Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SO-Cup løp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SO-Cup løp 10
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 3 oktober 2019

Jenter over 60

3 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb43.4614.04
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Jenter 10-12

2 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb34.2314.23

Jenter 15-16

3 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb31.4110.11
2Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb44.39+12.5814.21

Jenter 13-14

2 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig NicolaysenStavanger Orienteringsklubb34.2414.23

Jenter 17-59

3 610 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb33.389.19
2Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb34.29+0.519.33
3Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb53.54+20.1614.55
4Lina BoduinStavanger Orienteringsklubb1.03.04+29.2617.28
5Britt-Hege NicolaysenStavanger Orienteringsklubb1.19.11+45.3321.56

Gutter over 60

3 110 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb27.178.46
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb31.04+3.479.59
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb32.18+5.0110.23
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb35.43+8.2611.29
5Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb37.07+9.5011.56
6Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb39.26+12.0912.40
7Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb40.28+13.1113.00
8Geir HusdalTIF Viking45.59+18.4214.47
9Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb53.12+25.5517.06

Gutter 17-59

3 610 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb28.207.50
2Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb33.08+4.489.10
3Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb40.24+12.0411.11
4Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb40.36+12.1611.14
5Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb48.06+19.4613.19
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubbikke startet
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubbikke startet

Nybegynnere

1 390 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mia Husøy BjordalStavanger Orienteringsklubb27.4319.56
0Rikke Husøy BjordalStavanger Orienteringsklubb27.4920.00
0Marit BlystadStavanger Orienteringsklubb15.0810.53
0Johannes FenneStavanger Orienteringsklubb14.3710.30
0Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb19.5814.21
0Ester GarpeStavanger Orienteringsklubb23.0216.34
0Lars Elias Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb22.0015.49
0Gabriel Lykke Nes GrindheimStavanger Orienteringsklubb14.3210.27
0Victor KvernelandStavanger Orienteringsklubb27.4920.00
0Nora SmedvigStavanger Orienteringsklubb30.0021.34
0Benjamin WaalerStavanger Orienteringsklubb17.3412.38
0Finn BlystadStavanger Orienteringsklubb17.0012.13

A-åpen

3 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb34.5011.12
2Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb36.17+1.2711.40

C-åpen

2 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif FjeldeStavanger Orienteringsklubb30.0012.33
2Tomine FjeldeStavanger Orienteringsklubb1.09.38+39.3829.08
3Karen Strandenæs HoltedalStavanger Orienteringsklubb1.09.44+39.4429.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor