2912.02
7Johan MattssonLillomarka OL1.02.53+17.3414.04
8Ove MartinsenHauketo IF1.04.03+18.4414.19
9Bjørn WilladssenHeming Orientering1.09.09+23.5015.28
10Morten KongsbergTyrving IL1.24.58+39.3919.00
Kjell MarksetIL Kolldiskvalifisert
Hallvard BergTyrving ILdiskvalifisert
Tom RådahlTyrving ILdiskvalifisert
Eirik Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet
Lars-Erik FiskumTyrving ILikke startet

H 65-

4 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Arvid FossumAsker Skiklubb51.3911.33
2Are EriksenOslostudentenes IK53.10+1.3111.53
3Torgeir StrandhagenRøyken OL55.13+3.3412.21
4Magne VollenOslostudentenes IK1.02.13+10.3413.55

H 70-

3 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldar BørsumBækkelagets SK40.5511.39
2Vidar BerteigIL GeoForm42.47+1.5212.11
3Per ØhlckersTyrving IL43.57+3.0212.31
4Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb47.10+6.1513.26
Helge LyeTyrving ILikke startet

H 75-

3 510 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell StenstadvoldTyrving IL50.5214.29
2Kjell Gorm RøkkeTyrving IL52.07+1.1514.50
3Geir TrøanNordre Follo Orientering55.30+4.3815.48
4Roar BjordalOppsal Orientering1.08.57+18.0519.38
5Øystein MadsenHaugerud IF2.26.38+1.35.4641.46
Terje ThrondsenNittedal OLdiskvalifisert

H 80-

3 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon C. FougnerHeming Orientering1.11.4820.27
Tor HenriksenÅrvoll ILdiskvalifisert

H 85-

3 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tor DrageHaugerud IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor