Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Stjørdalskarusell nr. 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Stjørdalskarusell nr. 11
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: tirsdag 10 september 2019

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Selma GederaasNybegynner (9)13.33

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Gustav StandalNybegynner (9)13.56

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tiril Hansen GederaasNybegynner (9)14.00

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tuva SkjøstadNybegynner (9)17.36

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Maren GederaasNybegynner (9)18.05

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jo SkjøstadNybegynner (9)20.26

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tuva GederåsNybegynner (9)20.27

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Einar SævikNybegynner (9)24.34

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingvild Kvalheim ReitenNybegynner (9)25.31

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Petter Kvalheim ReitenKort (5)28.22

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sigurd SævikKort (5)30.14+1.52

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Nora Sofie AarnesKort (5)32.37+4.15

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Gudrun JohnsenKort (5)38.05+9.43

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Malin RianKort (5)59.52+31.30

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mattis MyhreLang (14)26.52

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingvild KjesbuLang (14)29.02+2.10

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Håvard KjesbuLang (14)29.29+2.37

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Magnus Berger SkjøstadLang (14)29.48+2.56

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Terje RianLang (14)32.07+5.15

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Johanna RoslingLang (14)36.35+9.43

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Torstein BjørganLang (14)37.19+10.27

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Rune BjørgumLang (14)37.26+10.34

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Stig GulbrandsenLang (14)40.02+13.10

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Ane SkulbørstadLang (14)40.05+13.13

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Ingvild Geving SkulbørstadLang (14)42.10+15.18

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Emilie StandalLang (14)47.27+20.35

SBO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Espen AarnesLang (14)diskvalifisert

Skjelstadmark

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Aleksander HansenLang (14)46.07+19.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor