Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 6 september 2020

Klasser: Visa alla | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 70- | H 80- | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | Skygge

D 9-10

2 190 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mari Våland AlmåsOppsal Orientering42.5819.37
Ingrid BakkehøiNydalens SK35.1916.07
Celine Amlie BrennaHeming Orientering53.2224.22
Valeria ChristiansenHeming Orientering29.5313.38
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK36.5716.52
Tirill GivingHeming Orientering29.5313.38
Ida Berge GjellestadNydalens SK29.3613.30
Helene HarstadNordre Follo Orientering29.5013.37
Eira Heesch HolmenHeming Orientering36.3716.43
Celine KjensethHeming Orientering32.0514.38
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orientering43.4820.00
Marte Krohn MørlandOppsal Orientering34.4115.50
Annika Næss-UlsethHeming Orientering30.4614.02
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering29.2213.24
Mari Oraug RyghIL Koll22.1310.08
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering30.3613.58
Sine WallbergHeming Orientering27.0412.21
Johanne Løken BraatenNydalens SKikke startet

D 11-12

2 310 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henni Hattestad KristensenHeming Orientering20.559.03
2Josefine Oraug RyghNydalens SK21.53+0.589.28
3Helene ScheeleNydalens SK22.27+1.329.43
4Ingrid Merete JebsenHeming Orientering26.56+6.0111.39
5Ingrid KjerkreitHeming Orientering29.39+8.4412.50
6Silje TaraldlienFet OL31.43+10.4813.43
7Astrid ReuschHeming Orientering34.40+13.4515.00
8Vilde HøyerFossum IF38.56+18.0116.51
9Ane Risstad SundnesOppsal Orientering39.31+18.3617.06
10Liv KeyserOppsal Orientering42.26+21.3118.22
11Johanne Helene StenshorneNydalens SK46.39+25.4420.11
12Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering52.17+31.2222.38
13Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK54.09+33.1423.26
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SKikke startet
Andrea Haugmoen MoHeming Orienteringikke startet

D 13-14

2 890 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK26.289.09
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb33.02+6.3411.25
3Mari KallesonOppsal Orientering34.26+7.5811.54
4Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering34.46+8.1812.01
5Oline Soma SlåstadRaumar Orientering35.04+8.3612.08
6Sofia ØhlckersTyrving IL35.35+9.0712.18
7Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb38.29+12.0113.18
8Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK40.51+14.2314.08
9Una NastadAsker Skiklubb42.00+15.3214.31
10Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb44.44+18.1615.28
11Hanne Wærp HaugeNydalens SK46.37+20.0916.07
12Iben Johansen-BarliOppsal Orientering51.13+24.4517.43
13Synne Syversen GihleOppsal Orientering52.27+25.5918.08
14Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering59.38+33.1020.38
15Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK1.03.58+37.3022.08
16Silja BerstadHeming Orientering1.05.03+38.3522.30
17Caroline SlungaardHeming Orientering1.25.10+58.4229.28
18Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering1.27.07+1.00.3930.08
19Clara WeiszNydalens SK1.31.23+1.04.5531.37
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Vilma ThomassenNydalens SKikke startet
Kristin Haugen ØgaardRaumar Orienteringikke startet
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OKikke startet
Martine Arntzen HaugØstmarka OKikke startet

D 15-16

2 960 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF28.379.40
2Maja Mo HjelsethNydalens SK29.16+0.399.53
3Kathinka Zahl HagenFossum IF31.29+2.5210.38
4Marie KravdalGjø-Vard OL31.53+3.1610.46
5Marie ScheeleNydalens SK32.05+3.2810.50
6Kaja PeikliTyrving IL32.56+4.1911.07
7Kajsa Meyer LarssonTyrving IL34.43+6.0611.43
8Linnea HolstTyrving IL35.41+7.0412.03
9Inga Skaarer WiklundNydalens SK36.42+8.0512.23
10Pauline MyklebustIL Koll36.50+8.1312.26
11Vida Helland-HansenTyrving IL37.44+9.0712.44
12Nora Christine HansenAsker Skiklubb38.19+9.4212.56
13Mari AarsethNydalens SK38.26+9.4912.59
14Sigrid NermoenØstmarka OK40.20+11.4313.37
15Mille Baastad BergTyrving IL42.02+13.2514.12
16Marie SaugestadNydalens SK45.14+16.3715.16
17Karoline JebsenHeming Orientering46.22+17.4515.39
18Eileen BjanesTyrving IL48.07+19.3016.15
19Emilie RehnNordre Follo Orientering48.33+19.5616.24
20Tuva HøyerFossum IF48.58+20.2116.32
21Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb50.15+21.3816.58
22Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering51.31+22.5417.24
23Gunde TumelionisFossum IF53.09+24.3217.57
24Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.10.44+42.0723.53
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 17-18

3 730 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK33.158.54
2Pia Young VikNydalens SK36.59+3.449.54
3Kristin Melby JacobsenLardal OL37.09+3.549.57
4Tina KallesonOppsal Orientering39.11+5.5610.30
5Ragnhild Mathea HelmersenFet OL39.42+6.2710.38
6Eline SchjervenLardal OL42.14+8.5911.19
7Elise Wærp HaugeNydalens SK45.55+12.4012.18
8Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK46.09+12.5412.22
9Alexandra LinløkkenØstmarka OK46.36+13.2112.29
10Hanna RehnNordre Follo Orientering47.10+13.5512.38
11Stella HolmboeTyrving IL49.01+15.4613.08
12Helene Bjørkvold JendalFossum IF50.06+16.5113.25
13Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL51.27+18.1213.47
14Julie BerntzenFet OL52.14+18.5914.00
15Yngvild Langedal BreivikNydalens SK58.11+24.5615.35
16Ingrid BlindheimLillomarka OL1.02.52+29.3716.51
Amélie AamodtOppsal Orienteringbrutt
Alva Marika NiklassonNydalens SKikke startet
Netta Bar-NathanLillomarka OLikke startet
Selma Tørudbakken JendalFossum IFikke startet

D 19-20

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.00.3614.46
2Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering1.21.26+20.5019.51
Linda GammelsæterNordre Follo Orienteringdiskvalifisert

D 21-

4 270 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone Bergerud LyeNydalens SK40.339.29
2Gunvor Hov HøydalFossum IF48.56+8.2311.27
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering54.40+14.0712.48
4Kristine AusenÅs-NMBU Orientering1.03.22+22.4914.50
5Sigrid AlexandersenNydalens SK1.04.20+23.4715.03
6Ingrid Disch LøsetNydalens SK1.25.54+45.2120.07
Nikoline AsdølTyrving ILdiskvalifisert
Marion Huber KaasNydalens SKdiskvalifisert
Marion AebiTyrving ILikke startet
Betty Ann BjerkreimTyrving ILikke startet

D 40-

3 730 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja S HusebyeIL Koll39.5910.43
2Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK40.36+0.3710.53
3Atanaska BedelevaNydalens SK47.32+7.3312.44
4Siri StørmerNydalens SK47.37+7.3812.45
5Dana B. SteneNydalens SK47.40+7.4112.46
6Kristin Nergaard BergFossum IF52.18+12.1914.01
7Liv SchjervenLardal OL53.55+13.5614.27
8Anne Stine TaraldlienFet OL1.01.30+21.3116.29 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Silje SyversenOppsal Orientering1.06.07+26.0817.43
10Line Bar-NathanLillomarka OL1.17.48+37.4920.51
11Anne Berit RørlienFossum IF1.26.42+46.4323.14
12Sofie Oraug-RyghIL Koll1.34.08+54.0925.14
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubbikke startet

D 45-

3 250 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britta FismenFossum IF36.5411.21
2Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering36.58+0.0411.22
3Mone NastadNotodden OL36.59+0.0511.22
4Elin KallesonOppsal Orientering42.32+5.3813.05
5Milda ØhlckersTyrving IL43.35+6.4113.24
6Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb46.33+9.3914.19
7Bodil NordenströmFossum IF53.46+16.5216.32
8Aase MestadLillomarka OL1.00.27+23.3318.36
Elise HafskjoldNydalens SKbrutt
Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 50-

3 250 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorun RuudAsker Skiklubb31.389.44
2Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb36.42+5.0411.17
3Nora SkauenTyrving IL42.45+11.0713.09
4Trine OldernesLillomarka OL46.11+14.3314.12
5Sigrun NygårdAsker Skiklubb56.47+25.0917.28
6Kathrine LunøeNydalens SK1.14.47+43.0923.00
Katrine BakkeFossum IFikke startet

D 55-

2 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove HeimdalKonnerud IL36.2112.47
2Trude FixdalIL Koll38.37+2.1613.35 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Ingrid NermoenØstmarka OK1.04.33+28.1222.43

D 70-

2 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF50.1617.41

H 9-10

2 190 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK19.499.02
Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OL26.5212.16
Thomas Nissen HellerudIL Koll46.1521.07
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK23.2110.39
Gustav Refvem KolderupIL Koll38.0317.22
Herman Refvem KolderupIL Koll39.3418.04
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering22.5110.26
Simen Lian MortensenIL Koll29.2113.24
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK50.1422.56
Vinjar Ellef SkramNittedal OL23.2710.42
Oskar SteneNydalens SK24.1411.03
Trym StueflottenIL Koll18.208.22
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering37.4017.11
Sondre TaraldlienFet OL40.3818.33
Ole Jakob TrøanNittedal OL35.0916.03
Iliseb BochudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Lazar IordanovNydalens SKbrutt
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILikke startet
Nils NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Erling SkaugNydalens SKikke startet

H 11-12

2 310 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL14.406.20
2Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb17.30+2.507.34
3Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL18.28+3.487.59
4Karl Oraug RyghIL Koll18.52+4.128.10
5Sondre HafskjoldNydalens SK19.21+4.418.22
6Boye WangensteenLillomarka OL19.56+5.168.37
7Andreas Nyland AspelundNydalens SK21.53+7.139.28
8Ole Jacob MyklebustIL Koll22.41+8.019.49
9Christian Berge GjellestadNydalens SK23.57+9.1710.22
10Alfred Holtan SanderudLillomarka OL25.17+10.3710.56
11Aleksander AndenæsAsker Skiklubb27.02+12.2211.42
12Sigurd Løken BraatenNydalens SK28.07+13.2712.10
13Emil SkaugNydalens SK29.12+14.3212.38
14Alfred NikolaisenOppsal Orientering31.23+16.4313.35
15Eskil OlaussenOppsal Orientering33.25+18.4514.27
16Magnus Rørlien JevanordFossum IF35.18+20.3815.16
17Herman Finstad LandTyrving IL35.31+20.5115.22
18Jakob Refvem KolderupIL Koll35.49+21.0915.30
19Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb36.15+21.3515.41
20Alfred TeigNydalens SK39.57+25.1717.17
21Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL41.25+26.4517.55
22Theo HodneHeming Orientering44.41+30.0119.20
23Emrik Heesch HolmenHeming Orientering44.49+30.0919.24
24Simen ÅnensenOppsal Orientering45.55+31.1519.52
25Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering47.52+33.1220.43
26Morten ThomassenNydalens SK56.54+42.1424.37
27Martin Amlie BrennaHeming Orientering1.37.36+1.22.5642.15
Jakob Weider EgnerFossum IFikke startet
Frode WallbergHeming Orienteringikke startet

H 13-14

3 140 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SommerheinFossum IF22.067.02
2Sondre OlaussenOppsal Orientering22.59+0.537.19
3Christoffer ÅnensenOppsal Orientering24.54+2.487.55
4Even LienGjø-Vard OL25.07+3.017.59
5Per Noah SommerheinNydalens SK25.23+3.178.05
6Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb29.24+7.189.21
7Mathias BirkelundAsker Skiklubb30.04+7.589.34
8Mons Sætre-LorentzenFet OL30.48+8.429.48
9Nov Bar-NathanLillomarka OL30.54+8.489.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK31.17+9.119.57
11Lukas Jones ArnesenHeming Orientering33.46+11.4010.45
12Mathias LinløkkenØstmarka OK36.40+14.3411.40
13Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK37.19+15.1311.53
14Sigmund ØlstadFet OL37.20+15.1411.53
15Henrik HarstadNordre Follo Orientering38.50+16.4412.22
16Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK39.49+17.4312.40
17Magnus Flydal JenstadFossum IF42.29+20.2313.31
18Markus HirschBækkelagets SK42.36+20.3013.34
19Jacob Finstad LandTyrving IL42.58+20.5213.41 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Henrik Elias SebjørnsenFossum IF49.50+27.4415.52
21Eskil HafskjoldNydalens SK50.15+28.0916.00
22Aksel EideBækkelagets SK50.25+28.1916.03
23Max Skjerpen HusebyNydalens SK50.54+28.4816.12
24Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb52.09+30.0316.36
25Gaute SkjønhaugFet OL52.20+30.1416.40
26Lavrans Larsen HirschTyrving IL58.26+36.2018.36
27Felix Fabricius ByeNydalens SK58.59+36.5318.47
28Aksel Victor SanchisHeming Orientering1.05.36+43.3020.53
Aksel Nikolai AubertOppsal Orienteringikke startet
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SKikke startet
Erlend BakkeFossum IFikke startet
Erlend Luis OtterleiØstmarka OKikke startet

H 15-16

3 520 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Philip Lehmann RomørenFossum IF26.177.28
2Mikael BirkelundAsker Skiklubb30.22+4.058.37
3Eirik Vie StrislandFossum IF30.34+4.178.41
4Lars LienGjø-Vard OL31.53+5.369.03
5Christian Fredrik BorgIL Koll34.24+8.079.46
6Ask OlaussenOppsal Orientering34.32+8.159.48
7Benjamin GjoneSandefjord OK37.49+11.3210.44
8Axel AaldeNydalens SK37.57+11.4010.46
9Sigurd RødnesOppsal Orientering38.28+12.1110.55
10Sindre Vie StrislandFossum IF39.06+12.4911.06
11Martin Christoffer BorgIL Koll41.03+14.4611.39
12Bjørnar PeikliTyrving IL41.15+14.5811.43
13Torbjørn LundebyLillomarka OL41.32+15.1511.47
14Martin Størmer-AntonsenNydalens SK42.53+16.3612.10
15Vilmer NybergAsker Skiklubb43.39+17.2212.24
16Kevin RommetvedtRaumar Orientering44.10+17.5312.32
17Henning ReichenbachOppsal Orientering50.57+24.4014.28
18Marius E. AamodtOppsal Orientering55.53+29.3615.52
19Anders Næss-UlsethIL Koll56.13+29.5615.58
20Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb58.39+32.2216.39
21Elias AndenæsAsker Skiklubb1.02.37+36.2017.47
22Markus FinskudRaumar Orientering1.47.13+1.20.5630.27
Johannes Salvesen-LundeIL Kolldiskvalifisert
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet
Nils Anders NiklassonNydalens SKikke startet
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLikke startet
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLikke startet
Eskil BrændenLillomarka OLikke startet
Håkon BogasonLillomarka OLikke startet
Jonathan WoodhouseLillomarka OLikke startet
Børge Nilsen BergFossum IFikke startet

H 17-18

4 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering39.419.40
2Gaute BerganNydalens SK40.10+0.299.47
3Birk Felland SætnanFossum IF42.56+3.1510.28
4Rolf Andreas BergNydalens SK49.26+9.4512.03
5Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.02.07+22.2615.09
Anselm ReichenbachOppsal Orienteringbrutt
Jonas AarsethNydalens SKikke startet
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet
Sondre YtterbøAsker Skiklubbikke startet
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet
Marius BakkeFossum IFikke startet

H 19-20

4 270 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Young VikNydalens SK41.379.44
2Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering47.38+6.0111.09
3Mathias Pedersen VoldLillomarka OL49.37+8.0011.37
4Elias Skjolden SørensenLillomarka OL51.40+10.0312.05

H 21-

5 200 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL37.247.11
2Ivar LundanesTyrving IL41.21+3.577.57
3Olle BoströmTyrving IL42.30+5.068.10
4Steinar KollerudLillomarka OL43.25+6.018.20
5Ove BaardsgaardOL Trollelg46.19+8.558.54
6Haakon IngvaldsenNittedal OL47.04+9.409.03
7Magne JutulstadBækkelagets SK47.35+10.119.09
8Lukas PetersonTyrving IL48.54+11.309.24
9Florian BochudAsker Skiklubb50.10+12.469.38
10Anders BjergaardNydalens SK51.54+14.309.58
11Erling SommerfeldtAsker Skiklubb52.42+15.1810.08
12Torkil Eide SolstadTyrving IL53.41+16.1710.19
13Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering54.37+17.1310.30
14Sverre Huber KaasNydalens SK57.06+19.4210.58
15Pål SkogedalAsker Skiklubb58.16+20.5211.12
16Karl FremstadTyrving IL1.00.09+22.4511.34
17Are KristiansenTyrving IL1.06.59+29.3512.52
18John Kasper SvergjaNydalens SK1.13.58+36.3414.13
19Eirik AsdølTyrving IL2.36.26+1.59.0230.05
Anders NordbergNydalens SKdiskvalifisert
Ludvig RødnesOppsal Orienteringbrutt
Andreas G. PoldenNydalens SKbrutt
Didrik BredesenLillomarka OLbrutt
Bojan BlumensteinNydalens SKikke startet
Gaute FriestadNydalens SKikke startet
Håvard MyhreBækkelagets SKikke startet
Mathias BenjaminsenLillomarka OLikke startet

H 40-

4 270 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune RystadNydalens SK45.5310.44
2Finn Gjerull RyghNydalens SK48.46+2.5311.25
Morten Herman VogtKonnerud ILikke startet

H 45-

4 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald BakkeFossum IF39.149.34
2Steinar EastwoodLillomarka OL45.04+5.5010.59
3Runar HafskjoldNydalens SK49.09+9.5511.59
4Nils-Erik HirschTyrving IL50.30+11.1612.19
5Vegard PeikliTyrving IL51.58+12.4412.40
6Øyvind LienGjø-Vard OL55.26+16.1213.31
7Even Angell-PetersenNydalens SK57.00+17.4613.54
8Frode BakkehøiØstmarka OK57.39+18.2514.03
9Knut AaldeNydalens SK58.50+19.3614.20
10Bjørn HaugeNydalens SK1.00.43+21.2914.48
11Kyrre GranFet OL1.06.17+27.0316.10
12Fredrik SaugestadNydalens SK1.08.10+28.5616.37
13Lorant FarkasØstmarka OK1.32.10+52.5622.28
14Ola NilsenOppsal Orientering1.32.24+53.1022.32
Brynjar FredheimLillomarka OLdiskvalifisert
Martin ReichenbachOppsal Orienteringbrutt
Jan-Henrik NilsenOppsal Orienteringbrutt
Jan Tore LudvigsenIL Kollbrutt
Torgeir SkjønhaugFet OLbrutt
Bengt NiklassonNydalens SKikke startet

H 50-

3 730 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm31.338.27
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering31.59+0.268.34
3Christian HolmboeTyrving IL32.28+0.558.42
4Steinar LågAsker Skiklubb36.17+4.449.43
5Vidar GjelstadOppsal Orientering46.16+14.4312.24
6Erlend RehnNordre Follo Orientering46.51+15.1812.33
7Hans JevanordFossum IF49.03+17.3013.09
8Arne OlaussenOppsal Orientering51.54+20.2113.54
9Fredrik HøyerFossum IF54.17+22.4414.33
10Ottar WiklundNydalens SK58.36+27.0315.42
11Arild AndersenOppsal Orientering1.11.10+39.3719.04
Odd Arne LianIL Kollikke startet
Magne BrændenLillomarka OLikke startet

H 55-

3 250 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb26.108.03
2Anders AsdølTyrving IL27.48+1.388.33
3Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering28.30+2.208.46
4Einar LunøeNydalens SK29.44+3.349.08
5Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering31.01+4.519.32
6Håkon JendalFossum IF32.16+6.069.55
7Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb34.19+8.0910.33
8Arne FossheimAsker Skiklubb35.07+8.5710.48
9Roger BirkelandFossum IF35.22+9.1210.52
Lars Ivar AarsethNydalens SKikke startet

H 60-

3 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jacob ØlstadFet OL30.529.29
2Knut BjørkeloNordre Follo Orientering30.57+0.059.31
3Egil HusethKamp/Vestheim IF56.26+25.3417.21
Bjørn ChristensenØstmarka OKdiskvalifisert

H 70-

2 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm32.2311.24

N-åpen

1 940 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hanna Våland AlmåsOppsal Orienteringfullført
Isak AndersenNydalens SKfullført
Kjetil N. AspelundNydalens SKfullført
Tina BakkehøiNydalens SKfullført
Henny BergIL Kollfullført
Silje Lie BoldinghNydalens SKfullført
Julie Amlie BrennaHeming Orienteringfullført
Liv Boldingh DebernardNydalens SKfullført
Sverre Kjenseth GlendrangeNittedal OLfullført
Bjørn Ingemar GreenHeming Orienteringfullført
Karin Annika GreenHeming Orienteringfullført
Wilhelm HolmsenNydalens SKfullført
Maud HøylandNydalens SKfullført
Liv IngjerLillomarka OLfullført
Albert JacobsenHeming Orienteringfullført
Olivia JansenNydalens SKfullført
Mimmi KarlsenFossum IFfullført
Solvor KirkhusNydalens SKfullført
Ester Møll NyiriNydalens SKfullført
Astrid NäsholmIL Kollfullført
Atle NäsholmIL Kollfullført
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Hauk OmslandHeming Orienteringfullført
Hugo Folke PrestgardHeming Orienteringfullført
Johanne Ragvin RystadNydalens SKfullført
Simon Ragvin RystadNydalens SKfullført
Aksel SennTyrving ILfullført
Ella Maria Hausken SjöqvistIL Kollfullført
William E Hausken SjöqvistIL Kollfullført
David SnepergerIL Kollfullført
Viktor SnepergerIL Kollfullført
Selma Vilemina SteneNydalens SKfullført
Sigve StenshorneNydalens SKfullført
Vemund StenshorneNydalens SKfullført
Theodor SvedbergFossum IFfullført
Anne TrøanNittedal OLfullført
Simen TrøanNittedal OLfullført
Alma A, ValstadIL Kollfullført
Olav WangensteenNydalens SKfullført
Ola Mariussen WrightOppsal Orienteringfullført
Norah Leinders-KrogHeming Orienteringdiskvalifisert
Martin AndersenNydalens SKikke startet
Amalie BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Ragnhild Lorange HombersetHeming Orienteringikke startet
Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SKikke startet
Timothee Lie NoelIL Kollikke startet
Ulrik Smidt NikolaisenNydalens SKikke startet
Erlend PrestgardHeming Orienteringikke startet
Iben A ValstadIL Kollikke startet
Elida Gram-Knutsen WeiszNydalens SKikke startet

N2-åpen 10-16

2 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anne Victoria BirkelandFossum IF30.4314.01
Ildrid MestadRøyken OL45.0720.36
Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orientering40.2218.25
Boiana IordanovaNydalens SKbrutt

N2-åpen 17-

2 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL25.5311.49

C-åpen 10-16

2 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Bastian Hagen-BoldinghIL Koll41.5118.07
Lea Marie Hagen-BoldinghIL Koll41.5018.06
Silas Mestad HansenLillomarka OL1.03.2627.27
Jonas HirschBækkelagets SK28.3312.21
Sindre Nikolai HolmboeTyrving IL54.1623.29
Eirill MestadRøyken OL43.4018.54
Odin FismenFossum IFikke startet

C-åpen 17-

2 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lotta MyhreIL Koll38.2916.39
Kristine AndenæsAsker Skiklubbikke startet

B-åpen 10-16

2 890 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Askil MestadRøyken OL1.03.0821.50
Tiril Steine-EriksenHeming Orientering41.5414.29

B-åpen 17-

3 140 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald AulieIL Koll41.3213.13
2Monica Renate TrøanNittedal OL47.01+5.2914.58
3Christine TeigNydalens SK51.46+10.1416.29
4Knut GjoneSandefjord OK55.39+14.0717.43
5Eli AspelundNydalens SK58.47+17.1518.43
6Olav BirkelandFossum IF1.00.58+19.2619.24
7Nina WoldeneFossum IF1.01.07+19.3519.27
8Gjermund WeiszNydalens SK1.03.02+21.3020.04
9Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK1.05.21+23.4920.48
10Gorm Steine-EriksenHeming Orientering1.07.42+26.1021.33
11Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.11.59+30.2722.55
12Martin Aasen WrightOppsal Orientering1.25.52+44.2027.20
Brage Wergeland BiemLillomarka OLdiskvalifisert
Kristine RomørenFossum IFdiskvalifisert
Trond K NylandNydalens SKikke startet
Vera HalsaaAsker Skiklubbikke startet
Torleif GaltelandAsker Skiklubbikke startet
Per Anders YtterbøAsker Skiklubbikke startet

AK-åpen

3 250 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK37.2911.32
2Pål MyklebustIL Koll46.17+8.4814.14
3Ivar MestadRøyken OL46.58+9.2914.27
4Hans Olav HygenØstmarka OK51.02+13.3315.42
5Elena GrandLillomarka OL51.04+13.3515.42
6Steinar HansenLillomarka OL51.21+13.5215.48
7Haakon DolvenAsker Skiklubb1.03.00+25.3119.23
8Randi BudahlFet OL1.19.46+42.1724.32
Katrine Finstad LandTyrving ILdiskvalifisert
Andreas HuberHamar OKikke startet

AL-åpen

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Nina BirkelundAsker Skiklubbbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor